Slane sobe

Slane sobe

Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ja imam problem sa alergijom...cim ova ambrozija pocne...u mene nos curi,kasljem,kisem...jedva disem!:lol::lol:
A oci , kao da sam vario bez zastitne maske! Ako zna ko lijek...pisite!:cool:

flonidan ;)
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ja imam problem sa alergijom...cim ova ambrozija pocne...u mene nos curi,kasljem,kisem...jedva disem!:lol::lol:
A oci , kao da sam vario bez zastitne maske! Ako zna ko lijek...pisite!:cool:
Flonidan i Histadin su navodno isti, mada meni flonidan ne pomaze kao histadin, pa probaj jedan od ova dva..
 
Početnik
lov2xlr8 je napisao(la):
ljudi ba manite se alternativne medicine,pogotovo to usmrkavanje svega...usmrkaj kokaina i bice ti super.
doktori su doktori,ko ne vjeruje u doktore ima torabija i nek mu torabi skine i patike s nogu.

ljudi kad su u nevolji i go*no ce pojesti,u ovom slucaju usmrkati,jer ce reci joj ljudi sve sam probo pa probacu i to pa makar crko i tako probas i to.
iduci put prije nego budete smrkali sta,pogledajte malo sta sve ima u nosu,pogledajte malo koliko je to osjetljivo,kakve su nuspojave smrkanja rakije kroz nos.pogledajte malo sta su uzroci tih bolova u sinusima. nije to bas tako kako izgleda s vana.
da je nos namijenjen da se smrce rakija kroz njeg pilo bi se valjda kroz nos a jelo na usta.

prvo doktoru odete,pa kad doktor kaze dijete drago ne znamo sta ti je,idi smrci rakiju onda to i radi.

ps,nek neko proba benzin,ima savrsena svojstva odcepljivaca,a moze i cillit bang...on procisti sto ni coca cola nemre

sarajlicu probaj i operaciju,to je jako jako jednostavna operacija,a rakiju nastavi smrkati al na usta sa rajom :D

:lol::lol::lol: kralju smrcem ja na usta rakiju al nepomaze toliko :cool::cool::cool:;);)
a vjeruj obisao sam dosta doktora kao i za migrenu ali nijedan mi nije pomogao vjeruj,ovo mi najbolje pomogne,a znas li otprilike proces operacije i post operativni osjecaj i sl,,znaci ako imas iskustva da kazes moze i na pm jer ako rjesava odradio bi to ;)
 
Oj koji ste, ja mislio ja jedini:cool:
Mene jebe alergija i to kad pocne ovo cvjetat ovaj polen ma nema kašalj, oči na oči izlazei sva ta sranja.
Neke kapi imam i tablete ali nista samo uzet sve i pobacat.
Eto nisam znao za ovog sto lijeci, pa cu najvjerovatnije otic njemu
Tako da ste pravo pomogli
;)
 
Član
odes ba kod doktora i ispitas sve,nece te skalpelom napasti kad se pojavis,sta se ba bojite doktora,idete samo kad je pred smrt,ni tad ne morate,tad hodzu popa zovnete i kapak :D
al zato se zgotivite u nekom gotivnom karavanu,e klasa neka full cool klima i to.

anamneza i konacna dijagnoza je nesto najbitnije,50% ih tu pogrijesi i idemo dalje :D
kad vas je neki dr pitao jel uzimate neke lijekove?samo ti turi neke i evo ti pij ih :D,a ne pita jesil na metadonskoj terapiji odvikavanja od teških droga :D
evo vec me hvata alergija,ne mogu vise tipkati,
samo šmrčite rakiju
a sto se tice ovog onog,ima drugih foruma za lijecenje :D
 
Član
rodjak vodio malog sina od 4-5 god u slanu sobu...ima valjda bronhitis, sta li vec, nije mogao spavati, problemi sa nosom, ne moze disati,...itd... kaze da mu je za nekih 20 min u sobi izaslo kilu slina i evo vec duze vremena nema nikakvih problema...sad planiraju ponovo otici...znaci sve preporuke za slanu sobu...;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
odes ba kod doktora i ispitas sve,nece te skalpelom napasti kad se pojavis,sta se ba bojite doktora,idete samo kad je pred smrt,ni tad ne morate,tad hodzu popa zovnete i kapak :D
al zato se zgotivite u nekom gotivnom karavanu,e klasa neka full cool klima i to.

