Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
badlook jbg,drugi put:cool:

@jusuf
to je istina:cool:

auto dobilo tablice,urađen danas veliki servis,slj. tjedan iako je cisto dati cu ga na dubinsko jer sta ja znam tko je prije mene prdio u njemu:D i jettu sam redovno cistio jer volim unutra da je higijenski cisto :) a nadam se i plin da cu ubrzo ubaciti :)

evo nesto muzike sto ide unutra:cool:

img1870k.jpg


evo koja po mraku:D

img1879.jpg

img1887w.jpg

img1896u.jpg


cim prije cu kljesta farbati,dok ne skupim lovu za llumara mozda sam probam malo zatamniti:icon_smile:
 
Član
Lepa muzikica, ma volvo je pravi ;) Gledam ovu drugu, tj trecu sliku i vidim da mu fali led osvetjenje ove nove tablice :cool:
 
BHT Ovisnik
hvala,za to led ce mo jos vidjeti,nije mi zurba,kada se imala koja markica viška:cool:

cuniranje tu i tamo:D nista vele upadno,nesto po malo sto ce doci do izražaja:cool:
 
BHT Ovisnik
hvala,trazim napojni kabal,samo ce biti teska misija,nigdje rupe da provucem:icon_confused: izolirali ga od svega,nasao sam neki vrag kroz koji mi se cini da idu ostali kablovi,samo onda unutra moram skidati tapaciruge i to,zadat ce mi muke dosta:icon_biggrin:
 
Član
pa ima neka rupa da udje u gepek majku mu... :D
samo uzmes onaj gradjevinski buzir i provuces kabal kroz njega pa zakacis odozdo...cisto ako bi zakacio za nesto da ga ne ostetis...mahir na svom pugu ima 3 x 50 mm2 ispod auta a znas koliko je njegova 206 od zemlje pa nikakvih problema... ;)
 
BHT Ovisnik
da da,to bih nekako skontao,al problem je sto nema rupe :p
pregledat cu ga jos,al je sav zacepljen,kastrirali ga:D
 
Početnik
ima moraju bit rupe,samo u stavljeni gumni cepovi,ali rupe moraju bit u svakog auta..Bas neki dan krenuo na posao i vidim istog ko tvoj,pa uzivo je neusporedivo ljespi neg na slikama..Fine su to vozilice kad uradis to sto si planirao bit ce kulturan auto..cuvaj ga ;)
 
BHT Ovisnik
hvala hvala,ima ta jedna rupa kud ide taj bužir,guma na njoj,probati cu je skinuti,a kako dalje vidjeti cemo:D
uzivo se mnogo drugacije vide linije auta,tada dolazi do izražaja,a nista pretjerano necu po njemu dirati,pomalo samo,al cim prije ga moram zatamniti,mislim da ce mu to najvise goditi:cool: razmisljao sam i o spustanju,ali nesto mi ga zao za sada,ovako je extra udoban,a fino lezi na cesti,o tome cu kasnije razmisliti:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top