tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
RE: OPC by zmayich

odlicno svaka cast;) jos cekamo slike gotovog proizvoda;)
zar se ne spava u 03:05:D:icon_exclaim:
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

zadnje dvije montirane, chepovi također :)
foosefelge.jpg

nisam htio slikati cijelo auto jer ruzno izgleda sa zimskim 16-kama naprijed :) :cool:;)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

ne kontam cemu propagacija americkih folera, na necemu sto si ti izmislio i napravio??? ja bi radije stavio Zmajich ili designZ ...



mogo si stavit i pimp my ride...
 
Član
RE: OPC by zmayich

RESPECT... auto je stvarno VRH, a cepovi na felgama... nemam rijeci EXTRA SU, iako FOOSE nema nista s tvojom astrom :lol::123:
 
RE: OPC by zmayich

rano si ovo stavio na auto sol kamenčići uništit ćeš bezze felge ja sam bio u nedelju u sa reko sam dok je zime neće me sarajevo vidit samo se uništi aut felge da nepričam
 
Član
RE: OPC by zmayich

Super ti ovo sve radis samo meni nije jasno zasto FOOSE a mogao si stavit zmayich ili nesto slicno!jel' ga to toliko gotivis
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hehehehe...koje ste vi lule, stavio sam Foose cisto da bi se raja pitala zasto, kako??? meni je uradit cepove 5 minuta, a taj dan sam na vrata radionice naljepio beze overhaulin' nalju pa reko odo napravit foose felge iz zaj*ancije...
ne sekirajte se nisam lud jos:)

2elvir: ja sam felge pripremio do samog farbanja, a posto nemam profi veliku spricu, odnio sam ih drugu da ih puhne!

btw: hvala svima....bok!
 
RE: OPC by zmayich

Sta fali Foose-u covjek je legenda Logo ko i svaki drugi , koliko ljudi stavi brembo naljepnicu na auto a nisu kljesta vidjeli ni u casopisu :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top