VASE MISLJENJE O VOZILIMA SLJEDECIM ??

VASE MISLJENJE O VOZILIMA SLJEDECIM ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja da biram ja bih alfu veliko auto mocan motor a vala i ne gube toliko na cijeni kolko se prica kao i kod drugih auta, jos dizel a imas i ks :cool: avion ;):cool: ....

Drugi izbor vectra ...

A vala nije bas tako jednostavno ovohk pezoa prodat, komsija imo 307 HDI 2 vrata napatio se dok ga je prodo dzaba sto je redovno servisirano i ocuvano :icon_confused::icon_rolleyes: prije ces vectru prodat po meni ..
 
zlajaaa je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
ja bi uzeo uvu Vecu, ipak je za 3 klase jaca od svega ostalog sto vidim ovdje.
Drugi izbor Alfa... ipak je to auto koje se mora voljeti, ali reko sam ti... Vectra je brod za sve ovo ostalo;)
potpis!:D a kad često mijenjaš samo pare gubiš i veća je mogućnost da kupiš loše auto:cool:

ne gubim ja pare' jer ja uzmem auto iz vana sebi' a ne ovdje' ... sva su ova auta van BIH i tako kad hocu prodat il nesto zaradim il uzmem svoje pare jednostavno mi dojadi zeljan promjene :) i kako sam nagodan tako i prodajem.. :)

kako sam skonto

ovdje je vodeca i najvise bodovano:

1. Vectra
2. Alfa
3.Laguna
4. 307

Sad pitanje KAKVE SU OVE VECTRE ?
 
Član
Jesul ova sa slika il si samo naveo primjer modele:icon_question:

Na slici mi je vectra najljepsa u ovoj sivoj boji,vjerovatno da bi nju najlakse i prodo jos ako je dizel :cool:

Ako su samo kao primejer ovi sa slike onda alfu ,crnu,sivu... sa alu felgama jos ak ima kozu :lol: mozda ti se svidi pa je i ne prodas :cool::lol:
 
adi187 je napisao(la):
Jesul ova sa slika il si samo naveo primjer modele:icon_question:

Na slici mi je vectra najljepsa u ovoj sivoj boji,vjerovatno da bi nju najlakse i prodo jos ako je dizel :cool:

Ako su samo kao primejer ovi sa slike onda alfu ,crnu,sivu... sa alu felgama jos ak ima kozu :lol: mozda ti se svidi pa je i ne prodas :cool::lol:

auta su navedena za primjer' sva su auta DIZELI

kao sto sam naveo Vectra je ko vodeca, alfa crna fele koza malo koja da nema' svidja se ona meni ODAVNO al strah me da je ne mognes prodat' kad budem zelio :) a da je zadrzim sumnjamm' jucer sam prodao svog GOLF-a 1.9 TDI GTI 4motion 150 KS :)
 
Član
Najbrze sto sam se u zivotu vozio bilo je 240 km/h i to sa ovom Vectrom:cool: Ne znam koji je motor bio, mislim da je bio neki mnogo jak benzinac, a opreme je imala bruku!!! Focus i 307 su mi nekako zastarjeli u poredjenju sa ovim i nisu toliko luksuzni! Sto se tice Renault-a, znam samo da je skup za odrzavanje inace, a plus sto je ovaj polovan, pa je veliko pitanje u kakvom je stanju. Alfa se ne kupuje tek onako! Mislim da za Alfu prvo moras imati neku strast prema njoj, a tad uopste ne bi ni razmisljao o ovim ostalim! Eto toliko, nakenjah se i ja! Mislim da je Vectra ovdje best buy sto se tice svega, realno gledano! Srecno u kupovini;)
 
OggyBoy je napisao(la):
Najbrze sto sam se u zivotu vozio bilo je 240 km/h i to sa ovom Vectrom:cool: Ne znam koji je motor bio, mislim da je bio neki mnogo jak benzinac, a opreme je imala bruku!!! Focus i 307 su mi nekako zastarjeli u poredjenju sa ovim i nisu toliko luksuzni! Sto se tice Renault-a, znam samo da je skup za odrzavanje inace, a plus sto je ovaj polovan, pa je veliko pitanje u kakvom je stanju. Alfa se ne kupuje tek onako! Mislim da za Alfu prvo moras imati neku strast prema njoj, a tad uopste ne bi ni razmisljao o ovim ostalim! Eto toliko, nakenjah se i ja! Mislim da je Vectra ovdje best buy sto se tice svega, realno gledano! Srecno u kupovini;)

jos jedan GLAS za VECTRU !
 
