Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup :D

evo napkon slozio muziku u autu,poludio sam bez nje,legao jos jedan set ovih alpine zvucnika s predhodne strane (br.8) jer mi je slucajno izletio jeftino,također alpine HU,pioneer 306c i jedino pojacalo jet sound 25mm2 Kabal Kit "Extreme SOUND-San Remo" ,jucer sve sklopio,poludio jer je sve dihtuje finmo,jedva provukao,koliko sam uzbuđen bio,provukao napojni kabel i kad sam sve sklopio sjetim se da nisam cinc kablove provukao:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted: i onda ajmo jovo na novo opet sve:D
sve spojio,samo masu nisam uspio naci,zadnji tepecirung je bio tezak za skinuti,a kasno sastavljao tako da sam masu nasao ovamo na nekom đavlu privremeno:D

evo slicica:icon_biggrin:
od prije samo jos jedan set zvucnika
img1870k.jpg


img2219kw.jpg


ovo je dole u gepektu trenutno da se ne prlja kako sam radio to sve,nece ostati:D

evo unutra,nije se lose ni HU uklopio koliko sam mislio:icon_smile:
img2221e.jpg



i evo jedna slicica motornog prostora jer vidim nisam stavljao:icon_smile:
img2223u.jpg
 
Član
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup :D

jel bilo dosta kabla... ? :D
masu nazad imas na onim sarafima od pojasa...odvrnes njih,ismirglas do lima,stavis stopicu preko onaj klinac od pojasa i zavrnes sve nazad... ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup :D

to sam i trazio,od pojasa,tako mi je u jetti bilo,al tesko prici,moram cijel zadnji tapecirung skinuti,a ide u kompletu,pa cu to slj. tjedan,a kabal vjeruj da je u knap,ne bi bilo lose da ga ima jos metar i mase bar 20cm:cool:

al sam muzikom prezadovoljan,za razliku od jette,pihh,valjda novije auto,bolja izolacija i ostalo:cool:
 
Član
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup :D

imas ispod sjedala isto sarafe od pojasa...mislim da su ti oni dosta pristupacniji... :icon_confused:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup :D

bravo bravo,svaka ti cast,toga se nisam sjetio uopce:lol::lol:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup :D

evo od sinoc klip do 170km/h,kako je mrak pa nisam se usudio vise,nisam 5-u ni saltao,drugom prilikom cemo probati malo vise:icon_biggrin:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=y65QUm0VMKU[/video]
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

znam,napisao sam da je od servisa,ovaj majstor otisao na godisnji sto mi je radio,pa cekam da dođe da je skine:D
 
Početnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

sveđanin hebe mamu :cool:

svidja mi se ozvucenje pravo,bravo cole ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

hvala :cool: ozvucenje je za mene taman,auto fino akusticno,mjera,a i volvo fino rezi nakon 4rpm:cool:
novi kablovi za svjecice mi stizu u utorak,jer me ovi malo *ebu,ne ide bas kako bi trebao,pa onda snimim novi bolji klip po danu,a nadam se uskoro i 200+:cool:

a daa,bude i klip od muzike,to sam zaboravio:D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

evo i jedan,pomalo los,klip od muzike,bit ce bolji;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hNbFaQDkRzk[/video]
 
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

Fino to udara :cool:, mada ne moramo svi vidjeti tvoje plocice :D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

samo za tebe cu napraviti novi snimak u skafanderu:D:D
 
Član
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

dobro skroz lupa......a izolacija mu je za 10.....unutra pravo akustično auto...pozzz
 
Član
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

Pusti gas kad saltas brzinu, da nebi sjebao mjenjac... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top