PROČITAJTE prije nego otvorite temu sa pitanjem !!!!! Problem !! Izgubljeni podatci..

PROČITAJTE prije nego otvorite temu sa pitanjem !!!!! Problem !! Izgubljeni podatci..

Član
RE: Problem !!

Death_beat je napisao(la):
davno sam ja rekao, ukinuti i postove i reputaciju..

btw drago mi je da smo opet tu :D

ma tebi krivo jer ne'as postova puno:lol::lol::lol:
sala,i ja se slazem;)
i dajte neki off-topic,bezze banane dijelite kad se spamma ovamo po forumu
bolje da se tamo isprazni,i ko vec ima sta zanimljivo za reci,nego u temama koje nisu za to predvidjene:icon_question:
 
Legend
RE: Problem !!

pioneer_09 je napisao(la):
fkt ne kontam... izgleda da je ovdje ljudima stalo koliko imaju postova i koliko ima reputacije....ccccc.... :icon_mad:

upravo tako, ja sam samo izgubio 200 postova i par + reputacije i nimalo mi nije zao, samo mi je bilo zao nekih tema naprimjer DIY, nestale slike ali to sam vec popravio, i bilo je jos dosta dobrih tema napisano u zadnja 2 mjeseca
 
Administrator
RE: Problem !!

stefan: tako je... i ja sam izgubio slicno tako i sta me briga... sta bude bice... ponovo ce se i pisati i sve... kome god se ne svidja nek ide... i meni je zao dobrih tema jer se u posljednje vrijeme bas pisalo i hot hatch teme i diy i mnoge druge korisne ali opet ce se to ispisati...
davno smo se mi neki slozili da treba ukinuti reputaciju, jer izgleda da je vecini stalo do toga:icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Problem !!

Ma najvaznije je da smo opet tu! A za postove ko jos brine! ;) Teme ce se nadoknaditi i to je to! A novi clanovi, pa nek se opet registruju! ;)
 
Član
RE: Problem !!

addo je napisao(la):
Ma najvaznije je da smo opet tu! A za postove ko jos brine! ;) Teme ce se nadoknaditi i to je to! A novi clanovi, pa nek se opet registruju! ;)

tesko je nadoknadit onu temu,legende autoindustrije,il kako vec
i jos jedna je bila,o rijetkim i cijenjenim autima
toga mi je najvise zao,ovo ostalo su vecinom bile nebitne vijesti,dpowerove:D
 
Legend
RE: Problem !!

ja sam svoje vec nadoknadio;) jos da ubacim par slika u garazu posto su sve nestale zahvaljujuci imagesforme:icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Problem !!

Nadam se da ce poslije ovoga ostat svi na okupu tj da nece niko bit manje ativan i slicno
 

MTR

Član
RE: Problem !!

edoze je napisao(la):
addo je napisao(la):
Ma najvaznije je da smo opet tu! A za postove ko jos brine! ;) Teme ce se nadoknaditi i to je to! A novi clanovi, pa nek se opet registruju! ;)

tesko je nadoknadit onu temu,legende autoindustrije,il kako vec
i jos jedna je bila,o rijetkim i cijenjenim autima
toga mi je najvise zao,ovo ostalo su vecinom bile nebitne vijesti,dpowerove:D

samo nek ljustri ;) , moram ponovo teme otvarat :D
 
Legend
RE: Problem !!

Meni je najvise zao dobrih tema koja su napisana u zadnja 2 mjeseca,a za ove koji gledaju kolko su postova izgubili i nije im mjesto ovdje...
 
Član
RE: Problem !!

Poslije kiše, sunce dolazi!
Nek smo mi ponovo na okupu, biće još tema ,projekata itd..
Svaka škola se skupo plaća.
Idemo u nove pobjede;)
 
Član
RE: Problem !!

jel ovo forum nesto usporio ili mi se cini? tesko povuce uzbrdo :icon_question:
 
Član
RE: Problem !!

kod mene nista nema sto sam pisao u zadnjih mjesec -dva hocel biti to vraceno ili sve ponovo valja :(
 
Član
RE: Problem !!

Limpi je napisao(la):
jel ovo forum nesto usporio ili mi se cini? tesko povuce uzbrdo :icon_question:

Da sporo je jer je ovo onaj stari server dok se ovaj novi ne sanira.. Moguce je da ce ponekad biti i ona famozna poruka The maximum server load.... dok se ne prebacimo tamo..
 
Šta je sa mojom temom odlschool :icon_question: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

Ima da je vratite kako je i bila inače će biti svašta...... :smajli04: :smajli26:


:icon_smile:


Dobro je da se pokrenuo forum ponovo,već mi zahrđali prsti koliko nisam ništa pisao ;)
 
Top