Vozite li pod utjecajem alkohola???

Vozite li pod utjecajem alkohola???

Vozite li pod utjecajem alkohola?


  • Total voters
    135
Član
normala vozim kad se napijem, znam gdje mi je ic, rijetko kad me neko drugi dovuce kuci
nisam imao nekih belaja,,vecinom sam kad se napijem manji od makova zrna:lol::lol::lol:;)
 
Član
Zanese me kad ne pijem i vozim, sta li bi bilo da pijem i vozim. Nikad alkohol i volan, ako popijem za volan ne sjedam. Sve bi oduzimo vozacke ko sjedne za volan pod dejstvom alkohola
 
Član
redovno pijem pivce 2-3 10 a sad zimsko doba i gemistek 2-3 bambus ovo ono i vozim lagano sta cu jbg. kad sam trijezan najgori sam u voznji kad pijem onda sve lagano i zmirecki a kad sam alcohol free onda fzull gas u crvenom takvih se i plasim najvise.
e sad odjednom nitko nista nepije nece nitko da pise da se naije i vozi svi andjeli svi voze po propisima
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
redovno pijem pivce 2-3 10 a sad zimsko doba i gemistek 2-3 bambus ovo ono i vozim lagano sta cu jbg. kad sam trijezan najgori sam u voznji kad pijem onda sve lagano i zmirecki a kad sam alcohol free onda fzull gas u crvenom takvih se i plasim najvise.
e sad odjednom nitko nista nepije nece nitko da pise da se naije i vozi svi andjeli svi voze po propisima

svi andjeli, dobro kazes, a svi piju pa voze,,ajd ovi sto ne piju nikako, al ovi ostali su mi kriticni:D
 
Član
inace ne pijem, a kad popijem uglavnom to je max. 7-8 piva u zadnje vrijeme i onda prije voznje uglavnom ne pijem sat vremena, i vozim lagano bez tjeranja (u tom smislu sam gori kad nepijem), s milicijom nisam imao problema oko toga, nisam duvao , jednom nisam stao nisam ih vidio :)
u zadnje vrijeme izlazim s drustvom pa cesto ne vozim uopce...
iako poceo sam da smanjujem polako s alkoholom posto je to grijeh i ako nastavim tako necu ici u raj ;)
 
Član
Ma ne pijem ja kakvi samo kad se mora a kad popijem ne vozim ja ;) kukam kako drugi neznaju voziti i jedem im zivce;)
 
Član
nepijem, al alkohol i volan po meni nemoze... jaran mi je mogao juce poginuti zbog pijanih sofera, momak se ukljucivao na put i kroz crveno prodje vw t4 i par centimetara falilo da ga udare...jaran krene za njima, stigne ih nekako... izadju ovi iz kombija, kad neki moleri, a pjani ko zemlja, htjeli ga i prebiti... jedva zivu glavu izvuko....
a te price moze piva i volan, moze *****, mozda jedna dvije, et moglo bi se tolerisati... jedan jaran je imao pricu kao moze piva i volan al piva i mjenjac nemoze, kaze kad pijes, lijevom drzis volan, a u desnoj piva.... znaci piva i volan moze... a onda nemas slobodne ruke, za mjenjaca pa znaci piva i mjenjac nemoze... bilo mu je to zajebncija dok nije u pola 4 ujutro uletio sa kadetom u opstinu ilidza...hehhe vadio momak papire u pola 4 ujutro.... zakljucak ako vec cugas, nemoj voziti, mozes nekoga ubiti ili ubiti sebe.... ili napravit sebi veliku materijalnu stetu.... bolje plati taxi ili eventulano nek nekog trijezan vozi tvoje auto... bolje sprijeciti nego lijeciti
 
Član
kad pijem, inače zaglavim do kasno.. i tada nema nikog ni na cesti ni u gradu hehehe

a btw, ne pijem nešto puno, a i kad popijem (a i inače u zadnje vrijeme) ne vozim brzo, unutar grada...


a kad pijem, ne izlazim iz grada... tako da je max brzina 40km/h kad popijem...
 
Član
Pijem ali ne pretijerano popijem 2 pive i dosta,neopravdavam da se pije al sta je tu je,neopravdavam ni brzu voznju pa se brzo vozi neopravdavam ni tehnicki neispravna vozila pa se opet takva i vozaju,gine se zbog razni stvari...tako da nije jedini i presudni nacin da se samo gine kad si u alkoholiziranom stanju...:icon_smile:
 
Član
Bas rijetko sjedam za volan kad sam popio, al desi se i to. Iako kad vozim to je nesto malo popijeno skroz, da ne znam za sebe a sjednem za volan, to ne bi. I kad popijem onda bas vozim po propisima, skroz lagano, uz veca rastojanja od auta ispred i to je to. Nisam nikad jos puhao alkotest, par puta su rekli puhat ces, ja optimisticno kazem moze, pa mi vrate dokumente i kazu, ajde polako :D
 
Top