Vozite li pod utjecajem alkohola???

Vozite li pod utjecajem alkohola???

Vozite li pod utjecajem alkohola?


  • Total voters
    135
Član
olensoner je napisao(la):
Ne pijem, nikako. Licno mi ne smetaju mi ljudi koji piju (jer je to licna odluka svakog pjedinca) , nego mi smetaju ljudi koji se naroljaju da ne znaju za sebe i onda sjedaju za volan. Zbog takvih kretencina moze stradati neko ni kriv ni duzan, jer imam nekoliko primjera u mom drustvu osobe koje su povrijedjene i jedna moja prijateljica je nedavno poginula zahvaljujuci jednom pijanom kretenu. Sad kad bi se zadesio na mjestu nesrece gdje je kriv pijan covjek, imam osjecaj da bih ga golim rukama ubio!

E to, to je ono o cemu pricam, kako se razlikuje percepcija - dozivljaj, kako se ljudi ponasaju pod dejstvom....znam ih i sam takvih, kad se unisti, hoce da vozi i bog, a nije sposoban ni kad je trijezan....
 
Član
Nije da se hvalim al vozim cesto pjan i sporije nego kad sam trijezan... mogu se kontrolisat i drugacije kad ti vozis sporije pa nako i pjan mozes se zaustavit... nije pametno al kontam haj 3-4 popijem i onda to krene, znate kako ide:D
 
Član
prije dok sam stalno cugo vozio sam pijan uvijek... dobro me udarali po dzepu kaznama, s ovim s onim, na kraju i udes... i tad sam rekao necu vise... mogu popit 4-5 piva uz rostilj i vozit, mislim da mi ne smeta... ali ako se bas pije, uglavnom subota vece raja ovo ono, cvaja na stranu za taxija i mirna bosna
 
Član
dellas je napisao(la):
Od kad su me raspametili tako sto su mi za jedno vece 2 puta pisali kaznu i to pod zabranom, a popio sam samo 3 piva...jako jako retko, bas izbegavam...

:lol::lol::lol:

Koga ložiš ovdje?:D

pukim48 je napisao(la):
ja ponekad.....radi se o tome da kad se dobro "uradim"....oborim sjediste i do zore ne mrdam nigdje ;)

a sad je mnogo bolje...dam zeni volan :lol:

Ako si p'jan, valjda nisi lud, kakva žena i volan?:D

Sad ozbiljno, trizex i rijetki me ovdje razumiju. NIKAD do sad nikakvog problema zbog alkohola i nijedne packe na autu. Neko se hvali da bolje vozi kad je mortus, to nije tačno, ali da uglavnom vozim mnogo pažljivije i opreznije, to jest tačno, a i to nekad ima više uticaja nego količina promila u krvi.;)
 
Legend
sad u zadnje vrijeme rijetko pijem kad vozim, a i kad popijem sreca moja pa nedivljam nego laganica i nikad nije bilo belaja, osim oduzimanja vozacke obicno je bilo privremeno ali zadnji put je bilo oduzimanje na mjesec dana i pravo sam nagrabusio jer mi je bilo zeznuto ici na posao od tad rijetko pijan vozim;)
 
Super Moderator
adams je napisao(la):
zadnje 3-4 godine sjedem za volan ali to je 1 ili eventualno 2 piva je plafon(i to pive sto se popiju su vremenski period 2-3 sata)....covjek dok na svojoj kozi ne osjeti slabo ce se okaniti :)....ebes udes ako napravis, lim ko' lim da se ispeglat, dobijes kaznu i gotovo, al ako pjesak izleti ili sta tako onda si ga nayebo:icon_mad: pa makr ti se pjesak bacio pod auto i imao ti svjedoke

joj jest i ja samo tako govorio lim ko lim da se ispeglat pa kad sam razbio auto.... :icon_sad: jbg desi se... a sto se tice alkohola, ne pijem bas cesto, skroz rijetko a i kad pijem nisam ni blizu auta..jednom sam vozio kad sam malo popio al nisam nigdje daleko...isao po pive :lol:
 
Član
rijetko, skoro nikad.. ako pijem maximalno 2 pive.. a popijem vise kada sa djevojkom idem na veceru, mora se zalit :icon_smile:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Od kad su me raspametili tako sto su mi za jedno vece 2 puta pisali kaznu i to pod zabranom, a popio sam samo 3 piva...jako jako retko, bas izbegavam...

:lol::lol::lol:

Koga ložiš ovdje?:D






Ovde se tesim da sam postao savestan vozac:D Ozbiljno izbegavam u zadnjih godinu dana, ali svakom se desi :) A ranije mi je bilo svejedno nisam odbijao volan ili razmisljao o tome nikad...i takodje nikad ni jedna ogrebotina ili slicno, ali jbg nikad ne znas sta moze da se desi greskom nekog drugog i onda si u svakom slucaju ti kriv jer kod tebe nadju alkohol, desavalo se da tako ljudi ni krivi ni duznu odlaze na robiju nose nekog na dusi zbog tudje greske i sl...
 
Član
kad se napijem vecinom i neznam gdje mi je auto parkirano a i sigurno nebi uspio doci do njega tako da me neko drugi uvijek kuci doveze a po auto odem sutradan, a kad vozim pijem samo oranginu tako da nemam problema sa tim apsolutno nikakvih
 
Top