Skandalozno: Sami sebi povećali plate za sto posto!

Skandalozno: Sami sebi povećali plate za sto posto!

Kazite sto zapravo mislite o svemu ovome

  • Za ljekove

    Votes: 17 53,1%
  • Za razne doktore

    Votes: 4 12,5%
  • Mi smo ludi sto pricamo o ovome, treba im dat jos para

    Votes: 11 34,4%

  • Total voters
    32
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma ljudi moji jedino mozemo da sutimo i trpimo kao sto neko rece! Nema pravde za mnoge druge stvari a ne za ove kojima mi bas nemozemo nista, pola drzave ne radi 30 % nemoze da skoluje djecu, neki nemogu ni da se prehrane a oni ovako, eto kakva nam je drzava! Al mi smo krivi za ovo, mi, narod! Dok se svi ne skupimo i uradimo neki veliki protest ili nesto slicno i dok ne vide da je narodu ovoga preko glave, da im je prekipilo nista ne mozemo! Ne mogu da izdvoje ljudima osnovne stvari a mogu kupovati auta od po 100000 KM... Opet kazem mozemo samo pricati ovako i nikakvog uticaja nemamo !!!!!!!
 
Neko pogine i digne kredu od 5000 km,a vidi ovih lopova,nema ovo smisla
treba Dzihad organizovati protiv ovih kvazi velikih bosnjaka,srba i hrvata,pobiti gamad...
 
Član
Da li mi znamo sta je demokratija???

Svaki glas koji je njima dat, po demokratskom sistemu se može povući, znači sve je do naroda. Zašto se narod ne organizuje i krene u pobunu?? Zašto??
Ako neće narod u pobunu znaci da mu to ne smeta....:icon_mad:

Evo jednog primjera, koji sam danas vidio
dosao Brankovic na dzumu u sarac ismailovu dzamiju, i dosao u VW Fetonu 4.2, i vozac je za vrijeme od 40 minuta koliko je bio u džamiji drzao upaljen automobil...ZASTO?!

Nismo racionalni nimalo....

ORGANIZUJMO SE I KRENIMO U REVOLUCIJU!!!!!!!!!!
 
Član
Halal im za lijekova...kao sto dubioza veli...pojedinim politicarima zelim dugu starost i tesku bolest:D
 
DANI: Gospodine Silajdžiću, nikad nisam ni sanjao da ću šefu bilo koje države biti u prilici postaviti sljedeće pitanje: boli li Vas često "ona stvar"?
:lol::lol::lol:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
DANI: Gospodine Silajdžiću, nikad nisam ni sanjao da ću šefu bilo koje države biti u prilici postaviti sljedeće pitanje: boli li Vas često "ona stvar"?
:lol::lol::lol:

:lol::lol:;)
 
Član
gaga je napisao(la):
Da li mi znamo sta je demokratija???

Svaki glas koji je njima dat, po demokratskom sistemu se može povući, znači sve je do naroda. Zašto se narod ne organizuje i krene u pobunu?? Zašto??
Ako neće narod u pobunu znaci da mu to ne smeta....:icon_mad:


kakvu pobunu kad smo ih sami izabrali druže moj...

moj prijedlog da svako uzme listu zastupnika koji su glasali za i za svakog onog za kojeg vide da je iz stranke za koju je glasao opali sebi jedan dobar šamar
 
Član
dok god ima ovaca u ovoj drzavi bit ce neko ko ce i sisat tak ti je to a vrlo dobro se zna ko su ovce to smo mi a nasi dragi politicari nas redovno sisaju i kad vide da su omrznili narodu onda organiziraju neki koncert na osnovu vjerske i nacionalne pripadnosti il pak pocnu pravit neku crkvu il djamiju i onda su smo smireni pravo pravo nam zamazu oci za ovaj kaos u drzavi smo ni vise ni manje krivi mi zato sto se neznamo pobunit i dok sve ovo ovako treje oni ce se vozat u skupocjenim limuzinama a ja necu moc zakrpit svog golfa 2
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top