VASE MISLJENJE O VOZILIMA SLJEDECIM ??

VASE MISLJENJE O VOZILIMA SLJEDECIM ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma nemaš šta razmišljati za 10 hiljada best buy vectra, pa onda Alfa, ostala vozila niđe veze, penzionerska,

VECTRA i ja pucam na nju, moćna je u PM,
 
Član
Drug moj glas za Vectru. Cijena je stvarno extra, i za nju i za Alfu, al Vectru ces sigurno prodat prije.
 
Član
mi imamo vektru novu kupljenu 2004 godine, 1.8 16v benzin 125 konja presla oko 118 milja, perfektan auto, nikad nijedan kvar, za dizele ne znam oni su vjerovatno vise izj*ani, ali mogu ti reci da je auto 3 puta prostraniji od a4 i veci, i u odnosu na sva vozila sto si tu stavio, ta laguna odsjecena nazad ti moze sjedit jedino zensko od 160 visine, poprilicno je klaustrofobican nazad, vektra je za 3 klase auto bolje od svih tu navedenih, sad ja ne znam sta ti hoces i zelis.. sto se tice alfe, sama slika ti kaze sto si postavio cesce ce ti bit tako na slepu nego na cesti.. samo to je premala cijena za vectru i to je po meni sumnjivo i ja to licno nebi uzeo ,ali ti si ti, ja svoju vektru ispod 18 nebi dao
 
Astra je napisao(la):
mi imamo vektru novu kupljenu 2004 godine, 1.8 16v benzin 125 konja presla oko 118 milja, perfektan auto, nikad nijedan kvar, za dizele ne znam oni su vjerovatno vise izj*ani, ali mogu ti reci da je auto 3 puta prostraniji od a4 i veci, i u odnosu na sva vozila sto si tu stavio, ta laguna odsjecena nazad ti moze sjedit jedino zensko od 160 visine, poprilicno je klaustrofobican nazad, vektra je za 3 klase auto bolje od svih tu navedenih, sad ja ne znam sta ti hoces i zelis.. sto se tice alfe, sama slika ti kaze sto si postavio cesce ce ti bit tako na slepu nego na cesti.. samo to je premala cijena za vectru i to je po meni sumnjivo i ja to licno nebi uzeo ,ali ti si ti, ja svoju vektru ispod 18 nebi dao

Astra spale su njima cijene' mozda si je ti kupio tad nekad kolko vec' ne zna' al ti njih kod nas mozes naci na cesti od 13.000 KM od 2002 god. pa nadalje .. ja bi mogao naci za 11 000 KM s tim da uradim servis i jos sta bude..
 
Član
ako nisi neki perfekcionist, garantiram da će te svako od ovih služiti da se prebaciš od točke a do točke b.vozio sam svaki od navedenih i prednost dajem onome što možeš prije prodati. ;)
 

MTR

Član
e zemo vako , mozes trazit slijedece :

VW Golf 1.9 TDI 105 KS Trendline 2004 godina , sva oprema , do 12500 KM ( 150-180 hiljada km )
Opel Vectra GTS 3.0 V6 CDTI , 177 KS , 2005 godina , sva oprema , do 12000 KM ( 155 hiljada km )

laguna i ostala bagra bi te izasla do 11000 KM na cesti , moja ti je preporuka da ovdje ne kupujes nista vec iz vana ako vec imas lovu

ovo gore sam ti samo naveo primjer sta mozes dovest a da ti jos para ostane i naravno dosta mladja auta :icon_smile:
 
MTR je napisao(la):
e zemo vako , mozes trazit slijedece :

VW Golf 1.9 TDI 105 KS Trendline 2004 godina , sva oprema , do 12500 KM ( 150-180 hiljada km )
Opel Vectra GTS 3.0 V6 CDTI , 177 KS , 2005 godina , sva oprema , do 12000 KM ( 155 hiljada km )

laguna i ostala bagra bi te izasla do 11000 KM na cesti , moja ti je preporuka da ovdje ne kupujes nista vec iz vana ako vec imas lovu

ovo gore sam ti samo naveo primjer sta mozes dovest a da ti jos para ostane i naravno dosta mladja auta :icon_smile:

pa i uzimam samo auta iz vana'sva auta koja sam do sada imao su iz vana' i onda prodje neko odredeno vrijeme i onda se proda'..... ma uzo bi ja i golf-a opet kakvog jeftinog gore' samo dok se nadje' nije bitno sta je nek je TDI :) ehehe a vectra puno mi je to... ja bi da je 2.0 DTI :)
 

MTR

Član
2.0 DTi od 101/120 ili 150 KS ? znaju bit razalike i po 2000 EURA , 1,9 DTi od 120 KS je puno jeftiniji

golf je ba pun pogodak uvijek , ja ga ne volim al je brza roba hap klap i ode :lol:
 
Napisi malo podobnije sta trazis od auta. Da li je to udobnost, sigurnost, snaga, prostranost, ili uzivanje?
Moj licni izbor je uvijek ovo zadnje tj. uzivanje i osjecaj, zato biram Alfu 166. Sto se tice motora, 3.0V6 ti je moja preporuka, jer Twin Spark je slab za njega, a ako ces dizela onda 2.4JTD 110KW ili u najgorem slucaju onaj JTD 103KW, a JTD 100KW ni pod razno ne uzimaj. Sretno, za sta god da se odlucis!;)
PS. Pusti se ti ovih prica, tipa ma kakav italiano, kvari se itd.
Koje se to auto ne kvari? Sve zavisi kakve si srece, mozes naletiti na nekog Golfa ili drugog svabu i biti peh i stalno visiti po servisima. Nafaka radi svoje...
 
Član
Care nemas tu sta mislit peugot jedino ako si corav od fokusa bjezi ko od vraga ovo dr nes onak ali zato Opel je opel neces ze zaj*at nikako.Prije nego sto je umrla svojim je kupcima Vectra ostavila sve nejbolje, Insignia je strasna ali ne i naziv.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top