tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: tuning

ja uzeo veceras da malo pogledam temu i vidje sta je pisano pa zato sam i dao svoj komentar:icon_smile:

:spam:i izvinjavam se za spamanje;)
 
Član
RE: tuning

Anee je napisao(la):
ja uzeo veceras da malo pogledam temu i vidje sta je pisano pa zato sam i dao svoj komentar:icon_smile:

:spam:i izvinjavam se za spamanje;)

ovo su stare slike auta a nove necu da postavljam jer mene nece niko ismijavati radim od svog auta sta hocu po svom ukusu... meni se ne svida fabricko stanje auta... ulozeno je puno para u auto i truda a ruke su besplatne jer je moja struka ovo... cjenim momke s foruma ali ja necu postavljati vise slike nikakve dosta ismijavanja na moj racun
 
Član
RE: tuning

E druze, nemoras vise slike postavljat ako je to tvoja volja, ali kad ga zavrsis ako nije frka stavi ovdje jednu...
Sretno;)
 
Član
RE: tuning

ma burazeru tebi svaka cast svi te sad napadaju al jednom kad budes imo najjacu kecinu svi ce se falit da su ti raya .... takav je narod:cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: tuning

Stavit ću ja jednu sliku od neku noć hehehehe samo dok je nađem kasnije u masi slika... :D

Vozio momka jednog tamo kući iza Odeona, okrećem se kad tvoj golf parkiran... fino izađem i uslikam... nekad oko 3-4 u noći hehehe

pozzz.
 
RE: tuning

cini mi se da je ovo tek pocetak
djidja je ali ima bespotrebnih stvari
u svakom slucaju drug samo furaj i nedaj se
 
Član
svasta na prodaji

[attachment=17757]
sony bass( 100km) koristen oko 3 mjeseca
[attachment=17758]
farovi za mk1 malo ostecen a drugi citav (30km)
[attachment=17759]
volan momo (40km)
 
Član
RE: tuning

a felge?vidjam ga cesto...ja bi samo one branike zamjeno,al ako se tebi svidjaju boli te...za druge...
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
wade je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
wade je napisao(la):
a felge?vidjam ga cesto...ja bi samo one branike zamjeno,al ako se tebi svidjaju boli te...za druge...

felge su prodate sve je skinuto zato ide novi projekat

vidio sam ga prije nekoliko dana na nekim dobrim felgama pa zato pitam...

naravno kazem ti novi projekat

nek je sa srecom...ima da bude najjjaci golf...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top