Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zAaKy je napisao(la):
Bugojno katastrofa, na već postojeći led palo je 15-20 cm snijega, bar je toliko bilo danas.
Cijeli dan sam "bisnio" kao malo dijete, pogotovo kuća mi na brdu, pa sad drift prema dole, pa onda po gasu odozdo, pošto na glavnu nesmijem još zbog onog "rozog"(vozačke)
:D

komsija kod vas je super :D kod nas u vakufu ima vise od pola metra :lol:
 
Legend
ne znam jel mi se ucunilo ili sam upravo cuo da vani sijeva i grmi:icon_question:

nije me strah Bogami :lol: al snijeg pada u isto vrijeme... :icon_question:


p.s.
ma kakva Europa, nigdje ko u Bosni... :lol::lol::lol:
 
Član
Liga je napisao(la):
ne znam jel mi se ucunilo ili sam upravo cuo da vani sijeva i grmi:icon_question:

nije me strah Bogami :lol: al snijeg pada u isto vrijeme... :icon_question:


p.s.
nigdje ko u Bosni... :lol::lol::lol:

dobro je nije ti nista ;) i grmi i sijeva :icon_eek:
 
Član
Jest' je ufatio Igor, svaka mu dala !;)

Danas na Grbav'ci udes na parkingu, 2 i po sata ljudi cekali muriju na uvidjaj... Fkt katastrofa.... Sreca pa nikud ne moram :D
 
Član
menso206 je napisao(la):
zAaKy je napisao(la):
Bugojno katastrofa, na već postojeći led palo je 15-20 cm snijega, bar je toliko bilo danas.
Cijeli dan sam "bisnio" kao malo dijete, pogotovo kuća mi na brdu, pa sad drift prema dole, pa onda po gasu odozdo, pošto na glavnu nesmijem još zbog onog "rozog"(vozačke)
:D

komsija kod vas je super :D kod nas u vakufu ima vise od pola metra :lol:

Upravo sada izmjerio, i tačno 30 cm napadao i dalje pada, ako nastavi ovako, ujutro će biti još 30
 
Član
jusuf je napisao(la):
Evo jedan video sa tuzlarija kako je bilo uz Gradinu jutros, samo me zanima gdje su ljudi krenuli jutros sa ljetnim gumama, a jos uz Gradinu :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Ja sam se morao isto vratiti, nije bilo druge jer ih je dosta zapelo na brdu. Nisu mi gume bas extra ali da nije bilo tih zastoja bez problema bih uzisao, jer sam uzisao sa druge strane.
 
Član
Ma zatrpani smo vec mi! Na parkingu havarija,a trenutno ne vidim vise gdje mi je auto,a ostavio sam ga ociscenog oko 3h! Naravno parking se placa al se ne cisti! :lol::lol: Valjda to treba tako!
 
Član
Kako ovako slabo čiste cestu. Na cesti m17 ima 15 cm leda :icon_question:
Doslovno sami led, nemoze se hodat.
 
Vcs kad sam se vracao iz grada, naravno pjesobusom, dvojica sa puntom i bravom gasaju po gradu.. prave se vazni a ljudi hodaju po cesti jer su trotoari slabo ocisceni... cesta je isto tako slabo ociscena a o sporednim ulicama da ne govorim.. konstantno pada, valjda cekaju da napada 3 m pa da onda laganini imaju sta raditi :lol:
 
zadnja-kocnica je napisao(la):
Dobre vijesti opet poceo padati :lol::lol::lol::lol:

haha zar je bio prestao padati :D kod nas cijeli dan, neumorno pada.. munara mu mjera bila... ko voli snijeg, dabogda mu prtina kroz dnevni boravak bila :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top