anamneza i konacna dijagnoza je nesto najbitnije,50% ih tu pogrijesi i idemo dalje :D
kad vas je neki dr pitao jel uzimate neke lijekove?samo ti turi neke i evo ti pij ih :D,a ne pita jesil na metadonskoj terapiji odvikavanja od teških droga :D
evo vec me hvata alergija,ne mogu vise tipkati,
samo šmrčite rakiju
a sto se tice ovog onog,ima drugih foruma za lijecenje :D

prijatelju ko tebe naljuti, to sto spominjes doktore, niko nije valjda blesav da mu ne ode ako ima ovakve tegobe, ja sam godinama isao obiso ih sto je u tuzli bilo i najvise sto su mi rekli da je za mene extra fliksonaze sprej a ja se ospem od njega i za mjena za to je da trpim, tako da cu probat sve razumno da mi pomogne..
A nebi ja ulazio u strucnost doktora,pogotovo ovih domacih(za strane i neznam), jer mi je u skorije vrijeme preminuo clan porodice radi njihove strucnosti tako da...hvala tebi na savjetima ali nemoras nas koji koriste "alternativu" opisivat k'o neznam ni ja sta...
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: zar nas ovoliko ima, evo ja se maloprije sakrio u kucu,sve pozatvarao, hebe me ambrozija napolju nemogu ostati od kihanja,curi nos, sve me hebe :icon_eek::icon_eek:
 
Član
jedno je alternativa a drugo je smrkanje rakije kroz nos...
upucen sam jako dobro u strucnost nasih doktora,vise od tebe,i znam koliko su losi pojedinci,cast izuzecima kojih uvijek ima,al jako malo i sve manje i manje.
nisam ja ljut ni na koga,nego nemoj ici torabiju,prevarantu,smrkati rakiju itd...
hajd sad lijecite se ;)svim i svacim samo nemojte mekiju da ne prohodate :D
 
Član
srdjo je napisao(la):
rodjak vodio malog sina od 4-5 god u slanu sobu...ima valjda bronhitis, sta li vec, nije mogao spavati, problemi sa nosom, ne moze disati,...itd... kaze da mu je za nekih 20 min u sobi izaslo kilu slina i evo vec duze vremena nema nikakvih problema...sad planiraju ponovo otici...znaci sve preporuke za slanu sobu...;)
znaci da ima nekog efekta, u novinama sam procitao clanak o tome i bas hvale te sobe, ali sve je to reklama, ali eto cim uhvatim vremena otici cu, pa javim jel sta pomoglo ;)
 
neko spomenu flonidan, meni flonidan malo (ali malo) pomogne, ali zato kada ga popijem 2 dana bih mogao spavati bez prestanka, mrtav covjek budem, tako da sam odustao od toga. nekoliko godina idem doktoru i svaki put nesh novo dobijem, ali nista mi ne pomogne, tako da, pati se semire sa alergijom do kraja zivota. jedva docekas da prodje zima i onda te doceka 2 mjeseca patnje sa alergijom..
a za sinuse, sprej operil dosta pomaze, probajte ;)


jbt,al se zalimo jedni drugima :D
 
Član
operil je dobar sto semir rece, ja ga koristim :D samo steta sto nema veceg pakovanja heh
a ima cjenovik, u osjeku je 100kn za odrasle a za djecu je 40 cini mi se, tretman traje 40min z aodrasle a 20min za djecu
a ima i u sarajevu ja mislim i cijene su iste,tako sam barem cuo
 
ja sam koristio Zolynd,operil mi je pravio nekakvu "ovisnost" ako ga ne koristim 2x dnevno curi mi nos ko da sam cesmu odvrnuo,dok zolynd ujutru ubrizgam(kada osjetim da mi nos zagusuje) i miran sam citav dan nekada i dva... i odjednm sam prestao s tim i nemam od tada problema(izuzev prehlade ili gripe kada je normala da curi nos)
 
druze moj,ljeto je odi na more iskupaj se i nema niss bolje od tog.I sam sam imao puno problema oko sinusa,ali poslije mora je milina :icon_smile:
 
Top