VW G60 VS Corsa OPC

VW G60 VS Corsa OPC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a ja dimne zavjese iza onog.. fazon je sto bi nakon 20km ovakve voznje golf propuhao 100%..
 
GolFanatiCars je napisao(la):
Ma kad je opel pravio masine, GSI je samo nafurana prica GTI je bio i ostat ce definitvno klasa bez konkurencije.
inace..jesi li primijetio da je ovjde rijec o opc-u i g60, i da se gti i gsi nigdje ne spominju :icon_question:
 
pravi ljubitelj auta ne moze voljeti samo jednu marku auta,niti moze mrziti cijelu jednu marku...svi imaju dobre i lose primjerke :icon_mad:
 
netko reče da bi g60 propuhao nakon duže vožnje da se ovako stiska pa kolega nije to obični neki motorić da rikne nakon par turaža pogledaj snimke od momka iz mostara golf 2 g60 na autu putu prvo vozi 260 u trci sa golfom 5 gti pa par min sa dvicom vr6 pa kasnije top speed također 260 to je auto za takve vožnje i njemu nema smrti od turaže
 
Joj kolika se gomila gluposti ovdje napisala za kratko vrijeme.
Ma g60 je brži i od formule 1, ma jes sto posto
Ko jedno proba dvicu ne vozi više ništa osim toga
A šestica je kur.c za njega

ccccc........ :icon_rolleyes:
 
Član
Razlika u godinama ogromna, ja sam cuo da ova OPC Corsa ide kao avion sad... a ovo je Street Race do vozaca je mnogo tako da ko zna sta je na ovoj dvici radjeno i kakvi su vozaca u oba automobila!
 
Davor_ je napisao(la):
Razlika u godinama ogromna, ja sam cuo da ova OPC Corsa ide kao avion sad... a ovo je Street Race do vozaca je mnogo tako da ko zna sta je na ovoj dvici radjeno i kakvi su vozaca u oba automobila!

Potpisujem ovo, svaka čast za realno razmišljanje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top