Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mariodrag je napisao(la):
meni ni esp ne pomaze :icon_biggrin:

danas po kisi prema tuzli je bilo veselo

nije valjda,da nije slucajno po krivinama oko termoelektrane tj. na husinu...:icon_question:
ja sam se okrenuo tu sa ocevim R11 i stao 5cm ispred Q7...,da sam ga udario sto bi mi to bilo skuuuuupo :icon_confused:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Evo malo slikica od mog prevoznog sredstva...ima jos mnogo toga da se prepravi i uradi al ovo vam ja zasad sve od mene...

extra je druze.prelijep golf.neznam da li bi bilo dobro kad bi ja ofarbao spojlere (nastavke) na karambolci

nermin suljagic je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
čak sto vise cuo sam da je 1.4 totalno nezahvalanmotor,da za svoju kubikazu i jacinu trosi jako mnogo,ispravite me ako grijesim:cool: tebi jos jednom sve najbolje

sta ja znam,kod mene je presao oko 40000km,nikad nisam imao ozbiljnih problema...trosi oko 6,6 na otvorenom a oko 7-7,5 po gradu,a sto se tice snage bolje ide od G4 TDI-a sa 66kw,nije dobar za imidz al je dobar za dzep:lol:
PS:al reži majku mu ko ćiuvava hehe

vozio sam ja druzee golfa 1.4 al moram te malo ispraviti..nema pojma da ide bolje od 66kw...mozemo na crtu:cool:
 
hvala druze;)
sto se tice tog mjerenja polnog organa,nebi vise da komentarisem...svako ima svoje iskustvo... :icon_wink
a sto se tice tog farbanja,uvjek dobro izgleda:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 

LSD

Član
nerko "ohladi" li se kad ta tvoja konzerva koja ebeno dobro izgleda:D:lol::lol::lol::lol::icon_exclaim:
 
duurma je napisao(la):
naravno da je bolji od SDI samo mu ovi obicni farovi ne stoje:lol::lol::lol:

ma zasad nek stoje....treba mi jedan frajer iz sarajeva poslati neke bolje...al smoto smotani ogulio svoje oem farove pa nemoze da mi posalje jos :D:D:D:D
al dobar je covjek halalim mu... ;)

kavaz je napisao(la):
jel suljagic u amk piemonte :icon_question:

jeste,aktivan clan jos od 1998 godine... :lol::lol::lol:

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
slaja je napisao(la):
Ma golf ti je super,uglavnom je bolji od SDI

gdje ćeš sdi porediti sa benzincom :smajli14:
nermine četvorka je super samo tako nastavi:cool:

cudo jedno da nisi rekao da mu fali samo kakav BADLOOK na haubi...i eto posla... :lol::lol::lol:
Hvala na komplimentu...imam jos nekih dijelova u garazi koji cekaju samo da se ofarbaju i postave i onda je poput ovog na avataru....ili bolji.... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top