Vozite li pod utjecajem alkohola???

Vozite li pod utjecajem alkohola???

Vozite li pod utjecajem alkohola?


  • Total voters
    135
Administrator
Čitajući jednu temu na forumu, odlučio sam da napravim anketu i da vidimo da li forumaši voze pod utjecajem alkohola i da ujedno podijelimo iskustva u vezi alkohola, policije, alkotestiranja, kazni, udesa iz istog razloga, opravdavate li vožnju u alkoholiziranom stanju i td.

alkohol.jpg
 
Član
Gore od sjedanja za volan u alkoholiziranom stanju mi je kad pocnu da se hvale sa tim...kao ja vozio, a popio sam toliko i toliko...
 
Član
Evo godina dana kako imam vozačku,nikada,ali baš nikada nisam kapi popio kad vozim.Ako baš bude da se pije,vratim auto kući i odem pješke na pijanku.A što se policije tiče,ugodno se iznenade kad te zaustave u 3 u noći vikendom,u autu trojica pijanih k'o majka,a tebi na alkotestu izbaci 0.00. ;)
 
Član
jusuf je napisao(la):
Gore od sjedanja za volan u alkoholiziranom stanju mi je kad pocnu da se hvale sa tim...kao ja vozio, a popio sam toliko i toliko...

a jos gore mi je kad pocnu sa onim "bolje vozim kad malo popijem". i to ovo govore dok su trijezni sto je najsmijesnije :icon_biggrin:

btw, moj odgovor u anketi NIKAD. alkohol i volan ne idu zajedno. ko imalo razmislja svojom glavom ne treba mu objasnjavat zasto je to tako...
 
Član
zadnje 3-4 godine sjedem za volan ali to je 1 ili eventualno 2 piva je plafon(i to pive sto se popiju su vremenski period 2-3 sata)....covjek dok na svojoj kozi ne osjeti slabo ce se okaniti :)....ebes udes ako napravis, lim ko' lim da se ispeglat, dobijes kaznu i gotovo, al ako pjesak izleti ili sta tako onda si ga nayebo:icon_mad: pa makr ti se pjesak bacio pod auto i imao ti svjedoke
 
ma do 5 piva je tolerancija, ko to prekoraci bolje je da ne sjeda za volan,,
mene su par puta zaustavljali, testirali,, na kraju su mi ga uvijek po pusil:D
a ne kazem da nisam par piva popio;) ali to je sve u normali, ne
treba pretjerivati i onda sjesti za volan, to je najopasnija situacija za sve
ucesnike u saobracaju.
 
Član
pa mislim da ima dovoljno primjera da alkohol i volan ne idu zajedno, koliko je ljudi izginulo zbog toga. ja vise volim dat taksisti petaka da me trzne kuci, nego belaj napravit, jer ja ako imam namjeru pit, onda bas pijem, do te mjere da se ne sjecam nekih dijelova noci, a u takvom stanju vozit auto bilo bi i vise nego glupo.
 
Član
Često vozim pod uticajem alkohola. Svaki put kad izađem, pod uticajem sam i normalno da ću da vozim, sva sreća, do sad nikad nikakav belaj. Uglavnom vozim polako i ispod ograničenja jer sam svjestan šta radim. Nekad se potjera i malo brže, ali to uglavnom van naselja i ako sam solo u autu.;)
EDIT: Zaboravih dodati da sam i često zaustavljan u takvom stanju, ne mislim ni da su oni glupi i da nisu primjetili da sam malo popio, ali ako se normalno ponašam i prije toga nisam vozio pun gas i ugrožavao nekog, puste me. Nikad nisam imao problema sa policijom i nikad nisam platio kaznu pa čak ni dao "na kafu" za ovih 7 godina štp vozim sa dozvolom.;)
 
Član
prije pett god imao 0,9 promila i od tada metalna sipka drzi ledja uspravnim... tako moja vam preporuka nek bude i primjer....
Ovo ovdje podneblje i mentalitet ako se napijes il ako pijes ako ne sjedes za volan odma si pii....ka...
 
Član
nikad ne pijem. ali najvise volim kad me gospoda organi zaustave.
kazu da pusem balon, i onda se s njima malo raspravljam, pa oni kontaju da sam pio pa da izbjegavam, i kad na kraju napusem 0,00 onda se sjebu.

onda im krivo za potroseni balon i 15KM iz dzepa
 
Top