Street Race Banja Luka OTKAZAN tema moze na lock

Street Race Banja Luka OTKAZAN tema moze na lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Organizator moze to saopstenje vise,hocu da se trkam,hodu da vidim sliku mjesta utrke,da znam na sta idem!!! Hajde malo brze da znam hoce li biti utrke da mogu auto raskopusati da ga olaksam da se malo poradi na haubi,hurry!!!
 

Eko

Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

fakat javite ako ce ga biti da se pripremimo... nemojte nista dan-dva pred race.
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Ekipa je danas u Banja Luci vrši sve potrebne pripreme. Najzvaničnije i konačno saopštenje će bit sutra !
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Nemojte se bezpotrebno zamarati dragi trkaci otkazace trku u zadnjem momentu zbog neke notorne gluposti!!!! Ko drugom jamu kopa sam u nju upada!!!!:icon_question:
 
Legend
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Mogu ja cekat...
 
Početnik
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

rano je jos , sutra popodne je optimum.......
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Trka se prolongira za naredni vikend.
402 Street Race - Banja Luka 2008 će biti održan 26.10.2008. godine. Detaljne informacije o lokaciji bit će objavljene na www.auto.ba.

AUTO Media Group
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Ma daj nemoj mi to raditi imam takmicenje taj vikend u novom Sadu, ne mogu biti na dva mjesta u isto vrijeme
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Ma vala ako je toliki problem postala Banja Luka i ako su ga usrale vlasti sa tim medjunarodnim aerodromom u Mahovljanima jednostavno izbrisite to iz kalendara i gotovo, nema potrebe nesto organizovati na silu al eto ako bude ja dolazim sta cu moram po bodove ovako visim u zraku...
 

JD.

Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Iceman je napisao(la):
al eto ako bude ja dolazim sta cu moram po bodove ovako visim u zraku...

hehehe ode prvo mjesto ako ne odes :icon_eek::icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top