Street Race Banja Luka OTKAZAN tema moze na lock

Street Race Banja Luka OTKAZAN tema moze na lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

ja idem 25 u Novi Sad pa ako me sta prenese navratit cu u Banja luku pri povrtaku
i ako mi je to neisplativo ali bumo vidjel vec
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Dottore je napisao(la):
AK Crankshaft dolazi sa 10 auta :)


Pa ako Vi dodjete to ce biti najveci ovogodisnji dogadjaj u ovoj organizaciji sa mozda vise od 30 auta.... a imate i dobre sanse za pobjedu posto je 10 auta 30% od ukupnog broja ucesnika;);)

Problem je sto trka ide 26-og a najave su da ce kisa a i lokacija je nepoznata....
 

IGY

Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

zna li se ista
hoce li biti takmicenje sad u nedelju
pa ne mozete javljati sve posljednji dan
 
Administrator
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

jel istina da ce se takmicenje ipak u Zivinicama odrzati
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Jebiga, mene drug sinoc ubjedjuje da je na TV cuo najavu za SR na Ciljugama opet, ovaj vikend? De ocel se neko smilovat pa nam dat neku potvrdu???
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Izgleda da su Zivinice ovaj vikend, od BL nista, valjda ce danas biti potvrdjena informacija.
 
Početnik
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Iceman je napisao(la):
Ma vala ako je toliki problem postala Banja Luka i ako su ga usrale vlasti sa tim medjunarodnim aerodromom u Mahovljanima jednostavno izbrisite to iz kalendara i gotovo, nema potrebe nesto organizovati na silu al eto ako bude ja dolazim sta cu moram po bodove ovako visim u zraku...

Sta ovo znaci?!
 
Početnik
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

linija manjeg otpora :) ako neide u BL neide... u Zivinicama ima uigrana kombinacija , osim toga zivinice su blize iz sarajeva :)
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Vozi se, brpa i sminka u Zivinicama :icon_biggrin:
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

AUTO Media Group i AUTO 4x4 Club obavještavaju sve zainteresovane vozače i ljubitelje brzine da će trka, koja je trebala biti održana 26.10.2008. godine u Banjoj Luci, biti održana u istom terminu ali na aerodromu Ciljuge u Živinicama.
Direkcija SR Cup-a trebala je organizovati ovu trku na pomoćnoj pisti aerodroma Mahovljani u Banjoj Luci, a pošto  je pomenuti aerodrom u međuvremenu dobio status međunarodne zračne luke, ova lokacija više nije prikladna za javno okupljanje i održavanje ovakvih manifestacija.
Zbog toga se pribjeglo iznalaženju rezervne lokacije za održavanje ove trke, ali kako ni jedna od dvije alternativne lokacije nije zadovoljila kriterije za bezbjedno i kvalitetno održavanje iste, odlučeno je da finale 402 SR Cup-a bude održano na stazi gdje je i počela ovogodišnja sezona.

Ovim putem se zahvaljujemo firmi Integral iz Laktaša, Auto-moto savezu Republike Srpske i Opštini Laktaši na pomoći oko odabira i dobijanja saglasnosti za korištenje alternativne lokacije.
Obavještavamo sve učesnike ovogodišnjih takmičenja (402 SR, 201 SR, Street Style i dB Race) da će svečana dodjela priznanja za pobjednike u generalnom plasmanu po klasama biti održana početkom decembra u Sarajevu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top