Vozite li pod utjecajem alkohola???

Vozite li pod utjecajem alkohola???

Vozite li pod utjecajem alkohola?


  • Total voters
    135
Član
Malo je "kontroverzna" tema alkohol i volan, jer naravno, niti smo svi isti, niti svi isto podnosimo / ponasamo se pod dejstvom, ne ulazim sad u smanjene sposobnosti/reflexe itd, nego opcenito, percepcija dozivljaja, ja svoje auto volim i prije bi sebe povrijedio nego njemu nastetio :) pa se time vodim i kada sam mortus, znao sam ustati ujutro da ne znam gdje je parkirano auto, al' nikad parnice na njemu zbog alkohola....;)
 
Član
Od kad su me raspametili tako sto su mi za jedno vece 2 puta pisali kaznu i to pod zabranom, a popio sam samo 3 piva...jako jako retko, bas izbegavam...
 
Član
ja ponekad.....radi se o tome da kad se dobro "uradim"....oborim sjediste i do zore ne mrdam nigdje ;)

a sad je mnogo bolje...dam zeni volan :lol:
 
Ponekad popijem 2-3 jegera, ne smijem vise, vidit ce me babo hahaa..

Sala na stranu, mozda par puta da sam popio par pica i sjeo voziti, nista strasno, ima i ono da ne bi napio se i udario koga, nedaj Boze, normala zao mi je i placati kazne.. Al, isto tako kad pijem kuca mi je 5 min od centra gdje su diskoteke i sve kafane, pa nemam potrebe se zamarati paliti auto, ako pijem samo se spustim niz brdo do grada. Da zivim negdje malo dalje od carsije vjerovatno bi i ja bio u rubrici gdje vise voze pijani haha...
 
Član
Ma ja to samo kad moram, jebiga sta cu, sto se mora mora se, nije do mene stvarno ja nebi :icon_smile:
 
Član
Joj, joj ... pa kad neko cita ove nase ankete rekao bi da u ovoj nasoj drzavi saobracajna policija uopste nije potrebna. Svi cvjecke, svi se vezu, postuju ogranicenja, nikad ne piju itd. :lol:

Ja u zadnje vrijeme skoro da i ne pijem, tako da ne vozim u alkoholisanom stanju, ali i kad popijem ne izbjegavam volan. A dok sam bio momak, svaki vikend je bilo pijancenja (pocesto i radnim danom) i vozio sam u svakakvom stanju, ali eto imao sam srece da nikad nista nisam napravio. Sto sam imao nesreca, imao sam ih trijezan. Jednom sam ostao bez dozvole (tamo neke 2000-te), ali ostalo me skoro nikad nisu ni zaustavljali, jer kad sam pijan vozim po svim propisima, a i kad me zaustave ponasam se normalno, uvijek priznam da sam pio i prije duvanja i uvijek me i puste ...
 
Član
toliko volim da vozim da ne bi zbog necega od cega cu samo da pisam vise rizikovao da mi zabrane voznju.
osim toga,mozda i bitnije je da mi je to zabranjeno pa sam uzoran
:123:
 
BHT Ovisnik
nikada,eventualno ako popijem 1 pivu ono iz gusta,al to je najvise sto bih popio dok vozim,inace ne pijem,kada popijem ne vjerujem sam sebi,tako da nema sanse da bih sjeo za volan pijan,a iskreno niti sa pijanim;)
 
Član
Vozio proslu subotu, i kostalo me 550km po đepu, hebali me promili i zadnja vuca da prostite. Ovaj vikend sam ostao na Pepsiju :D
 
Član
mtopic je napisao(la):
Joj, joj ... pa kad neko cita ove nase ankete rekao bi da u ovoj nasoj drzavi saobracajna policija uopste nije potrebna. Svi cvjecke, svi se vezu, postuju ogranicenja, nikad ne piju itd. :lol:

Ja u zadnje vrijeme skoro da i ne pijem, tako da ne vozim u alkoholisanom stanju, ali i kad popijem ne izbjegavam volan. A dok sam bio momak, svaki vikend je bilo pijancenja (pocesto i radnim danom) i vozio sam u svakakvom stanju, ali eto imao sam srece da nikad nista nisam napravio. Sto sam imao nesreca, imao sam ih trijezan. Jednom sam ostao bez dozvole (tamo neke 2000-te), ali ostalo me skoro nikad nisu ni zaustavljali, jer kad sam pijan vozim po svim propisima, a i kad me zaustave ponasam se normalno, uvijek priznam da sam pio i prije duvanja i uvijek me i puste ...

dokaz da je opasnije voziti trijezan ;)

p.s. btw koliko znam kazna za nezaustavljanje sluzbenom licu je 100 km, a kazna za alkohol i ostala sranja ugl. ide do 500km plus vozacka (error zivi dokaz), tako da je bolje ne stajati kad ste mortus :D :)
 
Član
Naj jaca su mi ovi u anketi sto voze uvijek pod utjecajem alkohola.Sto je Vuco rekao samo se jednom u zivotu opio 1990 i neke i otad samo nadoljeva :lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Naj jaca su mi ovi u anketi sto voze uvijek pod utjecajem alkohola.Sto je Vuco rekao samo se jednom u zivotu opio 1990 i neke i otad samo nadoljeva :lol:

A ono, kad sam vidio da mogu, ne da mi se sada kvariti prosjek :D hahaha
 
Ne pijem, nikako. Licno mi ne smetaju mi ljudi koji piju (jer je to licna odluka svakog pjedinca) , nego mi smetaju ljudi koji se naroljaju da ne znaju za sebe i onda sjedaju za volan. Zbog takvih kretencina moze stradati neko ni kriv ni duzan, jer imam nekoliko primjera u mom drustvu osobe koje su povrijedjene i jedna moja prijateljica je nedavno poginula zahvaljujuci jednom pijanom kretenu. Sad kad bi se zadesio na mjestu nesrece gdje je kriv pijan covjek, imam osjecaj da bih ga golim rukama ubio!
 
Top