Vremena stock automobila na 402m

Vremena stock automobila na 402m

Član
Zasto ne uzeti Kadetta GSI, ak ces vec klasu 16 ganjat? Alfa 75 je pravo zeznuta za odrzavanje, to je za prave fanove...
 
Nije stock, al mi Sljivik po ovoj tabeli ide bolje od VW Golf V GTI 30, Audi TT 2.0 TFSI, Mercedes C 43 AMG, BMW M3 2.3 Evolution, Ford Focus RS, Lancia Delta HF ,Toyota Supra Turbo, Audi Quattro Turbo ,BMW 750 iL , Honda Prelude 2.2 VTEC itd,itd.

Boga mi, ja sam iznenadjen, aj sto volim svoje mrsavo auto :)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Zasto ne uzeti Kadetta GSI, ak ces vec klasu 16 ganjat? Alfa 75 je pravo zeznuta za odrzavanje, to je za prave fanove...

Dosta ljudi ne bi selo u taj kadett ni za kakve pare, a to su baš oni koji vole alfe...Ali da ga je lako održavati jeste(osim što ćeš raditi limariju i farbati svake 2 god). Ova alfa je dosta komplikovana ali je i zanimljiva puno jer se razlikuje od ostalih, ima menjač pozadi i diskove do diferencijala.
 
Da se ukljucim i u ovu raspravu, volim Hondu i nju cu vazda ganjat, al da sam totalno nepristran, za rejsa bi ganjao Opela definitivno, pokazao se najbolji kod nas za sredjivat, a c20xe i LET masine sa stvarno mnogo potencijala.
 
Član
U pravu si Erole, ali ja recimo ne volim kadett-a, 100 puta pre bih uzeo nekog japanca(tipa tvoja honda) ili neku alfu i sl. I u Alfu može da se složi V6 TB iz 164-rke za male pare( stranac je 500-600 eura kod nas), i da bude raketa, a zadnja je vuča i ima lepo raspoređenu težinu jer je menjač pozadi. A opel ko opel, na svakom ćošku, pogotovo GSi koji važi za cigansku formulu...
 
Haha, ma znam, ne moras meni to objasnjavat. I ja cu uvijek radije Hondu ganjat, pa neka za nju 1.6 od 160 ks kosto ko dva 2.0 16v turbo od 200 ks. Slagat Kadetta i Hondu totalno dva razlicta svijeta :) ili Alfu ili bilo koje ne tako svakidasnje auto kod nas.
 
Član
Razumemo se:icon_biggrin:
Evo alfa 164 sa tim motorom i 1500kg ide 15.6: http://www.automobile-catalog.com/auta_details1.php
75-ica realno može da se skine na blizu 1000kg (2.0ts ima 1160) i još bi imala bolji start sa rwd-om, iz toga sledi...:123:
 
Član
Za SR treba neki jeftin auto za koji imas mnogo dijelova, jer ako ces tunirat dosta autic, moglo bi nesto i otici.

Zbog toga tih raritetnih auta i nema previse na SR-u, kod nas su Opel i VW zakon, eventualno Audi il BMW ak hoces nesto malo skuplje.
 
Član
U ponedeljak idem sa drugom da kupi ovaj auto http://www.zeperfs.com/en/fiche1341-mercedes-190-e-2-3-16.htm dorađen je i ima navodno 235ks, nateraću ga da ga predstavi na forumu i da odemo u Osijek na race :)
 
Član
dellas je napisao(la):
U ponedeljak idem sa drugom da kupi ovaj auto http://www.zeperfs.com/en/fiche1341-mercedes-190-e-2-3-16.htm dorađen je i ima navodno 235ks, nateraću ga da ga predstavi na forumu i da odemo u Osijek na race :)

Vozio sam takav auto,stvarno ide odlicno,kontra menjac ali se navikne

Ne verujem da su sva ona vremena tacna
 
Član
618 : 15.9 s. -> Fiat Punto GT 136 ch., stim da je moj 130KS, a ne 136KS, ja prezadovoljan, prvi put mjerio sa autom u Zivinicama 15.6 vrijeme auta, na losim svijecama, gume celave.
 
Top