Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tibor987 je napisao(la):
Evo javljeno da danas do 15h 15 udesa u Mostaru...sta ce tek biti navece kad se ljudi napiju ko zivine pa pocnu budalesat, a nitko ovdje ruku na srce ne zna voziti pod ovim uvjetima... :icon_confused:

e to je to...ma pojma nemaju,a niti imaju guma ;)
slozi mu gasa i misli da ce krenuti :lol:

CoL3 je napisao(la):
ma samo dobre gume i goni,ja nit jutros u zoru nit tokom dana do sada nisam imao problema,pun ih vrag auta kraj ceste kad nitko nema zimske gume,il imaju M+S famozno zvane "Ljeto-zima gume" koje voze kroz cijelu godinu pa se žale nemogu izaci,ja sam i jutros i danas ga na magistrali dizao do 100km/h samo grabi

to mi nikako nece biti jasno M+S zima-ljeto boze sacuvaj :icon_rolleyes:
I cemu da se nadas,da znaju voziti ili nesto :lol: :lol:
 
FirellesMonster je napisao(la):
haha zar je bio prestao padati :D kod nas cijeli dan, neumorno pada.. munara mu mjera bila... ko voli snijeg, dabogda mu prtina kroz dnevni boravak bila :icon_biggrin:

Kod mene se stidi po danu padati cim noc ocepi punim :lol::lol:
 
Član
Valja mi sutra otpakovat lance nikad ih dosad nisam koristio na golfu, a izgleda sutra cu morati zatrpo je snijeg pravo :icon_biggrin:
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Valja mi sutra otpakovat lance nikad ih dosad nisam koristio na golfu, a izgleda sutra cu morati zatrpo je snijeg pravo :icon_biggrin:

Morat cu i ja kupit lance pa bilo snijega vise nebilo nek stoje kuci nejedu mi kruha :lol::lol:
 
zadnja-kocnica je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
haha zar je bio prestao padati :D kod nas cijeli dan, neumorno pada.. munara mu mjera bila... ko voli snijeg, dabogda mu prtina kroz dnevni boravak bila :icon_biggrin:

Kod mene se stidi po danu padati cim noc ocepi punim :lol::lol:

haha nabrzaka da nadoknadi :D ma samo nek' roka, da mi je audi quattro bio bi show, ovako pauziram :lol:
 
Član
svaka cast za temu ;).
ja cu sutra probati izaci malo sa autom ako prodje grtalica ikakva kroz moju ulicu :cool:
pa da vidim kakve su ove protektuse :D :D
 
Član
Da je Quattra sada i to nekog povisenog tipa Q3 bilo bi cool :icon_biggrin:

Mislim i Saxo moze po gradu, bar sam danas bez problema vozio, al opet sa Quattrom bi isao kroz ulice gdje drugi ni ne pokusavaju :D
 
Ti puta cistim oko kuce , i malo puta , sad isto ko da nisam nista dotakao :icon_eek: A kolike su pahulje , tacno osjetis kad ti padne na glavu :D
 
zadnja-kocnica je napisao(la):
kako je kod mene ja prije maja/svubnja necu moci izici na cestu niti grtalice... nicega nema ovo se ne isplati lopatati :lol:

ja danas 2-3 puta cistio ispred kuce ajd reko da ga je manje a ono vcs ga vise ima nego kad sam danas cistio... je*at ga, nek' napada i 3m ima kad :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top