tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: tuning

ok ja samo kazem o cemu se radi. al na ovom forumu se ne svida moj rad jer nije orginal rezultati ce doci na kraju ........samo komentarisi te...
 
Član
RE: tuning

frenkie,cisto sumnjam da neko u bosni ima para za bacanje,da ih ulaze u auto da bi se neko nasmijao...mislim,kvaris momku temu,neko ce i za tvog passata rec da je bezze,neukusan il sta vec,iako je meni,tebi,i vecini raje na forumu extra...al 100 ljudi 100 cudi...i nemojte dodavat ono za zene i sise:lol::lol:
@og1:kad operes auto i ostavis ga dan-dva,pogledaj diskove,korozija je normalna na diskovima,nakon sto budu pokvaseni,skine dok jednom prikocis(kad vozis auto naravno)...
a ti druze samo radi,bas sam radoznao u vezi ovog,jedva cekam da vidim na sta ce licit...
 
Član
RE: tuning

ma nidje veze vise za ova ismijavanja frajer radi auto za sebe boli ga qrc svidjal se kome od vas ili ne...buraz radi kako se tebi svidja a ne drugima
 
Član
RE: tuning

VW Diego je napisao(la):
Svaka cas momak radi za sebe i kako se tebi svidja, niko nikad narodu nije ugodio!!;):cool:;)

POTPIS radi za svoj cejf boli te briga imas svoje auto i mozes u uraditi sta hoces slupati ga bilo sta nemoras nikom polagati racune a ne kao vecina ovdje sto su auta od roditelja pa ko fol sredjuju nesto a kad ga malo ogrebe nesmije kuci da ode...i ti se nemoras autobusom voziti sjedes u auto i milina ti sto ih dosta mora...uradi ove blatobrane sto si uzo i to je to onda samo lakapo
 
Član
RE: tuning

tibor987 je napisao(la):
sa ovim blatobranima, hoces prepravljat ili samo farbat i zamjeniti postojece ?
[attachment=15068]
zamjeniti blatobrane i uradit ih ovako. sato sam kupio sarafe i disca. 10mm a pozadi 15mm.

anes golf je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
sa ovim blatobranima, hoces prepravljat ili samo farbat i zamjeniti postojece ?

zamjeniti blatobrane i uradit ih ovako. zato sam kupio sarafe i disca. 10mm a pozadi 15mm.
 
Član
RE: tuning

ako budes isao u smjeru ovog golfa sa slike,onda ti svaka cast i zelim ti svu srecu da uspijes u tome
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top