ubrzanje 60-100 km/h

ubrzanje 60-100 km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zela vozao sam 535 dizel novi ajme meni kako to ide :) okretni moment te jednostavno izuva iz cipela
a jos da mi je par dana zabave po toj top gear stazi .... umro bi sretan :)
 
Član
Ide bolje od benzinca ali i troši više:D Bar kada se vozi kao benzinac;)

Ne bih se stidio jednog takvog čađavca u garaži:D
 
Član
to je potpuno točno da troši više
kolega ima 530 dizela e39 i M5 e39 i znas sta da bi dizel pratio M.a istom voznjom uzme isto ako ne i više goriva
a voziti M5 i ćumuraša razlika nebo i zemlja :)
 
Član
<object style="height: 344px; width: 425px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dKTOyiKLARk?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/dKTOyiKLARk?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></object>

U takvim uvjetima Toyota prius troši više od M3. Ništa čudno;)

p.s. što me idu ovi clipovi:D
 
Super Moderator
Ma joj svi misle da se ovi novi dizeli tako lako voze pa da se moze preticati u cetvrtoj petoj i da uvijek ima snage
ahaaa ima ima... ima golf TDI sa 150 konja al uzmi golfa sa 90 konja pa probaj tako voziti u niskim obrtajima pa vidi jel to tako kao sto se prica
slabiji dizeli se moraju navlaciti da bi ko nesto isli djaba njemu turbo i ''obrtni moment'' ;)
 
Član
sta ste se svezali tdi-a?uzmite za primjer sdi-a,taj nema turbinu pa ne moras cekati da se zavrti :D:D
 
ErRoR je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
RS TURBO je napisao(la):
Ja se sa naftaricama rejsam haman svaki dan :icon_smile:............................. pa eto koliko su naftarice napredovale da idu u rangu sa autom koje je napravljeno prije 24-25 godina hehehe svaka cast u napredovanju hehehehe

Probaj sa ovom naftaricom :D :icon_smile:
A i ti si biser u PM, jesi naso sa cime ces poredit!

Stavio sam osim ove tablice i ovo : :D :icon_smile:

Znači li ti ovo kao ozbiljno ili već šta?

Zezamo se kolega, razumiješ ?;)
 
Član
11 stranica bla,bla kockica vs folcika :icon_confused:

a tema je ubrzanje od 60- 100km/h..

inače..treča ruls..bilo benzin bilo diesel...:cool:

III: 5,2 sek :icon_twisted:
IV. 6,8 sek :icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top