tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: tuning

vjeruj mi to ti je pametno, ova zamisaoo..al ovo sad sto imas meni jee fujjj..nigdje veze..
al opet vidjecemo kako ce se to odraditi...idi na ovaj stil mnogo je ljepsii..



 
Član
RE: tuning

fidel je napisao(la):
ako budes isao u smjeru ovog golfa sa slike,onda ti svaka cast i zelim ti svu srecu da uspijes u tome

naravno idem kao na slici obrve izvuci max. vani..

BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ajde pustite momka neka radi sta hoce..njegovo auto, njegove pare, njegove ideje..

pusti sajide nek raja komentarise al rezultati dodu na kraju ja nikog ne kopiram samo iz svoje glave kao ti............
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
sa ovim blatobranima, hoces prepravljat ili samo farbat i zamjeniti postojece ?

zamjeniti blatobrane i uradit ih ovako. sato sam kupio sarafe i disca. 10mm a pozadi 15mm.

anes golf je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
sa ovim blatobranima, hoces prepravljat ili samo farbat i zamjeniti postojece ?

zamjeniti blatobrane i uradit ih ovako. zato sam kupio sarafe i disca. 10mm a pozadi 15mm.



e to ej posao buraz, ;)
 
RE: tuning

samo naprijed i sretno u radovima kako god ispadne to je tvoj trud i uvjek se možeš ponosit s njim zato se ne obaziri na druge zlobne i ostale komentare nego čim ugrije ako već misliš ulagat u ovako staro auto uloži u pravom smjeru kao na slikama i to je to pusti sitnice i neonke i neke gluposti baziraj se ja osnovno dobre felge spušten i limarija tip top ostalo sve samo dodje sretno dalje
 
Član
RE: tuning

gaga je napisao(la):
JOCA_AMSTERDAM je napisao(la):
ovo je auto ludje od pola auta sa foruma sto se tice vlasnistva :))
BOLI TE ***** SAMO REZI NIJE NI MAMINO NI TATINO :)) tvoje je :) na kraju krajeva mozes ga i zapaliti :D:D:D

ajd da vidim ko ce uzeti fleksaricu pa otesati 4 golfa audija ili vec nesto novije wahahahahhahha
samo reziiiiii brm brmmmmmmmmm :D:D:D pozz svima

ne moze bas tako
ako vec reze mora izgledati sporcki

Sporcki(šta to znači????)Ti malo poradi na pravopisu!!!!!!!!
Pola ljudi na forumu pogrešno piše. Izvinjavam se za off topic morao sam
 
Član
RE: tuning

duleprof je napisao(la):
gaga je napisao(la):
JOCA_AMSTERDAM je napisao(la):
ovo je auto ludje od pola auta sa foruma sto se tice vlasnistva :))
BOLI TE ***** SAMO REZI NIJE NI MAMINO NI TATINO :)) tvoje je :) na kraju krajeva mozes ga i zapaliti :D:D:D

ajd da vidim ko ce uzeti fleksaricu pa otesati 4 golfa audija ili vec nesto novije wahahahahhahha
samo reziiiiii brm brmmmmmmmmm :D:D:D pozz svima

ne moze bas tako
ako vec reze mora izgledati sporcki

Sporcki(šta to znači????)Ti malo poradi na pravopisu!!!!!!!!
Pola ljudi na forumu pogrešno piše. Izvinjavam se za off topic morao sam

nista

[attachment=15174]
[attachment=15173]
evo i zadnji dosli na red
 
Član
RE: tuning

sretno ti u radovima
trenutni izgled auta mi se ne svida
al se nadam kad sve to dode kraju da ce dobro izgledat
 
Član
RE: tuning

evo ja sam novi na bhtuning-u ali jarane poslusaj ....poskidaj sa njega sve ..ofarbaj ga ..i vrati sve na fabricko stanje ...i onda tek radi ness...stavi orginalne dijelove sve i lijepo ustimaj , tako isto i sa luftovima ...do sad ti je ovo bacanje para..pozdrav...
i sretno u daljnim poslovima

ideja za motor je dobra.... ali ostalo brate mili
kljesta mi se plava nesvidjaju ,mozda bi crvena imala vise izrazaja...
nadji normalan grill i izbaci one maglenke nestoje mu nikako...
nabaci dva kristalna fara nisu skupi a bice extra ;)

to je od mene
 
Član
RE: tuning

Svaka cast na ulozenom trudu,vremenu i novcu ;) al za mene si od auta napravio samo kic :icon_eek: izvini al ovo je moje misljenje:icon_confused:

Takodje vecina clanova koja je ismijavala njegov rad je jako nekorektna iz par razloga:icon_question:

1. Podcijenili ste covjekov rad, novac i trud:icon_question:
2.Upropastili ste temu jer se treba procitat 17 strana vaseg ismijavanja a o covjekovom projektu (KAKAV TAKAV BIO) se moze procitati svega nekoliko recenica:icon_question:
3. Dali je iko od vas saljivdjija pomislio i u jednom momentu dali momak ima kesa za ulaganje u vozilo i zasto bas vecinu stvari odradjuje sam i na svoj nacin:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top