Skandalozno: Sami sebi povećali plate za sto posto!

Skandalozno: Sami sebi povećali plate za sto posto!

Kazite sto zapravo mislite o svemu ovome

  • Za ljekove

    Votes: 17 53,1%
  • Za razne doktore

    Votes: 4 12,5%
  • Mi smo ludi sto pricamo o ovome, treba im dat jos para

    Votes: 11 34,4%

  • Total voters
    32
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki je napisao(la):
Mislim da za pocetak, najvise sto mozemo uraditi jeste da ne cutimo i okrecemo glavu na ove njihove papanske poteze.

Reci sta mislis pa kud puklo da puklo, jer 100% znam da citaju forum.

Evo ja kazem sta mislim, da Bog da dobili rak svi redom, kako ih nije stid jadnog naroda! Na dnevniku apeluju za pomoc nekoj porodici (a takvih imaju koliko god hoces) i niko da se javi, posle 3 min ide prilog kako oni dizu ruke, otpale im, sve do jednom ko je digao! Al mi smo ba krivi za ovo, svi imao nekih svojih briga pa za ovo i ne marimo toliko koliko nam je krivo!
A sto je najzalosnije sto mi tu za sada ne mozemo nista i to ce tako ostati dok se mi, obicni narod ne promijenimo, dok ne shvatimo da smo MI drzava, ne oni, nego MI! MI cinimo ovu drzavu, i dok to ne shvatimo nista od boljeg sutra za nas, obicni narod!!!
A ovakvih primjera imamo koliko hocete, izdvajau bijednih 20000 KM za pomoc sos selu i sta ja znam kome jos...(fale se sa tim na sva usta) a vozaju se u automobilima od po 100000KM, ima ljudi koji hrane porodicu od 300KM mjesecno a jedan rucak 2 nasih glavonja (da Bog da im prisjeo) kosta 200KM...
Bjez ba samo se iznerviram ovako :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Početnik
mah... nema se sta ni reci... toliko sam puta sjedila i slusala sta ti nasi vrli, obrazovani politicari imaju da kazu, te na koji nacin to govore, da ja ostanem bez rijeci svaki put kada nesto podjem da kazem... sramota me bude sto sam obrazovana, sto se izrazavam gramaticki korektno, sto koristim bogat vokabular i sto tacno znam sta govorim i izrazavam to sto mislim na nacin koji je razumljiv...

okrene mi se zeludac kada cujem recenice nasih akademskih gradjana... "tak'i" nama prave strategije za razvoj, a nemaju pojma sta se desavalo u drzavi zadnjih 15 godina, jer oni nisu bili tu!

ne moze moju buducnost krojiti neko ko je sjedio u njAmAckoj, ameriKi i aVst'raliji, jeo cokoladu i plakao na granatiranje sarajeva.... oni su se vratili, imali mogucnost uvoza bez carine i poreza, imali mogucnost otvaranja firme uz sve moguce pogodnosti, a mi - koji smo sjedili ovdje svo ovo vrijeme - mi trebamo za njih da radimo!

hocu, al' u K****!

zato - necu da pratim nasa politicka desavanja, necu da gledam nase vijesti i necu da zavisim od njihove nebulozne price! ja sam sama krojac svoje srece... treba ukinuti nacionalne stranke, zabraniti mijesanje vjere u politiku, ekonomiju, kulturu i razvoj i uvesti obavezno obrazovanje u osnovne i srednje skole o avnoju, NOR-u i partizanskim pricama...

nek' je sve bilo laz, neka su nas zaveli u kredite, ali bar smo imali zivot neopterecen nacijom i vjerom... kapitalizam je super, treba ga sacuvati i njegovati, ali iz njega treba obavezno iscupati vjeru i nacionalizam (jos samo da nasi vrli politicari nauce razliku izmedju nacije i etnicke grupe i gdje ce nam biti kraj)

et... sta cu, opet napisah ponjavu... nisam ja kriva... svega mi :lol:
 
