Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
s1ck je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Ja jedva cekam vcrs da se vozam :)

i ja bi rado ali neda mi stara

To je najgore :D

jusuf je napisao(la):
Evo jedan video sa tuzlarija kako je bilo uz Gradinu jutros, samo me zanima gdje su ljudi krenuli jutros sa ljetnim gumama, a jos uz Gradinu :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0pLusE8Nbwg&feature=player_embedded[/video]

Hehe dolazi stari u kucu popodne, ko malo dijete, kaze ja jutros u pola 9 stigao na posao, prvo snimao to uz gradinu, a onda se otisao vozati okolo hahahaah
 
Član
NeverMind je napisao(la):
i meni je ista situacija kaze gdje ces po ovom niko te izvuci nece :D

haha i meni isto stara kaze al je ona zaspala malo i ja sa otisao hehe malo se vozao sa curom al mi se naljutila :icon_rolleyes: prepao je kad sam se okreno pod rucnom :lol:
 
Član
malopre sam sa Ilidze otisao do Koseva i vratio se, sto Boki rece sneg je predubok za bilo kakvo igranje sa rucnom, zimska sluzba samo vrti po glavnoj ulici dok su sporedne ambisi. Trebalo mi je oko sat ipo do grada i nazad, napolju uopste nije zabavno ali je prohodno, cak i sa sportskim oprugama i spojlerima.
Izlopatao sam oko svog parkinga i auto prekrio ceradom, iskreno, bas me briga i da padne 2m, nigde ne planiram da idem :D
 
Član
menso206 je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
i meni je ista situacija kaze gdje ces po ovom niko te izvuci nece :D

haha i meni isto stara kaze al je ona zaspala malo i ja sa otisao hehe malo se vozao sa curom al mi se naljutila :icon_rolleyes: prepao je kad sam se okreno pod rucnom :lol:

dobar si ti, ja neki dan bio sa curom, okrenuo se pod rucnom i zavrsio u kanalu... obruko se dzaba
 
Član
mokeBass je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
i meni je ista situacija kaze gdje ces po ovom niko te izvuci nece :D

haha i meni isto stara kaze al je ona zaspala malo i ja sa otisao hehe malo se vozao sa curom al mi se naljutila :icon_rolleyes: prepao je kad sam se okreno pod rucnom :lol:

dobar si ti, ja neki dan bio sa curom, okrenuo se pod rucnom i zavrsio u kanalu... obruko se dzaba

hehe ma nije ni meni dobro.. prosle godine auto je udarila pa jos ima trauma hehe lik je pokupio sa audijem a6 150km/h isao 4 auta udario i nju i nista joj haha sad je strah svega al bas me briga :p zvat ce ona sutra hahah
 
Član
:lol: nije za svakog rucna,neki to nekoriste ni ko parking kocnicu :D :icon_biggrin: :lol: :icon_exclaim: :icon_twisted:
 
Član
Bugojno katastrofa, na već postojeći led palo je 15-20 cm snijega, bar je toliko bilo danas.
Cijeli dan sam "bisnio" kao malo dijete, pogotovo kuća mi na brdu, pa sad drift prema dole, pa onda po gasu odozdo, pošto na glavnu nesmijem još zbog onog "rozog"(vozačke)
:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top