Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
je sviđa mi se to danas je jedna kolona zapala u smet i jednpo po jedno vozači odkopavali, al sam se naježio kad je jedan frajer s ml-om proletio kraj nas i još svira ko sklonite se šta gledate :icon_mad: da je stao otkinuo bi mu glavu i posro se u usta!!!
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Svidja mi se ovaj snijeg jer su ljudi pozitiva, na ovim velikim parkinzima, neko vazda prileti da pomogne ocistiti auto, ako treba nekoga pogurati odmah neko dodje dobrovoljno, bas je neka "topla" atmosfera. Svak svakom pomaze. I sta ste se usrali pa parkirali aute :icon_biggrin:

upravo... meni je maloprije ispred zgrade jedan momak pomogao da ocistim auto...

ja inace volim snijeg, prvo sto sam veliki ljubitelj skijanja i planina al ovako u gradu je nekako posebna atmosfera kad su zatrpane ulice... sve bijelo, cisto.. :) inace Tuzla je poznata po tome sto ove komunalce sto odrzavaju ulice uvijek iznenadi snijeg u januaru ili februaru... :D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Svidja mi se ovaj snijeg jer su ljudi pozitiva, na ovim velikim parkinzima, neko vazda prileti da pomogne ocistiti auto, ako treba nekoga pogurati odmah neko dodje dobrovoljno, bas je neka "topla" atmosfera. Svak svakom pomaze. I sta ste se usrali pa parkirali aute :icon_biggrin:

upravo... meni je maloprije ispred zgrade jedan momak pomogao da ocistim auto...

ja inace volim snijeg, prvo sto sam veliki ljubitelj skijanja i planina al ovako u gradu je nekako posebna atmosfera kad su zatrpane ulice... sve bijelo, cisto.. :) inace Tuzla je poznata po tome sto ove komunalce sto odrzavaju ulice uvijek iznenadi snijeg u januaru ili februaru... :D
Ja danas taksisti kazem ovo, kaze on meni de nemoj i ti molim te, de da pricamo o necemu drugom zivota ti :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Taksistima je sada super, nema nijednog na taxi standu, dosta raje sto inace voza auta sad ide taxijem, jer se ne usude voziti po ovom :icon_biggrin:
 
Član
11b1z4i.jpg
 
Član
George je napisao(la):
jutros kad sam postavio ovaj topic nisam ni slutio da ce imat 2000 pogleda :icon_eek: za dan

gdje cu po ovom kijametu hahahaahahha bolje kuci gledati kako pada i uzivati u toplom :lol::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top