tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: OPC by zmayich

evo jos jedan upDEJT direktno iz caraudia: alpine ida-x...malo sam sebe pocastio ljepsim i cistijim zvukom:
dsc00616tb.jpg
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

premoderno je ovo, kome bude muka kad bude gledao nek slobodno popije pola radovana protiv mucnine:)
sala naravno:)
 
RE: OPC by zmayich

sinak, malo smo se nalozili na overhaulin, ha??? neka neka, samo naprijed, vidim ja kod muhe se stalno sarafa, ccccc:D:D:D:D:D
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

dok Benjamin Delux svira sve je kako treba:)
salim se...ma malo samo osnovnog sređivanja da mogu na ljeto putovat u rahatluku:)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

-fele gotove (malo tamna slika), uglavnom ko staklo su: jos da nadjem dvije gume i odma montaza:
dsc00429w.jpg

-branik u fazi pripreme, za koji dan je gotov al ga necu odma montirati radi ovih vremenskih uslova...
-gotove i mrezice za branik (ispale fabrike, maglenke se uklopile u milimetar) sutra slike :) :cool: ;)
 

IGY

Član
RE: OPC by zmayich

haha ko te slaga da su ko staklo :lol::lol::lol:
salim se beton su ispale fakat
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

heheheh...hoces ti slagat:)
evo i mrezica sa upasovanim maglenkama:) jos samo poklopci od plexija i to je to:)
mrezicasredinabranika.jpg

mrezicasredinabranika02.jpg

mrezicamaglenke.jpg

pleximaglenke.jpg


do sljedeceg upDEJT-a pozz :cool:;)
 
Član
RE: OPC by zmayich

Dobar opc kume, a takodjer pohvala za ovu foru sa maglenkama, jos kad bi stavio fotku kako to izgleda na braniku-autu bilo bi super :)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

bice naravno sve u kompletu, kad bude sve sklopljeno jer branik jos nije dosao s lakiranja, treba fiberu dosta pripreme!
pozz i hvala jos jednom :)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

malo mi je dosadno dok cekam branik da dodje s lakiranja pa sam presvukao nosac maglenki u carbon, izbusio rupe za diode i preko zalijepio plexi poklopac...kad se osusi naravno treba obrubiti ostatke ljepila...
bila je i prva zvanicna proba da vidim kako rade :) :cool: ;)
enjoy:
maglenkeline.jpg

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top