Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je u blizini radarska kontrola?

Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je u blizini radarska kontrola?

Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je u blizini radarska kontrola?


  • Total voters
    166
Član
Sto bi ja njima punio dzepove (policiji) kad oni meni prazne .... cista logika tako da obavezno blicam ;) Ali sam primjetio da u Srbiji,Crnoj gori, Sloveniji... to bas i ne praktikuju
 

MTR

Član
Anais je napisao(la):
Sto bi ja njima punio dzepove (policiji) kad oni meni prazne .... cista logika tako da obavezno blicam ;) Ali sam primjetio da u Srbiji,Crnoj gori, Sloveniji... to bas i ne praktikuju

zato sto su kazne za to goleme , ja ne blicam nikom jebe mi se :lol::lol::lol:
 
Početnik
1.
Ugledas policiju-u podsvijesti ti se vrzma trebam kociti,samim tim mozak naredjuje misicima da puste gas i prebace nogu na kocnicu,kocnicu treba stisnuti,to sve trosi snagu/kalorije,samim tim to ti izaziva glad,sto dalje vodi da moras ici jesti,a to dalje znai manje love u novcniku..
2.
Sve ovo isto-pa se nastavlja-prolazis policiju,razmisljas o tome trebam nekoga upozoriti,trosis kalorije,ugledas nekoga,mozak daje naredbu prstima da povuku rucicu,kad povuces rucicu trosis kontakte na njoj,samim tim samnjujes vijek trajanja istima,kao i provodnicima do svijetala,kao i sijalicama-sto sve dalje vodi do nepotrebnih trosokova

Eh sad vi meni recite imal tu ekonomske racunice :D
 
Član
Lija je napisao(la):
1.
Ugledas policiju-u podsvijesti ti se vrzma trebam kociti,samim tim mozak naredjuje misicima da puste gas i prebace nogu na kocnicu,kocnicu treba stisnuti,to sve trosi snagu/kalorije,samim tim to ti izaziva glad,sto dalje vodi da moras ici jesti,a to dalje znai manje love u novcniku..
2.
Sve ovo isto-pa se nastavlja-prolazis policiju,razmisljas o tome trebam nekoga upozoriti,trosis kalorije,ugledas nekoga,mozak daje naredbu prstima da povuku rucicu,kad povuces rucicu trosis kontakte na njoj,samim tim samnjujes vijek trajanja istima,kao i provodnicima do svijetala,kao i sijalicama-sto sve dalje vodi do nepotrebnih trosokova

Eh sad vi meni recite imal tu ekonomske racunice :D


nije sve u parama...

meni je lično drago kad vidim policajce kako stoje s radarom, tuzni oborenih glava jer svi prolaze po propisima kraj njih...

isto tako m je drago kad nekome blicnem a on blicne nazad ili digne ruku uglavnom da se zahvali na neki način...

BLICANJE JE JEDINI NAČIN DA SI SAMI POMAŽEMO, jer su po mom mišljenju malo prevelike kazne za blago prekoračenje od 10-20-30km/h, ok ako je to u gradu, ali na otvorenoj cesti nije fer... a u bosni je skoro svugdje 60, tako da bi ja iz Odžaka po propisima do Tuzle trebao putovati neka 2-2,5H, a nije toliko rizično ići 80 gdje je 60, a gdje je 80 ići 100...
 
Član
Kenan28 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Da mi je samo znat tko je glasao "Ne"...tko je taj pi*dun, pitanje je sad :D

Taj "pi*dun" sam ja, obrazlozio sam zasto sam glasao za NE.
Ne znam u cemu je problem.

Ma bola zafrkavam se, svatko ima pravo na svoje misljenje, nego sam morao podbost kad je samo jedan jedini sam samcat glas na NE :lol:
 

MTR

Član
tibor987 je napisao(la):
Kenan28 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Da mi je samo znat tko je glasao "Ne"...tko je taj pi*dun, pitanje je sad :D

Taj "pi*dun" sam ja, obrazlozio sam zasto sam glasao za NE.
Ne znam u cemu je problem.

Ma bola zafrkavam se, svatko ima pravo na svoje misljenje, nego sam morao podbost kad je samo jedan jedini sam samcat glas na NE :lol:

ima i moj drugi :lol::lol::lol::lol:
 
Član
ma da mogu i dimnu bombu bi bacio kraj milicije da se vidi da su tu :D
kad sam radio jednu garazu na jednom povecem pravcu od ljubuskog prema mostaru drotovi su bili 200 metara dalje sa radarom svaki dan i sta cu drugo iznesem gips tablu sa oznakom MILICJA 200 metara i da vidis sto koci raja
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ma da mogu i dimnu bombu bi bacio kraj milicije da se vidi da su tu :D
kad sam radio jednu garazu na jednom povecem pravcu od ljubuskog prema mostaru drotovi su bili 200 metara dalje sa radarom svaki dan i sta cu drugo iznesem gips tablu sa oznakom MILICJA 200 metara i da vidis sto koci raja

Da nisi toliki supak bio, sad bi Bosnjak mogao vozati A8 4.2, a ne pisljivog A8 3.0TDI :D
 
Top