Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nermin suljagic je napisao(la):
Kod komse mi je G4 TDI i par puta sam ga uzeo na semaforu,mozda je do vozaca,al nema veze dali sam brzi ili nisam,da je meni do snage i do trkanja uzeo bi sebi stagod jace,za mene i moju porodicu je ovo idealno...ovo sto sam uradio na golfu je zato sto to volim a ne zato sto bih se ja trkao ili da bih rekao da je moj bolji od necijeg...:icon_smile:


Kad si DEVIL-e sutra na pisti,ko ce sve doci?

potpis za to gore, al TDi je TDI :D
 
bobom4Motion je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Kod komse mi je G4 TDI i par puta sam ga uzeo na semaforu,mozda je do vozaca,al nema veze dali sam brzi ili nisam,da je meni do snage i do trkanja uzeo bi sebi stagod jace,za mene i moju porodicu je ovo idealno...ovo sto sam uradio na golfu je zato sto to volim a ne zato sto bih se ja trkao ili da bih rekao da je moj bolji od necijeg...:icon_smile:


Kad si DEVIL-e sutra na pisti,ko ce sve doci?

potpis za to gore, al TDi je TDI :D

gledaj ga i placi...

Charlie je napisao(la):
Super golf, zvucnici kul poredani!:cool:

Hvala druze,htio sam uradit GFK(od staklenih vlakana)pa ofarbati u crveno i uraditi Airbrush...al prijatelj mi rece obloziti eko kozom pa reko nek mi to bude zasad...al bit ce GFK,kad tad:D
 
nermin suljagic je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Kod komse mi je G4 TDI i par puta sam ga uzeo na semaforu,mozda je do vozaca,al nema veze dali sam brzi ili nisam,da je meni do snage i do trkanja uzeo bi sebi stagod jace,za mene i moju porodicu je ovo idealno...ovo sto sam uradio na golfu je zato sto to volim a ne zato sto bih se ja trkao ili da bih rekao da je moj bolji od necijeg...:icon_smile:


Kad si DEVIL-e sutra na pisti,ko ce sve doci?

potpis za to gore, al TDi je TDI :D

gledaj ga i placi...

Charlie je napisao(la):
Super golf, zvucnici kul poredani!:cool:

Hvala druze,htio sam uradit GFK(od staklenih vlakana)pa ofarbati u crveno i uraditi Airbrush...al prijatelj mi rece obloziti eko kozom pa reko nek mi to bude zasad...al bit ce GFK,kad tad:D



sta ima da placem :lol: pa to je samo 1.4 :D a golf je dobar samo nemoj da se precjenjujes toliko:icon_biggrin:
 
Član
bobom4Motion je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Kod komse mi je G4 TDI i par puta sam ga uzeo na semaforu,mozda je do vozaca,al nema veze dali sam brzi ili nisam,da je meni do snage i do trkanja uzeo bi sebi stagod jace,za mene i moju porodicu je ovo idealno...ovo sto sam uradio na golfu je zato sto to volim a ne zato sto bih se ja trkao ili da bih rekao da je moj bolji od necijeg...:icon_smile:


Kad si DEVIL-e sutra na pisti,ko ce sve doci?

potpis za to gore, al TDi je TDI :D

gledaj ga i placi...

Charlie je napisao(la):
Super golf, zvucnici kul poredani!:cool:

Hvala druze,htio sam uradit GFK(od staklenih vlakana)pa ofarbati u crveno i uraditi Airbrush...al prijatelj mi rece obloziti eko kozom pa reko nek mi to bude zasad...al bit ce GFK,kad tad:D



sta ima da placem :lol: pa to je samo 1.4 :D a golf je dobar samo nemoj da se precjenjujes toliko:icon_biggrin:



A necemo se mi vw-ovci prepucavati sad zato služe ovi fiat krševi:lol::lol: šala;)
Ode ovo malo previše u off a ipak je ovo graža gdje nije mjesto nikakvoj raspravi. :icon_exclaim: Kao što već rekoh odličan golf;)
 
sve je ovo trebalo biti na salu i druzenje,i jos sam za to...neki ljudi smatraju neke stvari uvredom,pa reaguju i hoce raspravu,nemojte ba,svako je kod mene dobrodosao i nema veze jesam li brzi ili nisam,ovdje sam zbog druzenja s ljudima koji vole automobile i stavio sam slike nebili me prepoznali i prihvatili me u drustvo...kako god izvinjavam se ako sam koga uvrijedio,neuzdizem se ja,cak sto vise zelim cuti i vidjeti kako je bi ko sta uradio na autu,jer smo mi ti koji jedni drugima sredujemo i mjenjamo auta savjetima i sugestijama...VW nam je Bog,Golf nam je poslanik,a Wolfsburg nam je Mekka...ima nas koji vjeruju i u druge bogove,al sve je to isto samo pod drugom zastavom...;)
PS:izlizala mi se tastatura,odo po drugu:lol:
 
Član
Fin golfac nema sta, meni je drag jer je benzinac. Dizelasa samo saltas j*o to gubi se uzitak voznje =). A vidim da ti govore o zatamljivanju. Prvo jesil ruzan da se skrivas iza folija =), a kod nas po zakonu ti se mora vidjet u autu sve kada drot pridje osim auta koja su fabricki zatamljena, stavio ti folije ili farbao stakla isto ti ga dodje ako ne uradis atest. Sretno sa daljim radovima i ne prebacuj se sa bezninaca =)
 
Član
fin golf i sa ukusom odradjen felge me se posebno svidjaju a to sto ti predlazu da zatamnis slazem se sa vecinom mnogo mocnije izgleda kad se zatamni posebno kod tebe na crvenu boju r sad ako ne uradis atest eto verge sa pandurima ali ja sam uvek za zatamniti a posle nek se desava sta hoce:lol::lol:
sretno u daljim radovima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top