Skandalozno: Sami sebi povećali plate za sto posto!

Skandalozno: Sami sebi povećali plate za sto posto!

Kazite sto zapravo mislite o svemu ovome

  • Za ljekove

    Votes: 17 53,1%
  • Za razne doktore

    Votes: 4 12,5%
  • Mi smo ludi sto pricamo o ovome, treba im dat jos para

    Votes: 11 34,4%

  • Total voters
    32
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki je napisao(la):
Ja znam iz nekih drugih izvora koliko je zapravo posjecen ovaj nas forum. Iznenadili bih ste se kad bi znali ko nas sve cita.

Istina...lot's of people read this forum.

Suggestion: Start a poll on this matter so people can vote. ;)
 
Član
Pa sto da ne, nama su uveli namete na plate, godisnje ces davati skoro platu-ipo na poreze i eto njima para za vece plate. Vide moze se i radit ce tako dok mogu. Narod kod nas podjeljen, ovce, pa sto ih ne bi ebali...
 
Član
LudoA je napisao(la):
A zamislite kad bi se svi gradjani BiH udruzili i u znak protesta prestali placati poreze? - mislim da bi se tek tada napredak vidio.

Bojan je napisao(la):
Mene ne sjebe kad vidim šta rade, mene sjebe kad vidim da RAJA GLASA ZA NJIH. Daki, moraš shvatit da su raja ovce u BiH, da i na ovom forumu 80% ljudi koji su glasali su isti ovim "političarima" dali svoje glasove...

Džaba sve, krivi smo mi! Putuj Europo!

sto se tice prvog citiranog posta, ne mozes ti odbiti da platis porez na platu, a uskoro na dohodak, kad ti to ljudi odbiju prije nego sto ti legne plata u banku. jedino da onima na kasama kad kupujes kazes da ti pisu tamo recke na PDV :lol:

a sto se tice izbora i glasanja, ove god sam prvi put glaso i glaso samo za nacelnika koji mi je ujedno i komsija :icon_biggrin: ali ne iz tog razloga nego sto je fakat covjek covjek i za njega je glasalo sigurno bruku raje i to zato sto se fakat opstina od njegovog dolaska na mjesto nacelnika drasticno poboljsala i krenula naprijed. ko ne zna, radi se o vogosci, a ko je prolazio kroz vogoscu u zadnje 2 god moze vidjeti sta se sve gradi...

a sad sto se tice generalno teme, i ja im se mame na*ebem. ne treba sutiti, a pogotovo ne trpiti. "posteni narod" nek crkaje dok oni uzivaju.
ne znam sjeca li se iko onih protesta poljoprivrednika u sarajevu sto su satore bili postavili. do skora sjedio samo jedan cikica na stolici i na kartonu pisalo 1000 i neki dan protesta, a nista poduzeto nije. ovdje samo treba nesto DRASTICNO poduzeti, tipa onoga sto je bilo u parizu ili madjarskoj...

eto izvinjavam se zbog malo duzeg posta... :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Kad plate porez opet ce biti na dobiti u odnosu na staru platu.

Moze im proc...

Narod koji nema i suti, ko biva bolje ista nego nista, oni koji i imaju malo vise nece da se bune jer sigurno nije posteno zaradjeno, e ima da ih trpimo svo dok nas kakva kometa ne smakne sa lica zemlje.

Ovo treba sve pobit i spalit. Kud nisam eskim ili iz kakvog plemena tam tam
 
Početnik
ma... isprazno je uopce komentirati nase politicare i njihove akcije i reakcije... cijeli svijet smanjuje plate, zabranjuje praznicne domjenke, a vidi nase...

brukaju nas, pipl, brukaju nas! mi smo za njih glasali, pa neka nam je onda!
 
N

nenad

To su sve polupismeni smradovi i neradnici, koji su se uvalili u politiku i sad i rukama i nogama grabe da nakupe sto vise love dok su "tu" za sebe, svoju djecu, unuke, praunuke... Vecina njih NIKAD NISTA NE RADI (poslom sam bio na par sjednica Skupštine i vidio kako 90% njih citaju novine, ispunjavaju ukrstenice, pricaju na telefon i nemaju pojma sta se oko njih desava). To traje vec godinama i nema tog pritiska naroda, medija ili medjunarodne zajednice pod kojim ce oni popustiti, jednostavno to su ljudi bez obraza i grznje savjesti! Nemojte se dzaba nervirati, ko im yebe mater.
 
Član
E tema je prikladna za moj stari video :lol:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Ytj26lYs88g&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Ytj26lYs88g&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Legend
nenad je napisao(la):
To su sve polupismeni smradovi i neradnici, koji su se uvalili u politiku i sad i rukama i nogama grabe da nakupe sto vise love dok su "tu" za sebe, svoju djecu, unuke, praunuke... Vecina njih NIKAD NISTA NE RADI (poslom sam bio na par sjednica Skupštine i vidio kako 90% njih citaju novine, ispunjavaju ukrstenice, pricaju na telefon i nemaju pojma sta se oko njih desava). To traje vec godinama i nema tog pritiska naroda, medija ili medjunarodne zajednice pod kojim ce oni popustiti, jednostavno to su ljudi bez obraza i grznje savjesti! Nemojte se dzaba nervirati, ko im yebe mater.

Druze nije ovo nerviranje koliko prerasta u neku huju, bijes i bol da kazem.
Netreba vise ovakve stvari stjerivati pod tepih i nadat se da ce nesto se odjednom desiti.

Pa mene bi bilo sramota, je nebi navce mogao spavati da sam to uradio. I ja sam nekoliko puta prisustvovao tim sjednicama, upravo poslom ... davno je bilo, ali se nista nije promjenilo. Copaju noseve i cesu se po jajima, a kako i nebi kad je svaki nas ministar zamjenio njivu i lopatu, sa foteljom, i sad se guraju drze jedni drugima ledja.

Al zato sjetice se kad bude kupovo barem onaj paracetamol u apoteci da smo ih prozvali i najcxxxx se svega, i znamo svjesni smo toga sta su uradili i izglasali, pa ako nista neka ih je samota..
 
Član
treba sve pobit:icon_mad:
klocovi!!!ljudi po istocnoj bosni i sad nemaju vlastiti krov nad glavom,i oni koji imaju,pocinju zivot od nule,bez icega,a tu je i ono sve sto su prosli u ratu,a ovi nista ne cine,nego se brinu za svoje guzice:icon_mad:
 
Član
Pošto je Daki u nedoumici što bi trebalo uradit onim smradovima, mislim da je najpribližnije rješenje toga problema ono u nismovom avataru :lol::lol::lol:
sa leđa pa onda :" Haj sad reci bip :D:D:D
 
Član
Ja stvarno vise neznam dokle ce ova Bosna tonuti i trpjeti ove majmune i lopove na vlasti , ne bi trebalovjecno , ali ovo nema smisla :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Odoh i ja u politiku :cool:

Treba ih narod zarobiti sve da ne vide vise svjetlo dana,al isplacivati im plate koje nemaju gdje da potrose
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top