tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: OPC by zmayich

mogul je stavit STOPTECH naljepnicu ??? hocul biti ista vise cool?
 
Član
RE: OPC by zmayich

Svaka cast na ideji ali bolje da si promovisao sebe nego Foose..;))) tj Zmayich ili nesto slicno...;)) pozz
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

nek je vala neko rekao...ustvari nek se zna vec jednom, svidja mi se njegova frizura i gajim određene vrste simpatija prema covjeku...sta cu, ne mogu protiv osjecaja :):):) :cool:
 
Član
RE: OPC by zmayich

Šta ako je stavio čovjek Foose,jednostavno mu se sviđa i njegov izbor a pritom i lijepo izgleda.Eto to je neka reklama u pm..Njegov izbor i njegovo auto,a vi na svoja auta stavljajte šta hoćete :cool:
 
Član
RE: OPC by zmayich

najbolje napisi "felga" i tako na sve 4:D sto se ljudi bave malim stvarima...

felge odlicno ofarbane, odlicno mu i sjele, jedino je boja malo problematicna, bit ce dnevno 5-6 puta ih prati:icon_biggrin: al cejf je cejf..respect;)
 
Član
RE: OPC by zmayich

vidio je u sarajevu neki dan,samo u prolazu...prej*eno to izgleda...svaka cast
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

Branik je ofarban, zadovoljan sam, al svaki fiber prvi put kad se farba upija i boju i sprickit i sve ko lud...tako da ovo je montaza bez mrezica i maglenki kako bi se branik "navikao" na auto i na vremenske uslove, tako da za jedno 10 dana ide ponovo na dotjerivanje...
Slikice pored fabricke astre koja se slucajno zadesila na parkingu (ako je neko s foruma vlasnik nista lose :) ):
14022010644.jpg

14022010646.jpg

-prednje fele cekaju montazu jos uvijek, kupio sam nove ljetne gume al j*iga najavljuju neke mecave tako da...neka zimara jos malo, izdrzacu:)
pozz
 
Član
RE: OPC by zmayich

zmayich je napisao(la):
puno puno bolja, ima vecu litrazu gepeka skoro pa duplo :)

salim se ba,,astra ti je i vise nego odlicna,,svidja mi se to sto furas na overhaulin..nekim lajicim mozes i govorit da je astra tu radjena
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

@sick: to je taman nekad poslije montaze, to su bili probni krugovi...:)
@dzeniii: hvala, bice to super kad se jos dotjera i kad se montiraju mrezice i maglenke i naravno prednje felge:)

zz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top