tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: tuning

a jbg meni licno se ne svidja ali moje misljenje ja svog golfa i ne radim tako da ne mogu nikog kritikovati ni dijeliti savjete jer nemam pojma auto mi je takvo kakvo je al tvoj golf ce valjda biti betonski na proljece nadam se :):):):):):)
 
RE: tuning

drug sad me uhvatio ovaj fazon sa fleksaricom daj da od ovoga passata kabrija napravimo golfa vozaj zimi pasata ljeti
docu ja gratis cu ga sasjeci :))))) od mene sve fleksarica brus ama sve samo da frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr srezemo :))
PS : treba otvoriti pod forum samo FLEKSARICA TUNING a madzide mozes i ti u tu klasu i ti bengu po haubi rezo :p
 
Član
RE: tuning

Ebiga vi... ni meni se nimalo ne sviđa golf, valjda će to on sve popravit do proljeća... ali mi se sviđa ovaj motor... imaju oni u Konjicu jakog čovjeka da mu malo motor "prebere" ako bude htio... mada sumnjam ali eto :)

pozz.
 
Član
RE: tuning

antrax je napisao(la):
Ebiga vi... ni meni se nimalo ne sviđa golf, valjda će to on sve popravit do proljeća... ali mi se sviđa ovaj motor... imaju oni u Konjicu jakog čovjeka da mu malo motor "prebere" ako bude htio... mada sumnjam ali eto :)

pozz.

na kojeg cojka mislis...
 
RE: tuning

:icon_sad: pa jarane trebo si i te diskove zamijenit,nije sve ni u sminki,vaznije je imati ispravno auto. :icon_confused:
 
Član
RE: tuning

Frenkie-3B je napisao(la):
:icon_sad: pa jarane trebo si i te diskove zamijenit,nije sve ni u sminki,vaznije je imati ispravno auto. :icon_confused:

diskovi su uredu samo je auto dugo stajalo pa malo korozirali..:cool:
 
RE: tuning

neznam ali meni ovo sve lichi na neku veliku sprdachinu,izgleda jaro da se ti s nama svima ovdje igras,da zapravo ti i ne srdjujes taj nepoznati vozni predmet(NVP) ,nego pravis extra neke promasaje,i neke karafeke na tom NVP-tu,da bi mi svi komentarisali nesta,a ti se smijao u pozadini, zapravo ti namjerno to radis , da nije nista s nichim,i da je nakaradno!
i na kraju care radi sta hoces,brusi,sijeci,lijepi,skidaj,saraj,pravi krila, vise ne svracam na ovu temu ne zanima me :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top