Street Race Banja Luka OTKAZAN tema moze na lock

Street Race Banja Luka OTKAZAN tema moze na lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

admir jahic je napisao(la):
ooo jebo te koliko imam do zivinica iz livna

preko Sarajeva 288 km
preko Zenice 224 km

vjerovatno je bolji put preko Sarajeva i prije ces cak stici ;)
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

dina je napisao(la):
AUTO Media Group i AUTO 4x4 Club obavještavaju sve zainteresovane vozače i ljubitelje brzine da će trka, koja je trebala biti održana 26.10.2008. godine u Banjoj Luci, biti održana u istom terminu ali na aerodromu Ciljuge u Živinicama.
Direkcija SR Cup-a trebala je organizovati ovu trku na pomoćnoj pisti aerodroma Mahovljani u Banjoj Luci, a pošto  je pomenuti aerodrom u međuvremenu dobio status međunarodne zračne luke, ova lokacija više nije prikladna za javno okupljanje i održavanje ovakvih manifestacija.
Zbog toga se pribjeglo iznalaženju rezervne lokacije za održavanje ove trke, ali kako ni jedna od dvije alternativne lokacije nije zadovoljila kriterije za bezbjedno i kvalitetno održavanje iste, odlučeno je da finale 402 SR Cup-a bude održano na stazi gdje je i počela ovogodišnja sezona.

Ovim putem se zahvaljujemo firmi Integral iz Laktaša, Auto-moto savezu Republike Srpske i Opštini Laktaši na pomoći oko odabira i dobijanja saglasnosti za korištenje alternativne lokacije.
Obavještavamo sve učesnike ovogodišnjih takmičenja (402 SR, 201 SR, Street Style i dB Race) da će svečana dodjela priznanja za pobjednike u generalnom plasmanu po klasama biti održana početkom decembra u Sarajevu.


Dino i ostali...

Smiješni ste kao mala djeca. Ne odgovara Vam lokacija na kojoj su ljudi vozili 11.2 sec a odgovaraju Vam lokacije na kojima se ljudi prevrću na krov. Mislim da je fer da kažete da ne možete zadovoljiti tražene uslove od strane vlasti a ova zahvala koju ste zacrvenili je baš notorna obmana i laž!!
 
Početnik
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

ajde, ne zezaj, nego obavezno da dodjes u zivinice... to ti je nas komsiluk...
 

IGY

Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

ajd nek ste se bar odlucili kad i gdje ce biti
 
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

kazu na vijestima danas da ce se IGY bacit u naramak nama ako pobjedi a ja se nadam da ce pobjedit hhhhhhhhhhhhhhhhh
 

IGY

Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

naravno ja pravo sa svadbe krecem za Zivinice, nadam se jednom redbull-u kad stignem
a Adma naravno letim ako pobjedim, mada bitnije je druzenje nego to to je samo slag na kraju svega ;)
 
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

IGY je napisao(la):
naravno ja pravo sa svadbe krecem za Zivinice, nadam se jednom redbull-u kad stignem
a Adma naravno letim ako pobjedim, mada bitnije je druzenje nego to to je samo slag na kraju svega ;)

tako jeeeeeee
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

A mene se napadalo kad sam dobronamjerno upozorio takmicare da ne planiraju dolazak u BL, zato sto se nece moci odrzati taj Race ... :icon_rolleyes:

A tek ovo "opravdanje" ... ko ga sroci, svaka mu cast ... :lol:
 
Član
RE: Street Race Banja Luka ??.??.2008

Octane je napisao(la):
dina je napisao(la):
AUTO Media Group i AUTO 4x4 Club obavještavaju sve zainteresovane vozače i ljubitelje brzine da će trka, koja je trebala biti održana 26.10.2008. godine u Banjoj Luci, biti održana u istom terminu ali na aerodromu Ciljuge u Živinicama.
Direkcija SR Cup-a trebala je organizovati ovu trku na pomoćnoj pisti aerodroma Mahovljani u Banjoj Luci, a pošto  je pomenuti aerodrom u međuvremenu dobio status međunarodne zračne luke, ova lokacija više nije prikladna za javno okupljanje i održavanje ovakvih manifestacija.
Zbog toga se pribjeglo iznalaženju rezervne lokacije za održavanje ove trke, ali kako ni jedna od dvije alternativne lokacije nije zadovoljila kriterije za bezbjedno i kvalitetno održavanje iste, odlučeno je da finale 402 SR Cup-a bude održano na stazi gdje je i počela ovogodišnja sezona.

Ovim putem se zahvaljujemo firmi Integral iz Laktaša, Auto-moto savezu Republike Srpske i Opštini Laktaši na pomoći oko odabira i dobijanja saglasnosti za korištenje alternativne lokacije.
Obavještavamo sve učesnike ovogodišnjih takmičenja (402 SR, 201 SR, Street Style i dB Race) da će svečana dodjela priznanja za pobjednike u generalnom plasmanu po klasama biti održana početkom decembra u Sarajevu.


Dino i ostali...

Smiješni ste kao mala djeca. Ne odgovara Vam lokacija na kojoj su ljudi vozili 11.2 sec a odgovaraju Vam lokacije na kojima se ljudi prevrću na krov. Mislim da je fer da kažete da ne možete zadovoljiti tražene uslove od strane vlasti a ova zahvala koju ste zacrvenili je baš notorna obmana i laž!!

Ne namjeravam se prepirati i pravdati ili bilo kakve cinjenice iznositi, naročito kada znam da su takmičari naši stalni više za ovu lokaciju i da se nimalo ne bune.
Ali želim naglasiti da koncepcija našeg takmičenja je nešto drugačija od vašeg, u smislu da imamo i dB Race kojem je potrebno vise mjesta i Street Style te Burn Out itd...(i vi vjerovatno imate ove discipline, ali mi prakticiramo da ih izolujemo malo od predstartnog i startnog porstora te staze).
Ko je dolazio na takmičenje zna o čemu govorim. Zbog toga smo na početku sezone naglasili da ćemo dati prdnost lokacijama kao što su piste.
U Sarajevu i Bihaću smo bili primorani da radimo na cestama iz opravdanih razloga (Bihać - radi promocije u tom djelu BiH i Sarajevo - jer ne postoji druga pogodna lokacija).
Nama je bitno z ovom slučaju da su takmičari zadovoljni, a vidim da se niko nije bunio sto smo premjestili jer su vjerovatno i oni svjesni kvaliteta staze u živinicama gdje smo ove godine već dva dobra race napravili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top