Evo i ja da dam svoje misljenje....
Alfa jtd-ide kao luda ali je u sustini go k...c od auta
Pezo hdi-auto udoban,lijep za voznju ali trap mijenjas redovno,katalizator uljni mu je boljka i mnogo je skup(nisam zadovoljan ni sa njim)
Laguna-Solidan auto,udoban,bolji od Pezoa ali su ipak blizu po kvalitetu
Focus-nisam ga vozio ali sam cuo da su se dobro pokazali(moj kum je odusevljen sa njim)
Vectra-od ovih auta bih nju uzeo jer najbolja od ovih auta sa slika
Srecno u izboru
;)
 
Član
ITALY je napisao(la):
ja bi uzeo uvu Vecu, ipak je za 3 klase jaca od svega ostalog sto vidim ovdje.
Drugi izbor Alfa... ipak je to auto koje se mora voljeti, ali reko sam ti... Vectra je brod za sve ovo ostalo;)

Nazovi me pristranim, ali covjece Vectra nije u klasi 166tici, to je bilo namijenjeno za Omegu...a ruku na srce, nemam nista protiv Opela, al' ni ona nije neka usporedba..provozaj se jednom unutra, osmekaj interijer i sve ti je jasno :D...166 je brod, krstarica.....covjece samo joj pogledaj dimenzije i sve ti je jasno :D

NHF naravno :D

@zekan

Fkt medju ovim autima nemam nekog favorita, nijedno mi nije bas po ukusu....Alfa je mrcina, nema sta, al nije bas auto za svakoga....dobro je ITALY rekao, to je auto koje volis.....a Alfa strasno gubi na cijeni.....nije za tebe koji brzo mijenjas auta.....mada je drug svoju prodao u roku od 5 dana kad je stavio u oglase.....al' nije to neko mjerilo......

Focus ako je TDDI bjezi od njega.....par drugova mi rade u ovlastenom, nema ga da mu nije riknula pumpa....cca 1000 km reparacija ako se dobro sjecam....

Da je Vectra B ja bi tipovao na nju.....za C nemam nekog pretjeranog iskustva, nemam pojma kako se krecu ni cijene nit ista.....
 
Član
Nisam citao tudze posto mrsko mi bilo , ali moj savjet iz iskustva...
Laguna nez koji je motor... i koliko je presla , ali one bez problema i preko 300 000 preguraj
udobne ,poprilicno opremljene (Y) ma super , tako da moj glas za lagunu....
 
ima misljenja moj je licno glas za ALFU :) al je mene nju strah uzet'

ja sam imao Alfu 145 1.9 JTD
pa onda 146 1.9 JTD ove dvije alfice sam prodao samo sto sam postavio oglas jednu u roku 5 dana a drugu mozda u roku 20 dana..

alfa ova 166 njena cijena bi me registrovana izasla MAX DO 8.500 KM

Vectra njena cijena bi me izasla MAX DO 10 000 KM

ovo je ostalo do 8.000 KM a onaj FOKUS je TDCI (CI crveno)
 
BHT Ovisnik
ove vectre ti se krecu od +/- 13000km normala oprema koliko sam primjetio

to je dzaba za vectru,osim ako racunas van zemlje il bez poreza i carine
 
CoL3-99 je napisao(la):
ove vectre ti se krecu od +/- 13000km normala oprema koliko sam primjetio

to je dzaba za vectru,osim ako racunas van zemlje il bez poreza i carine



vectra Registrovana ovdje na cesti i et da malkice koju stoju ulozis ovdje u nju' malo sredis' ulje zamjenis i et ... 11 000 PLAFON ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top