PROČITAJTE prije nego otvorite temu sa pitanjem !!!!! Problem !! Izgubljeni podatci..

PROČITAJTE prije nego otvorite temu sa pitanjem !!!!! Problem !! Izgubljeni podatci..

Član
RE: Problem !!

dobro ba, skontali smo dosad, ti si najpametniji, nema smisla sad plakat za prolivenim mlijekom
 
Član
RE: Problem !!

Haj dobro ... Ja vam pokusavam pomoci... Vi aj sta vi znate svi ste vi IT strucnjaci ... itd...

Ljudi jestel se nekad pitali da od toga mozda zivim ? Ali nema veze vidim da se razumjete bolje nego ja... Sretno
 
Član
RE: Problem !!

Nije mi toliko bitno ovo sto se izgubio, jbg sta cemo ...ali sam dobio katanac na temu, zasto? Vidim da drugi nisu!

u stvari nije ni bitno, predstavicu auto ponovo, bitno je da se sajt vratio u funkciju, nadam se da necete imati problema u buduce;)
 
Administrator
RE: Problem !!

sta je bilo bilo je... ako se moze vratiti moze... ako ne nikom nista... treba poslusati savjete i ostalih, tj. onih koji znaju nesto o tome, pa vidjeti moze li se sta uraditi... al ko je napisao nesto jednom napisati ce i drugi put;)
 
Član
RE: Problem !!

Bitno je da je forum opet živ nadoknadice se brzo par stotina postova i nesto reputacije ;)
 
Član
RE: Problem !!

koliko ja znam forum je privatno vlasnistvo i znam kad i kako je nastao i ko su bili prvi clanovi

i nema smisla napadati admine sto nije ovo, ... sto nje ono....i traziti nekog krivca

oni ako hoce mogu ga ugsiti... to je sve dobra volja njihova i ne trebaju se nikome pravdati
 
Član
RE: Problem !!

miki321oc je napisao(la):
koliko ja znam forum je privatno vlasnistvo i znam kad i kako je nastao i ko su bili prvi clanovi

i nema smisla napadati admine sto nije ovo, ... sto nje ono....i traziti nekog krivca

oni ako hoce mogu ga ugsiti... to je sve dobra volja njihova i ne trebaju se nikome pravdati

i ja< ev gledam:icon_rolleyes:
kome se ne svidja,NOGA!:icon_confused:
 
Član
RE: Problem !!

ma nemojte se nista mucit da vracate postove ,,nadoknadit cemo to brzo:icon_smile:







PS:samo otvorite off topic i ne brigajte nista;)
 
Administrator
RE: Problem !!

fkt ne kontam... izgleda da je ovdje ljudima stalo koliko imaju postova i koliko ima reputacije....ccccc.... :icon_mad:
 
Top