Član
djavolica je napisao(la):
addo je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Da, povecavaju plate jer ce njima najvise se porez odbijati pa kada je povecaju taman dodju na onu istu koju su imali bez poreza ili cak i vise!A sto to isto ne urade i sa obicnim narodom, rajom?Ne, narodu treba nabaciti jos vece poreze, povecati cijene svega moguceg potrebnog za zivot itd. a da i ne spominjemo one jadne penzionere u ovakvoj drzavi!Nije mi jasno nekad kako ti ljudi uopce prezivljavaju!A sto je to sve tako?Pa jednostavno zato sto kada dodju izbori 90% mladih ce reci meni je mrsko otici da glasam, sta ce mi to, sto cu i za koga da glasam, ko da ja sta mogu promijeniti itd...i onda se na kraju zbroje glasovi onih zatucanih primitivnih penzionera koje isti ovi lopovi potkradaju i kopaju zive u grob a oni se nacrtaju na glasackom mjestu prije nego je ono i otvoreno da bi glasali za ovog ili onog jer je "njihov"!Koga njihov,cega njihov,po cemu njihov?Po vjeri?!Jesu sta dobili od tog njihovog?Nisu niti ce kad!Jer ce uvijek iste birati coravo i zatucano sve dok se mi mladi pravimo mutavi na to sve i nismo u stanju dici se smjesta i uraditi nesto za svoju buducnost.Ti isti penzioneri ce jos malo i njih nema a ovi svi isti lazovi i lopovi ostaju nama nasu krv da piju i mu moramo zivjeti sa tim a ipak se ne trudimo nista promijeniti..Sta da se kaze...sami smo sebi krivi, nisu oni krivi oni samo koriste budale kakve smo mi!

Nisu krivi penzioneri sto izadju na izbore! Oni se isto bore za svoja prava! Krivi smo mi mladi, koji kazu "sta cu na izborima kada ne mogu promjeniti nista"! Kad bi i mi izasli u tolikom broju kao i penzioneri onda bi bila malo drugacija situacija! Naravno ako imalo razumno glasamo! Kao sto sam ove godine samo za mlade glasao! Za koje mislim da mogu nesta pokrenuti! Doci ce i sljedeci izbori i opet ce biti glasanje! Valjda cemo nekad stjerati ove mangupe!
Ma krivi su posto ih oni svake godine iste biraju!Ko ih drugi bira ako mi ne izlazimo na izbore a uvijek isti na vlasti.Posto sma bila svjedok toga sve znam kako ide...bila sma posmatrac na izbornom mjestu i ti isti penzioneri su se nacrtali u 7 ujutro i on ti dodje i zahtijeva tebi kao neutralnom igracu tu da ti posto on ne vidi ne zna glasati ili nesto trece jos za njega na listi zaokruzis sve sto je Silajdzicevo, Tihicevo itd da ih ne nabrajam...i vjeruj da je to tako jer vjeruju samo u te "svoje" a ne vide sta im ti "svoji" rade

I ja sam radio od 2002 na svim izborima i znam ko izlazi na izbore, tacno je to da penzioneri i stariji biraci su tu prvi! Ali nema mladih nikako, i tu smo mi krivi, jer ne zelimo da izadjemo u velikom broju da nesto pokusamo promjeniti! Ima i SDA i SBIH i HDZ i ostale stranke ljudi koji mogu nesto zajedno promjeniti! Samo sto oni ne mogu da dodju do izrazaja od ovih bolesnika! Uvijek jedni te istiprodju dalje!
 
Član
Ja sam ove godine prvi put imao priliku da glasam,tj ovo je prvo glasanje otkad sam punoljetan i izasao sam na izbore al dzaba :lol:

P.S. Ja sam glasao na poll da im treba dati vise,ja mislio to zajebancija :lol:
 
Član
:icon_mad: :icon_mad: Mater im ***** gladnu...ja nemogu sebi kupiti EXIDE od 389 KM a oni hoce platu od 3 milje ko da ce kupovat powercell4000 svako 2 mjeseca,majku im ***** bagavu oooooj kako mi ovo digne tlak na milion pocrkali oni dabogda:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top