Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nigdje ne pise da moras 100% tamnit, odes u llumar stavit 65% naprijed nazad mozes i vise, mada je 65% na cijelom auto dovoljno da mu se digne izgled na neki drugi nivo, a to je na crvenom autu i crnim felgama pod moranje buraz.. pogledaj u mene kako izgleda na bordo petici sa crnim felama..
 
Astra_zlo je napisao(la):
fin golf i sa ukusom odradjen felge me se posebno svidjaju a to sto ti predlazu da zatamnis slazem se sa vecinom mnogo mocnije izgleda kad se zatamni posebno kod tebe na crvenu boju r sad ako ne uradis atest eto verge sa pandurima ali ja sam uvek za zatamniti a posle nek se desava sta hoce:lol::lol:
sretno u daljim radovima

ma vala zatamnit cu ga cim prije,mozda malo svijetlije,jer kad su mi bile one iste ko na zadnjim bas je upadalo u oci,al kakva nam je pandurijada opet ce me jbavat...Hvala ;)

Astra je napisao(la):
nigdje ne pise da moras 100% tamnit, odes u llumar stavit 65% naprijed nazad mozes i vise, mada je 65% na cijelom auto dovoljno da mu se digne izgled na neki drugi nivo, a to je na crvenom autu i crnim felgama pod moranje buraz.. pogledaj u mene kako izgleda na bordo petici sa crnim felama..

Morat cu makar da stavim da ga slikam i stavim u dnevni boravak:lol:
 
ide za koji dan i kristal zmigavci,naprijed i nazad nastavak(usnicu)na karambolku...prag ionako skidam jer moram ga prefarbat ponovo,ima par ogrebotina i pukotina :icon_smile:,a sto se tice folija vec su me panduri po neznam vise koji put jbavali za prednja stakla...zivio drug tito i komunizam,nediram te nediraj me...
 
nermin suljagic je napisao(la):
ide za koji dan i kristal zmigavci,naprijed i nazad nastavak(usnicu)na karambolku...prag ionako skidam jer moram ga prefarbat ponovo,ima par ogrebotina i pukotina :icon_smile:,a sto se tice folija vec su me panduri po neznam vise koji put jbavali za prednja stakla...zivio drug tito i komunizam,nediram te nediraj me...

pa koliko si zatamnio ?? kako mene niko ne zeza, a zatamnjena su i prednja bocna:icon_rolleyes:
 
70% zadnja a prednja su 50%...al dzaba ti je to kod ovih nasih magarcina cuo sam price kako su zaustavljali automobile sa fabrickio toniranim staklima i htjeli ih natjerati da skinu folije,mozes misliti,degen nije ni pogledao dali su uopste folije nego samo je njemu bilo u cilju da izvuce koju paricu iz dzepa pa da te pusti...

al nebrinite se Nermin je kupio tri pakla folija(3x 3m sa 60cm)tako da ih oni nemogu skinuti koliko ih ja mogu nalijepiti :D:D:D
 
nermin suljagic je napisao(la):
70% zadnja a prednja su 50%...al dzaba ti je to kod ovih nasih magarcina cuo sam price kako su zaustavljali automobile sa fabrickio toniranim staklima i htjeli ih natjerati da skinu folije,mozes misliti,degen nije ni pogledao dali su uopste folije nego samo je njemu bilo u cilju da izvuce koju paricu iz dzepa pa da te pusti...

meni su sve naravno osim prednje zatamnjene 35 posto i nikad me nisu zezali zbog toga, cak su me i u hrv zaustavili i pitali za to, ja rekao da je tako doslo iz njemacke kad sam ga uvezao i oni ok, malo drzali predavanje al nisam nikakvu kaznu platio zbog toga niti su mi rekli da moram skinuti sreca ili ne moje iskustvo sa tim:D
 
bobom4Motion je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
70% zadnja a prednja su 50%...al dzaba ti je to kod ovih nasih magarcina cuo sam price kako su zaustavljali automobile sa fabrickio toniranim staklima i htjeli ih natjerati da skinu folije,mozes misliti,degen nije ni pogledao dali su uopste folije nego samo je njemu bilo u cilju da izvuce koju paricu iz dzepa pa da te pusti...

meni su sve naravno osim prednje zatamnjene 35 posto i nikad me nisu zezali zbog toga, cak su me i u hrv zaustavili i pitali za to, ja rekao da je tako doslo iz njemacke kad sam ga uvezao i oni ok, malo drzali predavanje al nisam nikakvu kaznu platio zbog toga niti su mi rekli da moram skinuti sreca ili ne moje iskustvo sa tim:D

nisam ni ja jucer pristao na kaznu a ni na skidanje,ja sam se uvjek izvlacio da je to tako bilo kad sam kupio samo sto nekad upali a neka naletis na kakvog ortodoksnog...hehe...
PS:kad bi mogao doci u nedelju na SR u Zivinicama,pa da tvog golfonju malo ureknem :icon_smile: bilo bi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top