Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

jeste,prije sto sam osjetio u jetti na istoj muzici na jacini 25/40 sada osjetim na 16/40 sa mnogo ciscim zvukom:cool:

pustim gas na trenutak dok ga prešaltam,mozda se ne cini tako na videu,imam klip gdje je djevojka vozila,tu se tek vidi da se nije pustao:lol::lol: kaze vise volim diesela,rekoh super,ovo ti je prvi i zadnji put da volva vozis,nek ti svekrva da jettu diesela:lol:
 
Član
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

Ne pustas na vrijeme il ne pustas dovoljno, cuje se na klipu da dajes gas dok je kvacilo odvojeno...
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

neznam,znam da normalno ga saltam,pritisnem kvacilo,presaltam,pustim kvacilo i gas poklopim:icon_confused::cool:
 
Član
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

VR6Boki je napisao(la):
Ne pustas na vrijeme il ne pustas dovoljno, cuje se na klipu da dajes gas dok je kvacilo odvojeno...

i ja sam to primjetio ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

vid onog marka,moze bolje ccc:D
jeste Lemon drop,kida:cool:
hvala svima,nemam vremena da po danu ga probam,al polako,bit ce
stigli danas NGK set kablova,ovi su moji malo losi,pa da rijesimo i to:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

evo jedan detaljčić na playeru,za suputnike posto znaju prčkati:D

img2325z.jpg


diva razvaljuje:D

jedna slika od danas sa sela

img2360ns.jpg


sada je taman mjesec dana od kada ga vozam intezivno,znaci dam servis i to odradio,presao posljednji mjesec 3000km,ovaj mjesec ce ici mozda i vise pa jos malo i mjenjanje ulja:D:cool:

i da,narucene i NGK svjećice,stizu sutra,40km po komadu,ovi kablovi nisu odgovarajuci,oni su vraceni i dali su mi svjecice u zamjenu,mislio sam da su me zajebali,da jedna svjecica kosta 40km,rekoh nemoguce,al nije,zbilja je :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

hvala:icon_smile: fino ide,mada se sada navikao,sada bih volio turbaka,aBd do godine u ovo doba nekada,al ide i ovaj dobro,kada imam love vecinom ga vozam 3-om,blokadu udara oko 160,nesto manje,taman fino za prestici i povuc iznad 3-4rpm:cool:
 
Početnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

Predobar sveđanin.A i fino ga pazis Bgm.Samo naprijed.Ima u Ze se voza ovakav samo crveni i limuzina 2.0T u njemu.Uhh sto ide ;)
 
Član
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

mozda da stavis jos koju nalju kad si krenuo u tom smjeru ? :D

dont_touch_boobs_ornament-p175506908456389582vwisy_400.jpg
 
Član
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

ev jedna od mene.... ja pravio nekad davno... :D

82032471.jpg


:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

e jbg sad imenjace,to se smije,samo dirati muziku i pusit ne:D

vec sam gledao,nasao sam na piku 2.0t komplet motor za oko 1500km,gledao sam jos jeda 2k,al se ne mislim u to upustati,ovoga cu do godine prodati starom jer i on sebi hoce novije auto pa bi ja do tada skupljao lovu za s60 2.0T vjerovatno il 2.4T,vidjeti cu kojih turbaka ima vise u nas,ovak uzeo ovog GDI-a,motor je odlican,potrosnja smjesna,fino ide,al dijelovi oko motora malo poskuplji,tako da sam rekao,drugo auto ce biti sigurno turbak,samo onaj kojih vise ima,mada su pretezito u nas dieseli:icon_smile:

@golf_tz
super,to bih i stavio,al da je spusten,ovako ne bi bilo fora :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top