ubrzanje 60-100 km/h

ubrzanje 60-100 km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ZELA GTI je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Astra je napisao(la):
deremo vam i najnoviji model, kamoli onaj star 20 godina... BMW zakon

Naprosto fascinantno.

Aj baniraj ga života ti:lol::lol:

Stvarno čovječe, svaki tvoj post me izbezumi:icon_rolleyes:

Htio sam majke mi vec barem 20 puta, al' naprosto ne vjerujem da je itko TOLIKO glup, prije ce biti da namjerno podj*ava i baca bombe :)
 
Član
trizex je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Astra je napisao(la):
deremo vam i najnoviji model, kamoli onaj star 20 godina... BMW zakon

Naprosto fascinantno.

Aj baniraj ga života ti:lol::lol:

Stvarno čovječe, svaki tvoj post me izbezumi:icon_rolleyes:

Htio sam majke mi vec barem 20 puta, al' naprosto ne vjerujem da je itko TOLIKO glup, prije ce biti da namjerno podj*ava i baca bombe :)

:lol::lol::lol::lol::lol:

Najjača tema trenutno, a počela je od čega?:D
 
Član
Skeneru: Uspoređivao sam sa m3-com. 306 je brži, nisi to znao, zar ne? Bar mi se tako čini zbog tvojih izjava tipa: "prednja vuča je za pi*ice".

Nije ni bitno

:icon_exclaim:
 
Član
Ono je jedina staza na kojoj je m3 popušio od francuskog šporeta sa prednjom vučom i zadnjom torzijom iz 19 stoljeća. Zamisli šta bi mu tek uradio golf 5 tdi sa turbinom?:icon_confused:

:D

Be cool;)
 
Član
ja opet kazem dakle po tim pretpostavkama taj golf je onda brzi od M3 , honda s2000 , lancia delta integrale i slicno ?
e ebem ga sad :) a cool sam ja znas mene pijem ozujsko psenicno i vatam zjake :)
 
Član
Evo jos jedan auto sa "stangom" nazad, koji devastira BMW-a, a BMW ima vise KS i brzi je na pravcu :D



Kakva kockica vs Golf 5, smjesno je i poredit.

Dovoljno je pogledati BMWe koji se pojave na nasim brdskim trkama, voze u najjacoj klasi, a imaju cesto vremena slabija od Peugeota 106 1.3 :icon_biggrin:

Kako kaze stara Pirelli reklama, snaga bez kontrole ne znaci nista :D
 
Član
boki,poznato je da je taj RS najludji na stazi...sta ces,slozili ga ljudi...
i priznao sam,kockica nece po kisi,lagana nazad,klize...
to za snijeg nisam upucen,al kako god,nema se tu sta pricat,nebuloze...mozda je neko za X-a spominjao...
on topic: golf 5 vs bmw e30
ja bi stavio lijevi bubreg na kockicu u svakoj situaciji,kako sam vec napisao,na suhoj podlozi...
clan astra,otkako je sjeo u golfa,ne vidi nista osim njega...klasicna bosanska...pricao je i da njegov tdi sa 90KS leti
nekom lete i konjska kola,ako nije gazio nesto bolje

samo kazem,uzbrdo je svugdje kockica brza,jer ce se svo to famozno saltanje svesti na drugu-trecu
vise od 140 ti nece ionako ni trebat....tada taj tdi hvata 6-tu brzinu:D

nego,uzivajte u Nm...dzaba brojevi,treba bit lud;)

bmwscaner je napisao(la):
ja opet ponavljam nisam griper pa mi kontrola nad autom ne znaci ama bas nista :)

moj coj'k :D
nista ljepse nego kad u desnoj krivini motas puni lijevi:lol:
 
OggyBoy je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
@ porschefan to su ta medjuubrzanja i bla bla :) ja sam pricao o stabilnosti ovjesu i slicno :)
i da danas sam sasvim slucajno provozao jedan m3 e46 bas zanimljivo vuce svakom brzinom
i bas me zanima kolko vremena treba onom smg mjenjacu da ga sutnem iz 6 u 3 brzinu i podjem preticati :p

Ma ne sekiraj se kolega, meni je BMW draži sto puta od Golfa,a i bolji je u svim karakteristikama, pa uostalom uopće nisu ista klasa.
Samo neka malo rasprave, fali ovakvih tema.
Zanimljivo je kako se lako nalože BMW fanovi i vozači kada se spomene da je nešto brže ili bolje od njega :lol:

Isto tako je zanimljivo kad se pomene nešto protiv Porsche-a, ima jedan član koji to ne podnosi.:D :lol:

Sorry, morao sam. :lol:

Ma ko je taj da mi je znati :D :lol:
 
Član
Poredite dva potpuno razlicita auta! Golf je jedan konzervativan auto kojim se svakodnevno ide na posao, ide se i na letovanje i na zimovanje i pri tom ne pruza bas neku zabavu, a bmw auto koji pre svega pruza zabavu,a za zimovanje nije preporucljiv...:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top