Slane sobe

Slane sobe

nermin suljagic je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
I sta ti je radio taj doktor, i ja isto imam problema, zacepljen nos stalno, handre me nenormalno! Mislim na kojem principu jel lijekovi ili operacija kakva? Moja rodica je imala problema i isla kod neke stare doktorice babe, i ona joj cackala s necim, gurala u nos i od tada nema problema, samo sto je problem sto je ta baba odavno u zemlju!

meni je davao kortikosteroide pa sam pio neke tablete posle.ali frajer cita misli..inace je on iz brckog ali lijeci u tz...
nedzad aksamic 035 286 200,na ircu,skretanje posle jaffa slasticarne desno prije benzinske,pravo se udara u njegovu ordinaciju...(desno iduci od grada prema ircu9
pozz i nadam se da sam nekome pomogao ovim brojem....

Hvala puno, cim se vrnem u Bosnu zvacu ga da provjerim da li i u Brckom vrsi preglede! Ne mogu vise izludi, pa i kad sam bolestan i kad nisam nos zacepljen! Potrosi papira i papira:) Kazu da je more dobro za to, mada bude dobro malo posle, i onda posle opet isto!
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek: jbt pa zar stvarno nas ima ovoliko,inace i sam sam takav,ali ja sam to naslijedio od oca,a pored sinusa imam i migrene zbog koji se bacam po sobi i sl a poslije se niceg nesjecam no ajmo sad o temi.
Ja sam problem sa sinusima naslijedio od svog oca ali on je svoje rijesio operacijom,tj operisao je jos prije rata u vojnoj bolnici.Ali sad sa vam kazem sta ce vam pomoc.Uzmite aromaticnih ulja,najbolje je od lavande,uzmite svijece i naspite u svijecu i zapalite,aromaticna ulja koristite i u autu kao miris,i najbolje od svega je to da uzmete kap,dvije na prst i utrljajte u nozdrvu.To je meni uveliko pomoglo jer ja u pola ljeta imam balav nos.Ali otkad to radim sa etericnim uljima olaksalo mi je minimalno 50% tegobe.A umite par svijeca poredajte po sobi i zapalite i svako malo kapnite kap ulja i tako u sobama gdje cesto boravitze i vjerujte bit ce vam lakse.


Inace tat mi je pricao da su stari ljudi na selu koji su imali problema stime znali usmrkat rakiju,to i ja sam radim kada sma bolestan.NEVJEROVATNO je bolno ali samo par trenutaka i onda vjerujete da gripa prodje 3x brze nego sto bi sa upotrebom lijekova.Znaci uzmete rakije i naspete na dlan i to usmrcete ali slobodno naspite vise,uzasno ce vas boliti ali vjerujte kratko je ali pomoci ce vam min 3x vise ;)

Ovo sve govorim iz iskustva tako da znam o cemu pricam :cool:

hehe znaci nisa jedini koji ovako koristi rakiju heh, ma ja sam svasta probao, za procepit nos naspem rakije u posudu i na plin stavim i kad se pocne isparavat udisem jest *ebeno al pomaze. Ako nekome treba jos alternativnih nacina "lijecenja" nek se javi :D, samo nemojte vodu i so u nos sipat :D
 
Početnik
ja usmrkavam rakiju direktno,a dobro je i vino kuhat pa udisat,ugl sve sam probao od normalne medicine osim operacije ali najbolje mi pomogne alternativa
 
Član
ljudi ba manite se alternativne medicine,pogotovo to usmrkavanje svega...usmrkaj kokaina i bice ti super.
doktori su doktori,ko ne vjeruje u doktore ima torabija i nek mu torabi skine i patike s nogu.

ljudi kad su u nevolji i govno ce pojesti,u ovom slucaju usmrkati,jer ce reci joj ljudi sve sam probo pa probacu i to pa makar crko i tako probas i to.
iduci put prije nego budete smrkali sta,pogledajte malo sta sve ima u nosu,pogledajte malo koliko je to osjetljivo,kakve su nuspojave smrkanja rakije kroz nos.pogledajte malo sta su uzroci tih bolova u sinusima. nije to bas tako kako izgleda s vana.
da je nos namijenjen da se smrce rakija kroz njeg pilo bi se valjda kroz nos a jelo na usta.

prvo doktoru odete,pa kad doktor kaze dijete drago ne znamo sta ti je,idi smrci rakiju onda to i radi.

ps,nek neko proba benzin,ima savrsena svojstva odcepljivaca,a moze i cillit bang...on procisti sto ni coca cola nemre

sarajlicu probaj i operaciju,to je jako jako jednostavna operacija,a rakiju nastavi smrkati al na usta sa rajom :D
 
Član
Sjebat ćete sluznicu i sinuse onda vam ni Torabi ne pomože :lol: Poslušajte doktora Zuhdiju Juniora :D
I ukus nečega zavisi od mirisa, ljudi koji ne osjete miris ne osjete ni ukus.
 
Član
ja sam obiso kamaru doktora u tz sto privatno sto po DZ i bolnici, svi govore ma to ti je tako, mozda ce izac sa pubertetom :icon_rolleyes: a ono stvarno izlazi al na NOS
 
Član
http://www.ekupon.ba/ponuda/115/55-popusta-na-tretman-haloterapije-u-slanoj-sobi-solivan

evo s popustom! ;)
 
Član
mozda jos nije pubertet prosao :D

posjestiti obavezno vise doktora,old school doktora,doktora koji znaju sta rade,a danas nije daleko otici na neki veci klinicki centar,na neku privatnu veliku kliniku u drugu drzavu,a ne smrkati rakiju jbt... to ono isto ko špricati dezodorans na zub kad te boli ahahahahahha,skoro pa ko zatvaranje otvorene rane barutom,trovanje krvi i umiranje zagarantovano,osim ako nisi rambo :D
 
mene nema gdje nisu slali na testove,cak i kad sam bio u njemackoj sam patio s tim i tamo sam isao na alergo testove....
dok mi aksamic nije dao diagnozu nisam ni znao sta mi je bilo...to smrkanje rakije je brutalno,prestanite s time jer cete sjebat sluznicu i eto vam jos sranja kijamet...
 
Ja imam problem sa alergijom...cim ova ambrozija pocne...u mene nos curi,kasljem,kisem...jedva disem!:lol::lol:
A oci , kao da sam vario bez zastitne maske! Ako zna ko lijek...pisite!:cool:
 
Top