tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: OPC by zmayich

j*o snijeg...hehehhe...evo danas sam montirao i prednje felge (dvije nove ljetne gume :cool: ), malo ga oprao i bacio koju slikicu...pa eto procjenite jel imalo blizu planovima ili je bolje :)
enjoy:
astraopcdesignz02.jpg

astraopcdesignz01.jpg

zz
 
Član
RE: OPC by zmayich

Sto se tice Astre imam samo pohvale jer je auto stvarno extra odradjeno :cool::cool:

PS. Ja bih mozda ubacio samo masku bez znaka jer bi auto onda vjerovatno izgledalo jos agresivnije mada je meni i ovako VRH;)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

ne svidjaju mi se klasicne rebraste maske bez znaka...mozda ovu prepravim jer ispod znaka ima fabricko sache mrezicu jer je ovo maska od bertone verzije...
hvala u svakom slucaju:)
 
Član
RE: OPC by zmayich

Mocno djeluje, nisam bas pratio projekt jel jos imas onaj airbrush, vidim nema ga s ove strane.. to si makao ili si samo s jedne strane radio?
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

ima jos uvijek, s vozaceve je strane...namjeravam prefarbati stranu u da bude clean citava...pa cu izmisliti neku drugu varijantu da brusham...mozda neke detalje na haubi ili krovu ili nesto tako...
ZZ
 
Član
RE: OPC by zmayich

Jao kralja,danas oko 2 i 10 vidim te kod Energetske skole,kapuljaca gore hehe,i vidim samo zadnje fele gore,a dodem malo na net,pogledam slike,kad ono ti i prednje,uzivo je Astra zlo,iako je Opel :D:D ;)
 
RE: OPC by zmayich

ma prelijepa astra,jos da odes kod onog lika s foruma da ti nacrta stagod bijelo-crno preko haube i branika i bio bi vrh...Uh,da... pa ti si taj umjetnik sto švrlja ono po autima..hehehehehehehe
sala na stranu leglo je ko šargi motka sto bi narod rekao..hihihi
 
Član
RE: OPC by zmayich

dadao_style je napisao(la):
nisam fan opela al ovaj može proći cjenim trud i znanje auto slabije sretno dalje

nisam ni ja golfa, ali kad je nesto dobro, dobro je... ;)

opel je zakon, noviji cak nemaju problema sa hrdjom, prebacili su se na plastiku blatobrana koja je nastala reciklazom zumanjca kinder jajeta :lol:

Zaj*ajem se, odlican je ;)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hvala svima...
a hrdja ne hrdja...po meni je to sve stvar pojedinca...ako ti sebi hoces novu karoseriju i uopsteno utegnuto i odrzavano auto, tako ce i bitim vozio ti ficu, zastavu, golfa, opela ili lamba...svejedno....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top