Vremena stock automobila na 402m

Vremena stock automobila na 402m

Limpi je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
limpi nisam smio se javit dok ti nisi pitao :lol::lol::lol::lol::lol:

azdaja 1.4 monopoint :D 44 kw

pisel ti u saobracajnoj koliko je prazna masa auta :icon_question:

mislim da bi fabka isla oko 20... ne pise koliko je teska, cini mi se da sam negdje nasao nekih 1024kg sa tankom, jer ja od opreme imam samo el podizace, klima i to nista, i tu se ustedi kilica :D inace go*no ide samo "solidno" sa nekih 37-8 km/h u drugoj, na 80-tak u trecu i goni do kraja... ostalo na silu :lol: a i ovo je pod uslovom da sam sam u autu(a i sam sam lagana kategorija, nekih 60kila:) ili neki laksi suvozac, suvozacica najbolje, to je nekih jos frtalj kila dodatnog tereta, haha

U mene u saobracajnoj pise masa praznog vozila 1030 kg sad ne znam sa kojom kolicinom goriva u rezervoaru vecinom 10 15 litara i ja sam lahka kategorija mozda
nekih 65-70 kg to je to je 1115 kg i jos u gepeku uvijek odprike 5 kg one opreme je 1120 kg kad sam sam

A pise da ide od 0-100 15,9 :D 402 metra niskih 22 sekunde :lol::lol::lol::lol::lol:

a vuce najbolje srednja turaža drugom do 50 trecom do 80
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ja sam vozio nekad davno Hondu Civic sa 75 KS, treca generacija, s tim sam izmjerio 18,2 na 402 metra.

Iako samo 1,3 masina, taj auto je isao stvarno fino. Sa Golfovima 4 TDI sam redovno imao okrsaje... :D

Moj bivsi saxo 1.4 8v 75 ks ima vreme 18.2 fabricki. Redovno sam prao tdi-eve od semafora do semafora...

P.S. Stvarno sramota za fabiju 1.6 16v 105hp da ide 18.6 sekundi....
 
Član
caus je napisao(la):
Top speed
160 km/h / 99 mph
0-60 mph (s):
0-100 km/h (s):14.5
0-1/4 mile (s):
0-1 km (s):


sta ovo nisu sracunali za 1.6 td :icon_question: hehehe

19.5 s
[/quote]

pa nije to toliko ni lose ;)
 
Član
salchin je napisao(la):
953 : 16.7 s. -> VW Golf II Gti 16 129 ch



dzaba vam vase trojke, cetvorke, petice...heheh
Jedna od greskica,toliko ide 8v Gti od 112ks(cak manje 16,5-16,6),taj pl Golf2 Gti od 129 ks je brzi i ide nekih mozda 16,3 a kr 139 ks ide 16.

BlackPrince86 je napisao(la):
Moj MB Slk 200k 163ks-15.9...bolje od Calibra V6 i Corrado G60.Samo 0.1s iza Golf III 2.9 VR6.Not bad :)
Sto se tice VR6 ice to je Synchro model sa 4/4 pogonom,obicna VR6 Golf 3ica ide oko 15,3;)
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
limpi nisam smio se javit dok ti nisi pitao :lol::lol::lol::lol::lol:

azdaja 1.4 monopoint :D 44 kw

pisel ti u saobracajnoj koliko je prazna masa auta :icon_question:

mislim da bi fabka isla oko 20... ne pise koliko je teska, cini mi se da sam negdje nasao nekih 1024kg sa tankom, jer ja od opreme imam samo el podizace, klima i to nista, i tu se ustedi kilica :D inace go*no ide samo "solidno" sa nekih 37-8 km/h u drugoj, na 80-tak u trecu i goni do kraja... ostalo na silu :lol: a i ovo je pod uslovom da sam sam u autu(a i sam sam lagana kategorija, nekih 60kila:) ili neki laksi suvozac, suvozacica najbolje, to je nekih jos frtalj kila dodatnog tereta, haha

U mene u saobracajnoj pise masa praznog vozila 1030 kg sad ne znam sa kojom kolicinom goriva u rezervoaru vecinom 10 15 litara i ja sam lahka kategorija mozda
nekih 65-70 kg to je to je 1115 kg i jos u gepeku uvijek odprike 5 kg one opreme je 1120 kg kad sam sam

A pise da ide od 0-100 15,9 :D 402 metra niskih 22 sekunde :lol::lol::lol::lol::lol:

a vuce najbolje srednja turaža drugom do 50 trecom do 80

isto i u mene fabrika rekla da ide 16,6 do 100km/h ja vise puta mjerio 13s,a i moj sepet je garant tu negdje oko 19s na 402m..
cuj drugom do 50,u mene prva 50 druga 90,treca 130 i onda jos malo pa tu je i kraj negdje brzo:D
 
Lija je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
limpi nisam smio se javit dok ti nisi pitao :lol::lol::lol::lol::lol:

azdaja 1.4 monopoint :D 44 kw

pisel ti u saobracajnoj koliko je prazna masa auta :icon_question:

mislim da bi fabka isla oko 20... ne pise koliko je teska, cini mi se da sam negdje nasao nekih 1024kg sa tankom, jer ja od opreme imam samo el podizace, klima i to nista, i tu se ustedi kilica :D inace go*no ide samo "solidno" sa nekih 37-8 km/h u drugoj, na 80-tak u trecu i goni do kraja... ostalo na silu :lol: a i ovo je pod uslovom da sam sam u autu(a i sam sam lagana kategorija, nekih 60kila:) ili neki laksi suvozac, suvozacica najbolje, to je nekih jos frtalj kila dodatnog tereta, haha

U mene u saobracajnoj pise masa praznog vozila 1030 kg sad ne znam sa kojom kolicinom goriva u rezervoaru vecinom 10 15 litara i ja sam lahka kategorija mozda
nekih 65-70 kg to je to je 1115 kg i jos u gepeku uvijek odprike 5 kg one opreme je 1120 kg kad sam sam

A pise da ide od 0-100 15,9 :D 402 metra niskih 22 sekunde :lol::lol::lol::lol::lol:

a vuce najbolje srednja turaža drugom do 50 trecom do 80

isto i u mene fabrika rekla da ide 16,6 do 100km/h ja vise puta mjerio 13s,a i moj sepet je garant tu negdje oko 19s na 402m..
cuj drugom do 50,u mene prva 50 druga 90,treca 130 i onda jos malo pa tu je i kraj negdje brzo:D

nisam ga ja nikad mjerio a to za brzine ma ne tjeram ni u blokadu nikad jednom sam oko 40 iz prve tek usalatao u drugu morat cemo ga bantom jednom odmjerit :icon_question::icon_biggrin:
 
Član
Najvece greska pri takvom mjerenju vam nastaju jer u vecine i starih i novih auta sat laze i obicno pokazuje vecu brzinu nego sto idete cak i vec kad predjete 40kmh.
 
Početnik
GTI FAN je napisao(la):
Najvece greska pri takvom mjerenju vam nastaju jer u vecine i starih i novih auta sat laze i obicno pokazuje vecu brzinu nego sto idete cak i vec kad predjete 40kmh.

sve ja to znam,zato ja uvjek naglasim PO SATU,a sad koliko je u stvarnosti:D
 
Top