VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike legle..klima ubacena :D

VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike legle..klima ubacena :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da parkiram jos jedno moje auto(tacnije to mi otac voza na poso,i nazad i kad treba nesto natovarit da ima :p) Auto je posebno radjeno u njemackoj za invalida,tako da je pod nazad spusten oko 30 cm,radjen custom rezervar,most zadnji pravljen novi ,amortizeri hidraulicni,ima nazad prekidac pomocu kojeg spustis auto skoro do zemlje,da bi se nazad platforma spustila....itd,zasad samo 1 slika nemam vise,al bit ce za koji dan detaljno. trenutno su na njemu 13-ke felge,a inace su 16 195/45 kao na slici,jer zima a idem i na planinu sa njim do vikendice...ubaceni su i sicevi od golfa 4...pa slobodno dajite svoje kritike...:cool:
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

a joj vidi caddy-a jest mochan sa ovim bi bilo gotivno raditi kao dostavljac/komercijalista ili sta vec....
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

bulex je napisao(la):
a joj vidi caddy-a jest mochan sa ovim bi bilo gotivno raditi kao dostavljac/komercijalista ili sta vec....

a jasta je neg zeznuto zato se i nesmijem penjati po trotoarima,biram rupe po putu koja je manja...hhh....moram farbat jednu sam felgu zahebo malo....
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

jel se moze skinuti ovaj poklopac zadnjeg dijela? mocije bi izgledao :)
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

gaga je napisao(la):
jel se moze skinuti ovaj poklopac zadnjeg dijela? mocije bi izgledao :)

moze se skinut,ufff ma znam da bi izgledo mocnije,al sta cu kad nije standardni,ima i nazad 2 sica sa strane....:p
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

Hjoj burazeru, falcirane felne, navuci dobro gumu na njih, limene kromirane branike, maska bez znaka, tapeciraj interijer i imas si fora autek do zemlje za styla...cak ti ni gewinde en trebaju, rekao si da ima mogucnost da se zakuca u zemlju zbog rampe...extraaa ;)
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

ufff lijep cady ima kod mene jedan bordo crveni sa 13" bbs-kama i opako izgleda!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top