VASE MISLJENJE O VOZILIMA SLJEDECIM ??

VASE MISLJENJE O VOZILIMA SLJEDECIM ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
to nije puno,a sto je najbolje servis nije skup,mi smo gonili astru H 2007 godiste 1.7 tdci veliki servis oko 500-600km izasao,nije u opelu,al jednako jak servis
 
CoL3-99 je napisao(la):
to nije puno,a sto je najbolje servis nije skup,mi smo gonili astru H 2007 godiste 1.7 tdci veliki servis oko 500-600km izasao,nije u opelu,al jednako jak servis

nije puno samo et postavio sam par auta' pa da vidim sta ljudi kazu' ... meni se licno alfica svidja' al strah me toga' vectra je dobra sto je udobna ogromna' isto glas mi je za vectru' ... mislim i laguna je super autic' sad cuo sam da je nju tesko malo prodat' FORD-a je najlakse prodat' za manje pare :D hehehe
 
Član
Pa nisu bas ni ove 166 jeftine kod nas , bas sam gledo na PIK :icon_rolleyes:

Ako je mos dobit z te pare ne mos onda izgubit na njoj :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
neznam,u nas u hercercegovini lagune i 307 se drama prodaju,cak sto vise samo oni se i prodaju + ostali neki francuzi,a vectra švabo ko švabo uvijek lakse prodati,za alfu neznam,al nas narod jos nece da vjeruje u talijane:D
 
ne mogu ja izgubit na alfi i ako je kupim samo je PITANJE ZA KOLKO CU JE VREMENA PRODAT sad dolazi i zima ' malo teze auta se prodaje pored ove krize lijepe nase :)

Alfu sam imao priliku vozat' pezoa isto tako' fokusa sam imao' lagunu nisam ni vectru nisam.....

Sta se prije proda Laguna limuzina ili karavan.... ? karavanke su po meni idealne nekako ...
 
laguna i i focus su cisto smece znam iz iskustva buraz radi s autima ima je vise tih fokusa to je kvarljivo nenormalno to dvoje neoj ni pod razno.... za vektru ne znam sta bi ti reko Peugeot je vrh sad buraz vodi jednog HDi i ne zeli da ga proda kolko je dobar... a alfa vrh dati ne pricam....;)
 
BHT Ovisnik
od prijatelja mi stric(inace obojica susjedi) uvozi francuze,i opet u ovoj krizi podobro ih prodaje,najvise lagune,bolje mu idu limuzine,imao je jednumetalik crvenu karavana,prelijepa,dugo je prodavao,dao gotov badava,uglovanom prodaju se,bar u nas,evo pogledaj ovdje,ima vise renaulta nego vw i to vise 3/4 su iz mostara:D
http://autotrznica.com/default.asp?l=RENAULT&d=
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
od prijatelja mi stric(inace obojica susjedi) uvozi francuze,i opet u ovoj krizi podobro ih prodaje,najvise lagune,bolje mu idu limuzine,imao je jednumetalik crvenu karavana,prelijepa,dugo je prodavao,dao gotov badava,uglovanom prodaju se,bar u nas,evo pogledaj ovdje,ima vise renaulta nego vw i to vise 3/4 su iz mostara:D
http://autotrznica.com/default.asp?l=RENAULT&d=

Pa kako je ovo dobro, SVEGA TI?
 
Član
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Jesul ova sa slika il si samo naveo primjer modele:icon_question:

Na slici mi je vectra najljepsa u ovoj sivoj boji,vjerovatno da bi nju najlakse i prodo jos ako je dizel :cool:

Ako su samo kao primejer ovi sa slike onda alfu ,crnu,sivu... sa alu felgama jos ak ima kozu :lol: mozda ti se svidi pa je i ne prodas :cool::lol:

auta su navedena za primjer' sva su auta DIZELI

kao sto sam naveo Vectra je ko vodeca, alfa crna fele koza malo koja da nema' svidja se ona meni ODAVNO al strah me da je ne mognes prodat' kad budem zelio :) a da je zadrzim sumnjamm' jucer sam prodao svog GOLF-a 1.9 TDI GTI 4motion 150 KS :)

koliko si dobio za golfa ako se smije znati???
 
nesobrzi je napisao(la):
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Jesul ova sa slika il si samo naveo primjer modele:icon_question:

Na slici mi je vectra najljepsa u ovoj sivoj boji,vjerovatno da bi nju najlakse i prodo jos ako je dizel :cool:

Ako su samo kao primejer ovi sa slike onda alfu ,crnu,sivu... sa alu felgama jos ak ima kozu :lol: mozda ti se svidi pa je i ne prodas :cool::lol:

auta su navedena za primjer' sva su auta DIZELI

kao sto sam naveo Vectra je ko vodeca, alfa crna fele koza malo koja da nema' svidja se ona meni ODAVNO al strah me da je ne mognes prodat' kad budem zelio :) a da je zadrzim sumnjamm' jucer sam prodao svog GOLF-a 1.9 TDI GTI 4motion 150 KS :)

koliko si dobio za golfa ako se smije znati???

hehehe ZBUNI COVJEKA :) sta veli laHko je prodat a ovaj za djaba dao :D hehehehe DOBAR SI :)


brzi pare u roku 20 min :) 14.500 KM :) MALO PUNO ? ? ? ?
 
Član
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
nesobrzi je napisao(la):
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Jesul ova sa slika il si samo naveo primjer modele:icon_question:

Na slici mi je vectra najljepsa u ovoj sivoj boji,vjerovatno da bi nju najlakse i prodo jos ako je dizel :cool:

Ako su samo kao primejer ovi sa slike onda alfu ,crnu,sivu... sa alu felgama jos ak ima kozu :lol: mozda ti se svidi pa je i ne prodas :cool::lol:

auta su navedena za primjer' sva su auta DIZELI

kao sto sam naveo Vectra je ko vodeca, alfa crna fele koza malo koja da nema' svidja se ona meni ODAVNO al strah me da je ne mognes prodat' kad budem zelio :) a da je zadrzim sumnjamm' jucer sam prodao svog GOLF-a 1.9 TDI GTI 4motion 150 KS :)

koliko si dobio za golfa ako se smije znati???

hehehe ZBUNI COVJEKA :) sta veli laHko je prodat a ovaj za djaba dao :D hehehehe DOBAR SI :)


brzi pare u roku 20 min :) 14.500 KM :) MALO PUNO ? ? ? ?

sto ti je Golf
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top