Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nek je sa srecom,, da te sluzi dobrooo ..Izgleda jako fino i ocuvano auto...Sretnoooo :cool::cool:
 
BHT Ovisnik
hvala,unutrasnjost je u svakog volba kao i u dosta japanaca preobicna,al se vidi da odise kvalitetom,sto plastikama sto instrumentima,nema se sta zaguliti i sl.:cool: osmijeh uvijek na licu sada hahah:cool:
ako budes u prolazu obavezno zovi,ja zivim odmah naselje do aerodroma u mostaru tako da sam ti vjerovatno i usput,kako god sibni na pm poruku ili imas broj svakako na profilu pa se javni da i ja vidim bembaru :cool:
hvala akka,vjerujem da hoce:cool:
 
Član
Buraz cestitam ti


Evo mene opet online :cool::cool::cool:



Sad fino plave pozicije stavi na ove s strana pa i ti budi CUNER :D:D:D




Svaka ti cast jos jednom
 
BHT Ovisnik
:lol::lol::lol: obavezno,nije fora ovako zuto s boka da svijetli,jos u branike kod maglenki stavim led trake i malo chrom lajsni kupim za oko auta i oko prozora i to je to:D

drago mi je da si opet tu,hvala na lijepim zeljama,kada plin stavim nadam se da jednom doletim i do sane:cool:


fotografije cim prije,samo da rijesim ove tablice i ovih par sitnica i onda ide pikčring,vidio sam prijateljica uzela neki dobar sony od momka pa joj maznemna dan dva:D
uglavnom biti ce slika u narednih par dana,a onda dalje i aBd s jadrana jos fotki,toga će uvijek da bude:cool:
 
BHT Ovisnik
ima u nas u mostaru,ja sam mislio jos prije koji mjesec kentrat vectra bijela 2.0i,nije trula,malo samo zadnje obrve srediti,unutra ko nova,zena je vozi,cijeni oko 2000km,nadam se da ces naci nesto:cool:
 
BHT Ovisnik
hvala,a uvijek sam kontra drugih,svi golfa,ja uzmem jettu,odijelo i to svi crno,ja bijelo:D svi švabu,ja šveđana:D
 
Član
masala cole, neka bude sa srecom... neobican ali odlican izbor, auto je PRELIJEPO, ostao sam zatecen. oprema extra, komfort, sigurnost... ma sve

samo u pamet:cool:

edit.

baci na pm koliko je placen tamo, koliko je bio porez, carina... koliko te izaso
 
BHT Ovisnik
hvala,tek se zaljubis u njega kada sjednes,provozas,malo potegnes,osjetiš njegove čari :cool:
jedna za mene brutalna vijest,nadao sam se da ce se moc carini nesto dati pa da procjene po ugovoru auto,znaci oko 1300km da mi izađe porez i carina,oni ga danas procjene oko 9xxx km i porez i carina me izasli 3100km coece,i to rok 10 dana da platim:icon_eek:
samo sad se nemoze ni podmititi zbog revizije,sjeba me ovo pravo :icon_sad:
al kad to rijesim jos jedan razlog vise da uzivam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top