VW G60 VS Corsa OPC

VW G60 VS Corsa OPC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Opel opste nije takva marka kao sto si naveo , ja smatram da je Opel jedna solidna marka za ljude hajmo reci srednje stalezi jer su djelovi cjenama pristupacni ( ne govorim o starim modelima ) imaju fina , kvalitetna i lijepa auta , svaki post koji citam VI VW fanovi pljujete Opela dok VW-a slabo ko uzme usta jer nema potrebe za necim takvim djecije je pravo , VW je jedna jako dobra marka jest da ih ne pratim al znam da su negdje medzu vodecima u svjetu i postujem to , al sto se tice masinerije stvarno ne moze sa Opelom , imaju kvalitet imaju sve , kvalitetniji su i sve ostalo al Opel ima jednu manu , najbrzi je na Balkanu :cool::cool::cool: salu na stranu ne pljujem VW marku extra su im auta i sve ljudi su vrh al priznaj da pola postova ovde nje realno posebno od onog momka sto spominje neke godine od 88 do 2008 , uvijek ima brzi od brzeg al na ovu temu kazem i dovodim zakljucak oko kojeg je pocela rasprava a to je : DA JE OPEL CORSA OPC (stock) puno brza od VW Golf G60 (stock) bilo to na Max brzini , 402 ili od 0 d0 100
 
Početnik
Little Dragon je napisao(la):
Opel opste nije takva marka kao sto si naveo , ja smatram da je Opel jedna solidna marka za ljude hajmo reci srednje stalezi jer su djelovi cjenama pristupacni ( ne govorim o starim modelima ) imaju fina , kvalitetna i lijepa auta , svaki post koji citam VI VW fanovi pljujete Opela dok VW-a slabo ko uzme usta jer nema potrebe za necim takvim djecije je pravo , VW je jedna jako dobra marka jest da ih ne pratim al znam da su negdje medzu vodecima u svjetu i postujem to , al sto se tice masinerije stvarno ne moze sa Opelom , imaju kvalitet imaju sve , kvalitetniji su i sve ostalo al Opel ima jednu manu , najbrzi je na Balkanu :cool::cool::cool: salu na stranu ne pljujem VW marku extra su im auta i sve ljudi su vrh al priznaj da pola postova ovde nje realno posebno od onog momka sto spominje neke godine od 88 do 2008 , uvijek ima brzi od brzeg al na ovu temu kazem i dovodim zakljucak oko kojeg je pocela rasprava a to je : DA JE OPEL CORSA OPC (stock) puno brza od VW Golf G60 (stock) bilo to na Max brzini , 402 ili od 0 d0 100

opet POTPIS ko kuca...;)
 
Little Dragon je napisao(la):
Ma kadetu to nije potrebno a kolega je vec naveno koliko VW kasni :cool: sam je decko napisao , citiram : "Greska VW-a sto ranije nije imala motor kao GSI" , i sta su to postigli sa G60 opet je sporiji od GSI-a 3 stotinke , eben uspjeh , ajmo opet govorim realnosti unesite u razgovor , manite mi se swapa , remapa i quraca i remenica , pricamo o fabrici

Drago mi je da si me u potpunosti razumio i imas isto misljenje ko i ja.:icon_exclaim:
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Ma kadetu to nije potrebno a kolega je vec naveno koliko VW kasni :cool: sam je decko napisao , citiram : "Greska VW-a sto ranije nije imala motor kao GSI" , i sta su to postigli sa G60 opet je sporiji od GSI-a 3 stotinke , eben uspjeh , ajmo opet govorim realnosti unesite u razgovor , manite mi se swapa , remapa i quraca i remenica , pricamo o fabrici

Drago mi je da si me u potpunosti razumio i imas isto misljenje ko i ja.:icon_exclaim:

bas se o teme i govori...maloprije sam ti na msn rekao..radi se o tome ko je imao napredniji stock motor u to doba...;)
 
evo mali primjer u godina i snazi kad vi kažete da se godine nemogu računat a ako ovaj kec dere supru i poršea 911 zašto nebi i nekog opela tj i golf 2 nekog opela

http://www.youtube.com/watch?v=OQZ34B1Q5-0

pogledat čitav video
 
opet se ti pravis lud ili samo potkuhavas , sta ima veze taj klip s ovom temom , a pored toga u keca je sigurno ovog ulozeno mada ja i ne vidim ovde neku brzinu , nit mi se ova supra dere kao neko auto koje daje sve od sebe , i ne rovi po youtube da trazis nesto brzo sto su ljudi sarafali godinama i ulozili hiljade i hiljade eura (uzmi za primjer naseg Bastu pogledaj stroja a pitaj ga jel morao samo razbiti kasicu prasicu da to odradi il se protegao koliko je mogao) zato mojne ove suplje ako nemas sta pametno reci otvori novu temu pa stavljaj videa keceva i 2ca sa 20.000 eura pod haubom
 
nit sam lud nit podkuhtavam ako imaš nešto osobno protiv mene piši na pm a ne obraćam se tebi osobno već općenito temi
 
