Slane sobe

Slane sobe

Član
E ovako, posto imam problema sa sinusima, alergijom i sl.cuo sam(i nasao na netu) tzv.slane sobe, imaju u osijeku a valja i u sarajevu.. Sobe su pune soli i imaju nekakvi uredjaji koji obogacuju zrak slanim ceticama itd, to nije ni bitno. Interesuje me dali je neko isao u te slane sobe, treba mi info iz prve ruke imal sta od toga..
pozz
 
Član
drug nista dok ne operises, al' i to nije trajno rjesenje cca 2 god. kazu da je dobro, a onda opet belaj... kuburim sa istim sranjem...
 
Član
odes u Srebrenicu... tzv. Guber, prije rata bila jedna od najpoznatijih banja u ex Yu... inace ja sam iz Srebrenice.. mislim da ima i voda koja lijeci sinuse.. trebas probati... sve je bolje dok se ne ode pod noz... ;)
 
Član
u Gradaccu ima neki doktor pravo dobar za to, ne znam jesil cuo za njega il isao ..
mozda ti on moze sta pomoc :icon_confused:
 
Član
nisam cuo za tog u Gradaccu, raspitat cu se, ma nije meni doslo do operacie, ja kuburim s ovim kako znam za sebe, al uz kapi i tabl za alergiju ide nekako heh, al vidio sam za ove sobe na tv-u kazu da je bolji efekat od mora pa sad.. Konto sam otic, 100kn ulez 40min terapija, pa javim kako je heh, al daj Boze da ima koristi
 
Član
hajd bas javi, i kod mene u porodici ima 3-4 s tim problema, i eto kazem ti isli nedavno u Gradacac, al nisam bas pitao jel bilo sta bolje i to, al je valjda dobar doktor

i ako odes, javi jel ti to pomoglo ista, da prenesem :cool:
 
Član
kavaz je napisao(la):
hajd bas javi, i kod mene u porodici ima 3-4 s tim problema, i eto kazem ti isli nedavno u Gradacac, al nisam bas pitao jel bilo sta bolje i to, al je valjda dobar doktor

i ako odes, javi jel ti to pomoglo ista, da prenesem :cool:

svakako javim ;)
 
drug, iskoristi dok jos nije guzva pocela na panonskom. imam iste probleme (cesto u hitnoj zavrsim) i vjeruj da pomogne
 
Član
http://www.solvita.ba/galerija.html

otidji ne kosta te nista(ustvari kosta:icon_biggrin:) cuo sam da itekako ima efekta prijatelji su mi isli tako da ako oni mene lazu lazem i ja tebe
 
DR.akšamić ,cojk mi je izlijecio sinuse....
nisam osjetio miris da mi mozes zapaliti gumu pred nosom nebi osjetio(mos misliti kako mi je na sr-u ):icon_sad:
a nos mi kao cesma bio,isao 100 puta na more i proslo mi 20 gajbi slane vode kroz nos ali dok mi on nije zavirio u njuhalo nije ni proradilo...
ako kome treba broj javite se na pm...covjek je u tuzli...pozdrav sa sinusima
 
I sta ti je radio taj doktor, i ja isto imam problema, zacepljen nos stalno, handre me nenormalno! Mislim na kojem principu jel lijekovi ili operacija kakva? Moja rodica je imala problema i isla kod neke stare doktorice babe, i ona joj cackala s necim, gurala u nos i od tada nema problema, samo sto je problem sto je ta baba odavno u zemlju!
 
Član
imas pp Nermine:icon_smile:

meni licno sto se alergije tice, pomaze Histadin tablete, da izvinete balim stalno, bilo ljeto, zima, nema veze, samo nekad vise nekad manje heh
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
I sta ti je radio taj doktor, i ja isto imam problema, zacepljen nos stalno, handre me nenormalno! Mislim na kojem principu jel lijekovi ili operacija kakva? Moja rodica je imala problema i isla kod neke stare doktorice babe, i ona joj cackala s necim, gurala u nos i od tada nema problema, samo sto je problem sto je ta baba odavno u zemlju!

meni je davao kortikosteroide pa sam pio neke tablete posle.ali frajer cita misli..inace je on iz brckog ali lijeci u tz...
nedzad aksamic 035 286 200,na ircu,skretanje posle jaffa slasticarne desno prije benzinske,pravo se udara u njegovu ordinaciju...(desno iduci od grada prema ircu9
pozz i nadam se da sam nekome pomogao ovim brojem....
 
Početnik
:icon_eek::icon_eek: jbt pa zar stvarno nas ima ovoliko,inace i sam sam takav,ali ja sam to naslijedio od oca,a pored sinusa imam i migrene zbog koji se bacam po sobi i sl a poslije se niceg nesjecam no ajmo sad o temi.
Ja sam problem sa sinusima naslijedio od svog oca ali on je svoje rijesio operacijom,tj operisao je jos prije rata u vojnoj bolnici.Ali sad sa vam kazem sta ce vam pomoc.Uzmite aromaticnih ulja,najbolje je od lavande,uzmite svijece i naspite u svijecu i zapalite,aromaticna ulja koristite i u autu kao miris,i najbolje od svega je to da uzmete kap,dvije na prst i utrljajte u nozdrvu.To je meni uveliko pomoglo jer ja u pola ljeta imam balav nos.Ali otkad to radim sa etericnim uljima olaksalo mi je minimalno 50% tegobe.A umite par svijeca poredajte po sobi i zapalite i svako malo kapnite kap ulja i tako u sobama gdje cesto boravitze i vjerujte bit ce vam lakse.


Inace tat mi je pricao da su stari ljudi na selu koji su imali problema stime znali usmrkat rakiju,to i ja sam radim kada sma bolestan.NEVJEROVATNO je bolno ali samo par trenutaka i onda vjerujete da gripa prodje 3x brze nego sto bi sa upotrebom lijekova.Znaci uzmete rakije i naspete na dlan i to usmrcete ali slobodno naspite vise,uzasno ce vas boliti ali vjerujte kratko je ali pomoci ce vam min 3x vise ;)

Ovo sve govorim iz iskustva tako da znam o cemu pricam :cool:
 
Top