Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - alpine ft. pioneer setup + klip ubrzanja :)

pozdrav,imam pitanje (ako itko otvori ovu temu:D )
mislio sam kupiti lonac neki,sto zbog izgleda sto zbog zvuka malo,viđai sam na nekim volvima v40 sa 2 izduva ravna jako se fino uklopi,izgleda lijepo,negdje sma samo naletio na sliku na istog sa zakošenim izduvima prema gore,izgledao mi je pravo fino,pa sam naletio na jedan lonac marke "supersport" ,duzina lonca i cijevi je taman kao original lonac,sta mislite bi li mu kako leglo,da ne bude ruzno:icon_confused:
slika-177636-2011-03-1300547896-velika.jpg


mislio sam japstyle,zvuk znam da je odlican,al izgledom nikako ne bi legao na ovo auto

evo kako inace izgleda guza
img1843c.jpg
 
Član
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

Kakav ti je otvor na zadnjem braniku, možda neće fino sjesti jer je predviđen za okrugli nastavak?:icon_confused:
 
Legend
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

meni se ovaj ne svidja
rodjak ga ima na svom SLK prvo sto je jako bucan, drugo sto odvratno izgleda..
po meni uzmi neki jap style, ovaj sto nenad prodaje bi dobar bio pravo :))
 
Član
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

kojeg su promjera ove cijevi na auspuhu...da ne bude preglomazno...? :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

i meni je ovo nekako djidjanski, mislim da ti ne bi leglo na volvaca;)
de nek neko uradi u PS jbg, da vidis makar priblizno
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

japstyle mi je zvukom perverzan,ima ga dj_m4rko na pugu,zvuk otkida,al mislim da ne bi fino izgledao jer je otvor na braniku sirok nekih 25cm,izgleda predviđen (kao sto je i dolazio) za siroki ovalni izduv ili 2 okrugla izduva,auto mi je inace pretiho,vise ga puta dignem skro do blokade kada prestizem,al je pravo tih ebo sebe:D

evo poblize kakav je otvor
dalmacija_crna_gora_08_2010_010rega_600_x_450.jpg


ovaj loanc sto vas pitam za njega sam vidio skoro isti na jednom crnom spustenom volvu svicerskih tablica u nas,na spusteno i zamracno auto je lagao pravo,nisam stigao uslikati,najradije bih uzeo 2 ovalna il okrugla,tipa ovaj
slika-3369-2010-12-1291496428-velika.jpg


on bi legao odlicno,njih sam bas dosta viđao,ali momak trazi 200km sto mi je previse
 
Početnik
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

Po meni na s40 najbolje stoji jedan ovalni nastavak,malo veci da popuni rupu,,,to sam dosad vidjao i po meni je predobro :cool:
 
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

ove prve sto si naveo su bezveze sa zakosenim, nema ruznijih nastavaka za mene, a imam ja kao ovaj drugi kod sebe sebring al je lonac povelik, ja sam kontao stavljat malo drugaciji, a ovaj moj uopce nije glasan osim na visim obrtajima.
 
Član
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

ovaj prijedlog je dobar definitivno, mislim da bi leglo samo tako;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

evo sad pricao s rođakom,sjetio se da je on skinuo prije nego je prodao audia nastavak za auspuh,2 rore zakosene ovalne,otici cu sutra-prekosutra samo da vidim kako bi s njima izgledao,a ne bih kupovao samo nastavak,iako ima finih ovalnih,najvise mi je da dobijem malo zvuka u visim obrtajima,jedini sam nasao lonac u mrve sa ovalnim izduvom
http://www.pik.ba/artikal/1286887/zadnji-lonac-lastovcic/

sad nezz kako bi mi ovo leglo,meni od lonca do branika ima 23cm,bi li se mogao ustimati kada se skine stari lonac i sl.,mislim da bi kratak bio

e da Marko,takav bi najprije:cool: jer sam te viđao vise puta i izgleda odlicno,al nemogu da nađem niti jedan,osim nov tamo neka marka i cijena poveca
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

evo dao mi rođak sto sam govorio,iskreno nisam se nadao da ce fino izgledati,ali leci ce samo tako,malo je kvalitetniji nastavak,u njega je bio par godina na audiu ni nije hrđao i sl.isao danas da ga navarim,al trebao sacekati satak,nisam mogao od posla pa cu ovih dana nekada usput otici,evo slike

08092011019.jpg

08092011020.jpg


na autu odprilike bi ovako izgledao,uzivo je to dosta ljepse,taman mjera,ulegne fino,kaze rođak da ce i zvuk biti ljepsi,bar je u njega bio

08092011021.jpg


na slikama je prasinjav kako je sto jao dugo i mnogo ljepse uzivo izgleda,uskoro postavljanje pa ce biti bolje:cool:

usput kentram nesto da uzmem original 16" s volva bbs-ove felge koje sam duugo trazio i slucajno ih nađem,samo da mi se dokopat nesto love:icon_sad:
slika467002011081313916.jpg


inace leze na ovom modelu volva samo tako:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top