Član
nikad necu razumit ljude koji kupe golfa 85gp za 2000km i misle da su na boga sjeli...zalosno je to:icon_sad: probajte malo promjenit auto, marku, pa mozda i shvatite sta toliko hvalite... ponavljam zao mi takvih ljudi:icon_sad:
 
Član
citajuci ove postove tacno se moze zakljucit kako su ljudi ograniceni ,dabogda vi svi vozali samo golfa i to po mogucnosti dvojku ,da vam trosi 3 l i da traje milion godina ,bolje nikom i netreba !
a o opelu samo serete za hrdju ,druge mane iskreno i nema ,a nema vise ni ove jer je to rijeseno al hajd nek vam bude ,treba bit realan i naucit postovat sve automobilske marke a ne samo jednu koju posjedujete ili volite ,glupo je postalo na forumu ,stalno iste rasprave i iste svadje ,a vecina ni nema neke argumente vec samo lupa bezveze ,80 % postova se zasniva na komentarima vw je bog ,najbolji ,vw rules ,ajde barem nek diskutuju ljudi koji se razumiju koji znaju nesto pa da barem naucimo nesto novo a ne da citamo stalno gluposti,jedno te isto!!!
 
Član
gogy je napisao(la):
citajuci ove postove tacno se moze zakljucit kako su ljudi ograniceni ,dabogda vi svi vozali samo golfa i to po mogucnosti dvojku ,da vam trosi 3 l i da traje milion godina ,bolje nikom i netreba !
a o opelu samo serete za hrdju ,druge mane iskreno i nema ,a nema vise ni ove jer je to rijeseno al hajd nek vam bude ,treba bit realan i naucit postovat sve automobilske marke a ne samo jednu koju posjedujete ili volite ,glupo je postalo na forumu ,stalno iste rasprave i iste svadje ,a vecina ni nema neke argumente vec samo lupa bezveze ,80 % postova se zasniva na komentarima vw je bog ,najbolji ,vw rules ,ajde barem nek diskutuju ljudi koji se razumiju koji znaju nesto pa da barem naucimo nesto novo a ne da citamo stalno gluposti,jedno te isto!!!

svaka cast;)
Trebalo bi njima napraviti poseban dio foruma da nas ostale ne zamaraju jednom te istom glupom pricom:icon_confused:
 
Član
stvarno svega procitah ovdje....
treba ljudi biti malo i realan..a ne ovdje su najglasniji ovi sa dvicama 1.6b max., a sve znaju o G60, GTI....
pa ne bi pogledao ni jednog golfa starog pored ove corse opc... ne mora ni biti brza, barem je ljepsa 100 puta
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Opel opste nije takva marka kao sto si naveo , ja smatram da je Opel jedna solidna marka za ljude hajmo reci srednje stalezi jer su djelovi cjenama pristupacni ( ne govorim o starim modelima ) imaju fina , kvalitetna i lijepa auta , svaki post koji citam VI VW fanovi pljujete Opela dok VW-a slabo ko uzme usta jer nema potrebe za necim takvim djecije je pravo , VW je jedna jako dobra marka jest da ih ne pratim al znam da su negdje medzu vodecima u svjetu i postujem to , al sto se tice masinerije stvarno ne moze sa Opelom , imaju kvalitet imaju sve , kvalitetniji su i sve ostalo al Opel ima jednu manu , najbrzi je na Balkanu :cool::cool::cool: salu na stranu ne pljujem VW marku extra su im auta i sve ljudi su vrh al priznaj da pola postova ovde nje realno posebno od onog momka sto spominje neke godine od 88 do 2008 , uvijek ima brzi od brzeg al na ovu temu kazem i dovodim zakljucak oko kojeg je pocela rasprava a to je : DA JE OPEL CORSA OPC (stock) puno brza od VW Golf G60 (stock) bilo to na Max brzini , 402 ili od 0 d0 100
Ovo sto si ti napisao je jedan veoma dobar post i pametan post prije svega, jer cinjenice su cinjenice, VW je daleko u poredcima ispred opela to je cinjenica kao sto je i cinjenica da ova mala corsa pere svakog G60 (stock) ma u kakvom stanju on bio (osim ako vozac nije neki kompot).
Isto tako ovde na 4umu kao sto sam i rekao ima zaista zatupljenih ljudi i sve se svodi na neko rivalstvo brendova i modela.
Ja VW (svog keca) ne volim zbog udobnosti (haha koje ba udobnosti), brzine (dovoljno je reci 1.6D), vec zbog onoga sto (po meni VEOMA SUBJEKTIVNO MISLJENJE NAGLASAVAM) samo VW ima to je neki kult nesto rukama ne opipljivo sad mozda sam i ja u zabludi ali eto!
U glavnom ne shvatam kako neko moze tvrditi da stock Corsa slabija od stock G60ke (bez uvrede dado nista lose ne mislim) jer brojke su tu (na to se jedino i oslanjam, jer nisam bodio ni 1 ni 2 auto)
U svakom slucaju dosta od mene!
 
Član
fd8974a8.jpg

:D
 

LSD

Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:



:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top