Street Race Banja Luka OTKAZAN tema moze na lock

Street Race Banja Luka OTKAZAN tema moze na lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

EXTRA LOKACIJA, BOLJE NEMA U BIH...;)
CUJEMO SE NA CILJUGAMA...:icon_mad:
POZZZZ...
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

dina je napisao(la):
Ne namjeravam se prepirati i pravdati ili bilo kakve cinjenice iznositi, naročito kada znam da su takmičari naši stalni više za ovu lokaciju i da se nimalo ne bune.
Ali želim naglasiti da koncepcija našeg takmičenja je nešto drugačija od vašeg, u smislu da imamo i dB Race kojem je potrebno vise mjesta i Street Style te Burn Out itd...(i vi vjerovatno imate ove discipline, ali mi prakticiramo da ih izolujemo malo od predstartnog i startnog porstora te staze).
Ko je dolazio na takmičenje zna o čemu govorim. Zbog toga smo na početku sezone naglasili da ćemo dati prdnost lokacijama kao što su piste.
U Sarajevu i Bihaću smo bili primorani da radimo na cestama iz opravdanih razloga (Bihać - radi promocije u tom djelu BiH i Sarajevo - jer ne postoji druga pogodna lokacija).
Nama je bitno z ovom slučaju da su takmičari zadovoljni, a vidim da se niko nije bunio sto smo premjestili jer su vjerovatno i oni svjesni kvaliteta staze u živinicama gdje smo ove godine već dva dobra race napravili.

Jasno. Banja Luka vam baš i nije toliko bitna da bi se zbog nje gurali na integralovom autoputu širokom 2x10 m i dugačkom 3-4 km.
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Ovo treba odmah kljucat, svaki put ode u prepucavanje...

[attachment=10545]
 
Početnik
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

ja s tim sto sam ja bio davno tu , a 150 je bas magicna granica jelde...


i jos treba napraviti zvanicni rezultat, valjda ce biti u Zivinicama :)
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

muha je napisao(la):
ja s tim sto sam ja bio davno tu , a 150 je bas magicna granica jelde...


i jos treba napraviti zvanicni rezultat, valjda ce biti u Zivinicama :)


;)
abd

P.S. VIDITE KAKO SE JA I MUHA SLAZEMO :lol:
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

BLACK KNIGHT je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Ma vala ako je toliki problem postala Banja Luka i ako su ga usrale vlasti sa tim medjunarodnim aerodromom u Mahovljanima jednostavno izbrisite to iz kalendara i gotovo, nema potrebe nesto organizovati na silu al eto ako bude ja dolazim sta cu moram po bodove ovako visim u zraku...

Sta ovo znaci?!

Pa ono sto pise, vidio si rezultate generalnog poretka prvoplasirani sam al za samo 8 bodova... tako da se moram pojaviti na ovom takmicenju.

Idem za Novi Sad u petak, u subotu je gore takmicenje i onda rano ujutro za Zivinice.

vidimo se gore, pozz
 
Početnik
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Iceman je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Ma vala ako je toliki problem postala Banja Luka i ako su ga usrale vlasti sa tim medjunarodnim aerodromom u Mahovljanima jednostavno izbrisite to iz kalendara i gotovo, nema potrebe nesto organizovati na silu al eto ako bude ja dolazim sta cu moram po bodove ovako visim u zraku...

Sta ovo znaci?!

Pa ono sto pise, vidio si rezultate generalnog poretka prvoplasirani sam al za samo 8 bodova... tako da se moram pojaviti na ovom takmicenju.

Idem za Novi Sad u petak, u subotu je gore takmicenje i onda rano ujutro za Zivinice.

vidimo se gore, pozz

OK, shvatio ;)
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Samo se vi trcite u tom svom brpanju! A mi ovisnici o adrenalinu cemo se trkati na ovim ne atraktivnim lokacijama npr auto put pa ovaj put sto povezuje bosnu sa ostatkom svijeta a iduce godine ko zna gdje!!!!;):lol:
 

Lav

Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

@retro
zar neznas da smo mi zaostali za vama banjalucanima bar 10000 godina????????
 

Lav

Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Octane je napisao(la):
Lav je napisao(la):
@retro
zar neznas da smo mi zaostali za vama banjalucanima bar 10000 godina????????

Retro je iz Laktaša;)


Jako je udaljen od BL
al nebitno odakle je. jedna stvar je kljucna. ima istu politiku (protiv gerinih trka) kao da je iz BL.
 

IGY

Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

retro je napisao(la):
Samo se vi trcite u tom svom brpanju! A mi ovisnici o adrenalinu cemo se trkati na ovim ne atraktivnim lokacijama npr auto put pa ovaj put sto povezuje bosnu sa ostatkom svijeta a iduce godine ko zna gdje!!!!;):lol:

sklopi si sistem pa brpni
ces da vidis adrenalina
ne kazem da nije veci i kad vozis
ja sam okusio sve
prosle godine vozio
ove brpam
tako da je razlika mala :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top