Slane sobe

Slane sobe

ne znam da li si dosao do kontakta, ako nisi, evo da ti pomognem. nadam se da nije kasno :D

http://www.ekupon.ba/ponuda/101/50-popusta-na-tretman-haloterapije-u-slanoj-sobi-solvita
 
Jel moguce da vas ovoliko ima problema sa sinusima i alergijom :icon_eek::icon_eek:

Moja mama ponekad isto ima problema sa sinusima, kao sto kazete kad "stegne" onda imas otezano disanje, i tako njoj tetka iz Njemacke donese nekakvu mazu, neznam kako se zove :icon_question: i ona to malo namaze i bude joj puno bolje, popusti... kod nje to nije cest slucaj, samo ponekad... mada za ove stvari koje ste iznjeli prvi put cujem, vjerujte :icon_question: pogotovo smrkanje rakije :icon_eek: da znate koliko ima osjetljivih stvari u nosu i koliko to moze vremenom naskoditi, nebiste to ni pomislili raditi :icon_confused:

Ja hvala Bogu nemam problema sa alergijom niti sinusima :cool::cool:
 
Legend
skroz zajebana stvar ,..... imam srece sto patim dosta blaze od vecine ljudi koji su ispricali svoje price

inace kod mene , u proljece me pocne malo muciti , kihanje , suze oci ....... kupim 10 tableta dimidril ili flonidan .
popijem tu terapiju redovno 10 dana , i miran sam cijelo ljeto bez problema
 
Top