Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dinozzo je napisao(la):
neznam druze isplati li ti se farbat,ja nisam do sad imao problema al kad god vidim da ce me zaustavit spustim prednja stakla i sve ok :cool:

Ma spustao sam i ja prozore skroz,hajd reko da nekazu da furam nesto na GANGSTER al dzaba je opet mi kazu da to nije dozvoljeno i da na licu mjesta skinem...pokusavao sam cak sastave popuniti markerom da se neprimjeti da su folije al nista...na kraju sam pustio dok neizmislim nesto
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
dinozzo je napisao(la):
super golaf,samo druze zatamni ga citavog,ja neznam sta je ovo niko nema muda da ga citavog zatamni :cool:

zato ja odo iza bajrama zatamnit prednju sajbu :) nek bude sav ko tabut..

hahaha :cool: ,ma nije to radi estetskog izgleda auta nek kad kakvu zbljohu vozam u autu da me nevide :cool:
 
Reša je napisao(la):
E konacno si uspio postaviti slike druze:icon_smile:
Ma rekao sam ti vec da je golfac extra:cool:
Pozzzzz

Hvala zemljak...;)

Pike_gti je napisao(la):
dinozzo je napisao(la):
super golaf,samo druze zatamni ga citavog,ja neznam sta je ovo niko nema muda da ga citavog zatamni :cool:

zato ja odo iza bajrama zatamnit prednju sajbu :) nek bude sav ko tabut..

To ako ugrabis kakvog Bajramluka...:lol:
 
M A R E X je napisao(la):
Dobar golfic;),skini mu ove ruzne okvire i zaljepi(ili zavrni)tablice i stavi bijele bocne zmigavce,i neke crne led stopke;)

POTPIS;)

dinozzo je napisao(la):
super golaf,samo druze zatamni ga citavog,ja neznam sta je ovo niko nema muda da ga citavog zatamni :cool:
kod mene je zatamnjen citav osim prednje sajbe:lol:

darko13 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
čak sto vise cuo sam da je 1.4 totalno nezahvalanmotor,da za svoju kubikazu i jacinu trosi jako mnogo,ispravite me ako grijesim:cool: tebi jos jednom sve najbolje

sta ja znam,kod mene je presao oko 40000km,nikad nisam imao ozbiljnih problema...trosi oko 6,6 na otvorenom a oko 7-7,5 po gradu,a sto se tice snage bolje ide od G4 TDI-a sa 66kw,nije dobar za imidz al je dobar za dzep:lol:
PS:al reži majku mu ko ćiuvava hehe

Po fabrici ubrzanje 1,4 16v do 100 je 13,9s a TDI 66kw 12,4 tako da ne može nikako bolje ici;)

POTPIS ne ide bolje nego tdi 66kw:icon_biggrin: nema sanse
 
lijep golfic,vidio ga uzivo :cool::cool:
a to da si derao TDI-a sa tim motorom nema teoretske sanse,onaj s tricom te ostavio za pola staze a kod njega je max 100ks.
Sutra sam najvjerovatnije na pisti,kod mene je 1.9TD pa cemo se okusat.pozzz :cool::cool::cool:
 
Kod komse mi je G4 TDI i par puta sam ga uzeo na semaforu,mozda je do vozaca,al nema veze dali sam brzi ili nisam,da je meni do snage i do trkanja uzeo bi sebi stagod jace,za mene i moju porodicu je ovo idealno...ovo sto sam uradio na golfu je zato sto to volim a ne zato sto bih se ja trkao ili da bih rekao da je moj bolji od necijeg...:icon_smile:


Kad si DEVIL-e sutra na pisti,ko ce sve doci?
 
nermin suljagic je napisao(la):
Kod komse mi je G4 TDI i par puta sam ga uzeo na semaforu,mozda je do vozaca,al nema veze dali sam brzi ili nisam,da je meni do snage i do trkanja uzeo bi sebi stagod jace,za mene i moju porodicu je ovo idealno...ovo sto sam uradio na golfu je zato sto to volim a ne zato sto bih se ja trkao ili da bih rekao da je moj bolji od necijeg...:icon_smile:


Kad si DEVIL-e sutra na pisti,ko ce sve doci?

nisam bas 100% siguran zavisi od Seme(crni Golf 2) ako se s njim dogovorim bio bi tamo u 16-16.30h.pozzz
 
Član
U tog od 66kw je motor čini se rika-vele...ili je turbina ko dimnjak od šporeta začišćena dok ga uspiješ nadmudriti sa tom kobilicom pod haubom...:) Vozim ja TeDejIja od 90ks i mogu reći samo brate,ekonomičnost i dosta dobro ubrzanje...:cool: Vjerujem fabrici što se tiče ubrzanja.;)

Inače golf za 5-ice,sviđa mi se,ali kad bi se obrve makle,malo se prizemljilo,izvukao neki jaap style remus,i svakako umotao ga u foliju kompletnog nebi mu bilo para.:cool:
 
RedDevil je napisao(la):
U tog od 66kw je motor čini se rika-vele...ili je turbina ko dimnjak od šporeta začišćena dok ga uspiješ nadmudriti sa tom kobilicom pod haubom...:) Vozim ja TeDejIja od 90ks i mogu reći samo brate,ekonomičnost i dosta dobro ubrzanje...:cool: Vjerujem fabrici što se tiče ubrzanja.;)

Inače golf za 5-ice,sviđa mi se,ali kad bi se obrve makle,malo se prizemljilo,izvukao neki jaap style remus,i svakako umotao ga u foliju kompletnog nebi mu bilo para.:cool:

bit ce druze,najvjerovatnije cu slijedece ubaciti kakva lijepa sjedista,ova su mi udobna ali nisu nesto za oko,i mozda ako naletim na kakav trokraki volan,sam neznam kako je s ugradnjom(airbag)...al polako,dok mi se nakapa malo love,nadoci ce jos koja ideja...:icon_smile:

lov2xlr8 je napisao(la):
ejs octaviu od 180 konja opuho ehhehe
onda bi ti i g5 2.0 170 skino a i mene titam...

imam na zidu u dnevnom boravku metu,i u centru mete sliku tvog Golfa...vidjet ces ti LOVER-u kad moj motor naraste,obecao mi je kad poraste istetovirat ce sebi R32 na celo,galamit ce i vristat ulicama grada ko vukodlak na mjesecini...hehe...:D:D:D:Djesil jos u tz..:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top