VASE MISLJENJE O VOZILIMA SLJEDECIM ??

VASE MISLJENJE O VOZILIMA SLJEDECIM ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
olensoner je napisao(la):
Napisi malo podobnije sta trazis od auta. Da li je to udobnost, sigurnost, snaga, prostranost, ili uzivanje?
Moj licni izbor je uvijek ovo zadnje tj. uzivanje i osjecaj, zato biram Alfu 166. Sto se tice motora, 3.0V6 ti je moja preporuka, jer Twin Spark je slab za njega, a ako ces dizela onda 2.4JTD 110KW ili u najgorem slucaju onaj JTD 103KW, a JTD 100KW ni pod razno ne uzimaj. Sretno, za sta god da se odlucis!;)
PS. Pusti se ti ovih prica, tipa ma kakav italiano, kvari se itd.
Koje se to auto ne kvari? Sve zavisi kakve si srece, mozes naletiti na nekog Golfa ili drugog svabu i biti peh i stalno visiti po servisima. Nafaka radi svoje...

alfa sam imao 2-3 145 146 156 vozio sam 166 i imam odavno na nju pik' samo se bojim kad je budem PRODAVAO cijena ce biti jeftinija nego na ostale... DA NECE DUGO OSTAT KOD MENE :) a i Vectra nije losa' *....

ZEMO uzeo bi ponovo i golf-a da mi je naci pojeftino 'bas za to hop klap i da se uda'....
Jedno pitanje evo recimo i u VECTRE I ALFE' nema Mp3 ima cd- changer? mozel se kako "IMPROVIZOVAT" da se prikljuci da ocitava mp3 ili nesto slicno da se prikopca na taj CD-CHANGER ??? :D
 

MTR

Član
e j*o ga ti sad trazis dlaku u jajetu , MP3 ??? Sta ti je vaznije u autu , muzika il nesto drugo ?? :D

evo ga jedan ubio se za Bosne , 2007 godina , full , oko 50000 kilometara , TDI :D

72d999cb093b821b6de0fccaa72af726.JPG


5000 EUR
 
Član
Uzmes onaj fm modulator, u upaljac i slusas mp3;) Naravno ako nisi neki audiofil i ocekujes neki sad glasan i jasan zvuk...
 
MTR je napisao(la):
e j*o ga ti sad trazis dlaku u jajetu , MP3 ??? Sta ti je vaznije u autu , muzika il nesto drugo ?? :D

evo ga jedan ubio se za Bosne , 2007 godina , full , oko 50000 kilometara , TDI :D

72d999cb093b821b6de0fccaa72af726.JPG


5000 EUR

hehehe ma ne vec znam da se moze samo slusat CD- a ima cd-changer+ pa sam pitao JEL NEKO ZNA MOZEL SE KAKO NASTIKLAT ili nesto DRUGO da ocitava i mp3+ CD CHANGER a imam fm modulator :) hehehehe

ZEMO pa vidi da joj je krak osjecen :) a sKUPA NIJE + 10 000 km + carine poreza mozda 2.500 KM reg 600 13 000 i to nece kostat vise od 2 000 KM
 
Član
Svak svog konja hvali:icon_smile:.Nego drug vidi,ne vozam ni jedno od ovih auta,ali po meni ,bio bi sljedeci izbor.

1.Laguna
2.Vectra
3.307
4.Alfa (nema veze koji model)


Ja licno kontam uzimati Pug-a 407
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top